Galatasaray-Manchester United maçı nasıl biter?

Selam arkadaşlar,

Bügünkü galatasarayın oynayacağı manchester united maçı nasıl biter? Çok heyecanlıyım, galatasarayın kazanmasını tüm ulusça çok istiyoruz çünkü gruptaki ilk maçımız.Yorumlarınızı bekliyorum..

Ben galatasarayın ya beraberlık yada galibiyet alıcağını düşünüyorum peki ya siz?

0|0
8|58

En İyi Erkek Görüşü

• manchester united çok köklü bir kulüp fakat son yıllarda avrupa maçlarında istikrarını kaybetti galatasarayın muhteşem bir kura çektini düşünüyorum hattta kendi fikrim fenerbahçenin avrupa ligi grubu galatasarayın grubundan daha zor.Peki galatararay nasıl yener derseniz

Galatasaray oyun anlayışı ileride pres yapıp topu çalarak hızlı oynayarak gol bulmaya çalışan bir takım fakat bunları yaparken çok açık veriyor bu açıkları vermezse ve ufak kademe hataları yapmazsa ve manchester united extra extra şutlar gelip gol olmazsa maçı kazanma ihtimali var

0|1
    0|0
    • Tek sıkıntı sanırım defansımızda yaşanıcak.. Ujfa'nın yokluğu hissedilcek. Tek korktuğum yer defansımız.

Erkekler Ne Diyor 57

• Seninle aynı duyguları paylaşıyorum.Kazanmasak da berabere kalmalıyız en azından.İyi ibr motivasyon güzel bir sonuç getirir diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • fenerliyim fanatik ama gs nin galibiyetine şu an ülke olarak ihtiyacımız var cünkü cok cenabet bi sene geciriyoruz umarım gs puan yada puanlarla döner..

0|2
    0|0
  • Ben Beşiktaşlıyım ama bu gece gönüllerimiz galatasarayda olacak, çünkü adamlar gs'yi yenerse, gs'yi yendik değil ''Türkleri yendik'' diyecek. Bu lafı onlara dedittirmemeli, tek yürek olmalıyız.

0|1
    0|0
  • Bir Türk olarak galatasarayın kazanmasından gurur duyarım Fenerbahçe'yi tutsam bile ama bana kalırsa MANU. 4 Galatasaray 2

0|0
    0|0
  • 2-0 Unıted kazanır.

1|0
    0|1
  • karakolda biter

0|0
    0|0
  • Galatasaray inş iyi performans gösterir de sahaya ingilizleri dar eder.

Bir Trabzonlu olarak bu gece Galatasaray'ın arkasındayız.

0|1
    0|0
  • herkes galatasarayın antalya maçında ki gibi oynayacağını sanıyor ama hayır.yenilebiliriz ama kafa kafaya oynayacağımız kesin

0|1
    0|0
  • nedenini bilmiyorum da acayip bi özgüven var tüm galatasaraylılar en az beraberlik diyor.benim fikrim manchester maça asılırsa handikap yapar rahat hemde

0|1
    0|0
  • manchester alır oyle yada boyle

1|0
    1|1
  • farkla yenilir galatasary :D

1|0
    0|2
  • berabere :)

0|0
    0|0
  • 4-0

1|0
    0|1
  • umarım yenmeyiz, çünkü hırs yaparlar ve izleyemeye gideceğim ist daki maçta çok pis yeniliriz :D o maç kötü geçsin istemiyorum :D

0|0
    0|0
  • Galatasaray alır

0|1
    0|0
  • Sabriden gol bekliyorum tabi maça alınırsa :D

0|0
    0|0
  • Manchester United Çok Çok Güçlü Bir Takım Ama Galatasarayın Yeneceğinden Şüphem Yok.

0|1
    0|0
  • Manchester in oyun tarzı galatasaray a çok yabancı Allah yardımcıları olsun aslanlarımızın.

0|1
    0|0
  • Bense olaya bu kadar duygusal bakma diyorum .s

Bu arada , Nickin güzel bi wnba takımını aklıma getirdi :))

0|0
    0|0
  • Maç bitti :(.

1|0
    0|0
  • kalbimiz galatasaray ile inşallah galibeyetle döner ülkemize

0|1
    0|0
  • Manu alır ama umarım yanılırızda gs alır.

0|1
    0|0
  • akşam olsada maçı izlesem diyorum heyecandan akşam olmayacak gibi yaaa

0|1
    0|0
  • sonuçlar ilk yarı 0 .. maç sonucu 02 ... yada 2 3 gol aralıgında biter galatasaray yenilmez :)

0|1
    0|0
  • yıkacazzzzzzzzzzzzz başka yolu yok.inanmak lazım korkakmak degil.

0|1
    0|0
  • ordan puanla dönücez... ama inş bu sene en az finaldeyiiz... inş :D

0|1
    0|0
  • zor bir maç umarım gs puan alır 1-1 gibi bir skorla

0|1
    0|0
  • galatasaray manchester maçı

nasıl biter

hımm

eaaaa

kuvvetle muhtemel hakemin düdüğüyle biter

0|0
    0|0
  • kanka cimbom gömer affetmez <3 kalbimiz senle atıyor cimbommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

0|1
    0|0
  • yani ben 5-0 manchestr alır derdim ama nerdeyse gs alıyodu çok sinirliyim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 8

• ben alırız diye düşünüyorum ama tabi maçın deplasmanda olmasndan dolayı beraberlik de olası. ama iddaa oynadım GS alsın <3

1|2
    0|2
  • 0|0
    0|1
  • M.united güçlü bi akım gsle en son oynadıkları maclara bakarsak 93teki 2 macları 0-0 94te ise gs 4-0 yenilmis söyle bi düsünürsek ilk yarı golsüz gecer sonraki yarıda m.unitede gol atar gs de bundan geri kalmaz lakin united bu macı 2-1 alır gibime geliyor arkadaslar

0|0
    0|0
  • bu arada mac nerde verilecek? Lig tv mi?

0|0
    0|0
    • de zıbart

aztv de verecek dediler ama ben bi halt göremedim sırf onun için öbür odaya geçip kablotv başına geçtim ama film çıktı. bir de idman tv varmış yine azeri ama onu bilemedim

• hımm bakayım oralara

• bende galatasaraylym . 1-0 yenildk ama melonun suçuydu kesnlkle yaaa defanstklern suçu oldğnuu düşünmüyorm :S:S ama maçın ilk başladğı dakikalarr çok affalladk ve saçma oynmışdk :S keşke oyuna sağlam başlasaydk :S

0|0
    0|0
  • Gs kazanacak hissediyorum <3

0|2
    0|2
  • Manchester United'a Galatasaray karşısında şans diliyorum. :D

0|1
    0|2
  • Saydım. Bugün bu soru 7 kere sorulmuş.

İki kalede gol bulacak. Skor veremiyorum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...