Bana kızmaya hakkı var mı?

Geçen gün sevgilimin facesine girdim onunla ayrıyken bir kızla sohbet etmiş kızda onlarn mahallesinden..Sonra kza numarasın felan vermiş bende sordum o kızla telefonda konuşuyormusun diye evet arada mesajlaşıyoruz dedii. Bende bidaha konuşmayacaksın o zman dedim tamam konuşmam dedi Sonra ben söz ver dedi.. Oda Sen hiç arkdaşlarınla konuşmuyormusun yanlş bişey yok ortada dedi bende ben istemiyorsam konuşmayacaksın şmdi söz veriyon mu vermiyon mu dedi..Tamam Söz .Kza bişey deme sende dedii.. Bende ne diyebilirim ki dedi sonra benm kafamı bu olay karıştrdı biraz kza bugün onun facesinden mesaj attım sevgilime mesaj atmaa kızlarla konuşmasını istemiyorum teldende mesaj atyorsan mesaj atmayı kes dediim hatamı yaptm bilmiyorum ama içim içimi yiyordu :( sevgilim o mesajı görünce bana kızmaya hakkı var mı sizce ?

Güncellemeler:
arkdaşlar konu yorumladığnz gibi byük değil,Sevgilimi kıskanyorum hepsi bu ve banada hiç kızmadı çünkü ciddi düşünen bir erkek bu ayrıntılara takılmaz okeey ve sevgilinin istemediği kızlarıda terettürsüz silmeli neyse hadi by size

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilinin yerinde olsam aşkından ölsem de benim için bitmiş olurdun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• abartmasan iyi olurdu. Izlenim yapsa idin başkası ile konuşması hoşlanmasını ilgisinden anlayabilirdin ilgisiz olduğunda şutlardın ama bu düşün hoş değil. Belki normal arkadaşlardır ve şimdi o kızla konuşmasa kız ne düşünür amma sevgili bozuntusu çıktı sevgilisi var diye arkadaşlarını sıkıyor mal der. Benim sevgilim olsa konuştuğum kişilere karışmamalı çünkü ben kiminle ne konuştuğumu bilirim aldatmam. Acele etmişsin sen

0|0
    0|0
  • kızmayı bırak terk etmeye hakkı var.neden kendinde hak görüyorsun onun arkadaş cevresini seçmeyi.sevgilin diye senin onay verdiğinle mi görüşmek zorunda.neden guvenmiyorsun. yakında terk edilirsin emin ol

0|0
    0|0
  • ya nedir bu geri kafalılık allah aşkına ? insan o sevgilisisin diye hayatını kısıtlamaya hakkın yok

0|0
    0|0
  • Hakkı var ve hata yaptın.. kızacak diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • VAR :)

0|0
    0|0
  • bence 2 tarafta hatalı ilk yaptığın şey normal tamam bi kısıt getirmişsin normal olarak ama daha sonra hatayı hata ile kapatmaya çalışmışsın yanlış yapmışsın bence

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ya :( ne olacaksa olsun

• kesinlikle.. akışına bırak gitsin.. ama bişeyde olmaz söyleyim.. bişey derse suç bastırırsın azcık arada kaynar gider ;)

• İnsan bir ilişkisini facebook ile ölcüp tartarsa sizin yaşadığınız ilişkiyi çöpe atın.

0|0
    0|0
  • Kızmaya Hakkı Var Tabi Bu Nasıl Bir Şey Ya :D

0|0
    0|0
  • başı boş bırakırsan olacağı bu

0|0
    0|0
  • şu faceyı kullanmamak guzel bişi.

0|0
    0|0
  • Face hesabım bu yüzden kapalı :)))

0|0
    0|0
  • Sana kızmaya hakkı var.

0|0
    0|0
  • Sana kızmaya hakkı var.

0|0
    0|0
  • buna hakkı yok izin verme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• benim sevgilim böyle yapacak varya of of anneciğinden emdiği sütü burnundan getiririm.

soru sahibesi : özel hayata saygı diye bişey var. o senin sevgilinde olsa hayatına bu kadar müdahale etmeye hakkın yok. üstelik diğer insanlara da konuşma etme diye yasak koyma hakkına sahip değilsin.

1|0
    0|0
    • anlamyorsun tabikide değiLm ama kıskançlık olunca böyle oluyor işte

• anlıyorum. kıskanmanı anlayabilirim ama kendine engel olmadan bu tarz davranışlar göstermen anlayışla karlılanacak şeyler değil onu söylüyorum. erkek arkadaşında muhtemelen kızacak ve çok haklı diyorum.

• kıza blir ...kzmayada bilir ama bn olsam içim içimi yese bile bi kıza kalkıpta sevgilme mj atma demzdim...bn sevgilime söz geçiremiyorsam elalemin kızına nasıl geçireyim...kızar ama sen kıskandım falan de uztmz inş..

0|0
    0|0
  • tabi ki de hakkı yok...sen iyi birşey yapmışsın en azından kızda ona göre hareket eder.hiç korkma.sana kızsa bile haklı olduğunu asla unutma...

0|0
    0|1
  • iyi yapmsn valla kizmayada hakki yokkkk ne konusuyo el alemin kizlarliyla mesajlasio bide o kizda ayani denk alsin ne yazio elin ogluna sevgilisi var bide iyi yapmsn

0|0
    0|0
  • Ne kadar ergence tavırlar...Aldatırsa zaten sıksan ne olacak? Açar yan hesap yine aldatır...Bu kadar saflıkta görmedim.

0|0
    0|0
  • Yanlış bişey yok tek yanlış bişey var habersiz atman onun facesine girip. Kendini onun yerine koy senin facene giriyor mahalleden arkadaşına bi daha mesaj atma diye mesaj atıyor sen atma dediğin halde naparsın ?

0|0
    0|0
    • Ama kzla facede konuşuyor ve yaklaşık 2 haftadr muhabbetleri var

• Hımm git yol o kızın saçını. Ben karışmıyorum artık kimlerle konuşursa konuşsun diyorum dopru yolu kendi bulsun. Nede olsa birgün patlama noktam olacak;)

• sen hata yapmamışsın seviyrsan kıskanırsın tabiki, kısıtlamada yaparsın. sevgilin seni seviyorsa bu durumu anlayışla karşılamalı

0|0
    0|1
  • Sen sevgilinin facesine girip silsene mesajları

0|0
    0|0
Yükleniyor...