Squat kalınlaştırıyor mu inceltiyor mu?

arkadaşlar 163 boyum kilom 53 basenlerim var biraz kalçam hafif çıkık ben bacaklarımı inceltmek ve kalçamı dikleştirmek istiyorum. squat daha çok kalınlaştırır yapma diyolar doğrumu?

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• kıvamına getiriyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• http://hizliresim.com/P5nEN6

Bak pampa squat ile ilah olan jen selter neler yaptğını sen gör :))

0|0
    0|0
  • Dünya'nın en güzel hareketidir istediğin kalçaya ve bacaklara sahip olabilirsin :)

0|0
    0|0
  • kalçaları dikleştirsin, , bacaklar zayıf olsan kalınlaşır ama çok uzun süre yapmazsan bence incelme olcak sende

0|0
    0|0
  • eğer ağırlık kullanıyorsan düşük ağırlık sık tekrar şekillendirir fazla ağırlık az tekrar şişirir ben öyle vücut yapıyorum kızlarda da öyledir ama

0|0
    0|0
  • kalınlaştırır

0|0
    0|0
  • Kalcalarini diklestirirsin squatta en sevmedigim hareket

0|0
    0|0
  • Dikleştirir

0|0
    0|0
  • Ağırlıksız yap fazla tekrarla inceltir , ağırlık kas yapar fena olmaz aslında sen bilirsin

0|0
    0|0
    • kaçtane yapmam gerekekir?

• Bu yazdığım squat için başka bir hareket var kalça dikleştirmek için adını bulunca yazarım buraya

• tamam teşekkürler

• yağları eritip incelitri sonra kalınlastıırr kas yaptırıp

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Cardıo yapmalısın eritmek için. Yağ oranını düşür sonra squat yap. Kalınlaşmaz.

0|0
    0|0
  • Çok güzel şekillendiriyor ama kalınlaşma olur mu ben de bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Once kardiyoyla bacaklarini eritmelisin bisiklet hareketi cok ise yarar bacacaklarinin biraz daha inceldigini dusundugun zaman squat ve plates oneririm. Cunku kilo vermeden kas yaparsan yaglar sertlesip kaslarla birlikte oturur ve bacaklarini inceltmen cok cok zorlasir.
    Bu arada boyun ve kilon normal bende 163-51 kiloyum kardiyoyla halledersin hemen

0|0
    0|0
  • Bacak ve popo şekillendirir diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • İlk defa duyuyorum Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Seyreltiyor.

0|0
    0|0
  • Bende inceltme yaptı

0|0
    0|0
  • Sıkılaştırıyor fkat aynı zamanda bıraz büyüyorum

0|0
    0|0
  • Toparlayıp kaldırıyor tabii kalınlaştırıyorda

0|0
    0|0
  • Kalınsan incelterek şekilleştiriyor ince isen şekilleştirerek kalınlaltırıyor 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...