Papatya falına inanır mısınız?

Aşkık olan bir çok kişi papatya gördüğünde seviyor sevmiyor olayını denemiştir. Seviyor çıkarsa bak işte burada da çıktı diye tebessüm edebilir. Sevmiyor çıktığında amannnn papatya sonuçta buna mı inanıcam dediği olmuştur. Aşk Ya vardır Ya da yoktur öyle değilmi peki bu papatya falına bakmata neyin nesi ? Yav Kim çıkarmış bu papatya falını Hep sevmiyor çıkıyor :S Hadi bırak papatya falını Sarıl Aşkına..

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

• bu soruya cevap versemmi ?

vermesem mi?

versem mi?

vermesem mi?

=)))

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiçbir fala inanmam. Ama falsız da kalmam :D Hatta ben fal bakarım millete :)

0|0
    0|0
  • inanmıyorum hep seviyo çıkıyo çocuğun sevdiği falan yok:D

0|0
    0|0
    • O sevmiyordur belki ama başka çocuk seviyordur etrafına iyi bak onlarada bir şans tanı bence :)

• Kıyamam çiçeklere. Onlarda bi can.

0|0
    0|0
    • Hep merak ettim acaba o papatya yapraklarını kopartınca yenisi çıkıyor mu yerine :D

• papatyanın yapraklarını koparabilmen için genelde kökünden söküp eline alıyorsun. dolayısıyla kökünden sökülmüş bir çiçeğin yaprakları uzamaz diye biliyorum :S

• Bende sökmeden denemekten kastetmiştim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Dün papatya falıma baktım; bu sitedekiler beni seviyor çıktı ama sevmiyorlar :( Bu nedenle inanmıyorum :(

1|2
    0|0
    • Dinden çıkılacak adım derken adamın imanı önce zayıflar daha sonra sen farkına varmayabilirsin. Ben uyarı mahiyetinde dedim .

• Emrin olur paşam :)

• Sevmiyor çıkıyor ama seviyor , inanma bence :)

0|1
    0|0
  • Fala inanmam. Dinden çıkacak adımlar atmamak gerek.

Peygamberimiz: " Kim falcı ve kahinlere inanırsa Allah'ın Muhammede indirdiğini inkar etmiş sayılır "

Çünkü geleceği ancak Allah bilir . Fala inanırsak Allah'ın ilmine güvenmemiş ve başka yollara düşmüş oluruz. Tehlkikeli sularda yüzmemek gerek.

0|0
    1|2
    • papatya falı masum bir faldır ! birinin çıkarına ya da birinin canına malına herhangi bir zarar vermek için bakılmaz. dolayısyla benim görüşüm tam tersidir. tarot ya da büyü yaptırmıyorsun.

• Olsun, cümlelerine dikkat et hacı kardeşim.

• onun dilinden dökülecek 2 kelımeye ınanırım ben ancak.. başka hıcbırşey benı ıkna edemez :D

0|0
    0|0
  • Hayır inanmam.

0|0
    0|0
  • İnanılır gibi değil.

0|0
    0|0
  • hayır inanmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...