Bugün işe başlayacağım,bu insanlara güvenmeli miyim sizce?

unişbul sitesinden üniversite öğrencilerine part time iş buluyorlar .bende başvurdum oyun ablasına ve beni aradılar kadınla bugün buluşcaz ama kadın bacımlı felan konuşuyor kızı 2 yaşında bakıcam işte 4 saat 500 lira vercek sizce onlara nasıl güvenebilirim evine gidecem sonuçta ve kadın tekstil sektöründe.

Güncellemeler:
kadın bide bacımlı felan konusyor:))

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• hacı ne var bunda bacımlı konuşmasını

nasıl bi tıstas olarak değerlendirdin ki

bu konuda yanlışsın ikinci bir husus

çocuklarına bakacaksın yani senin kadar

onlarında sana güvenmesi gerekli ve hatta

onların sana güvenebilmeleri daha önemli

0|0
    1|0
    • evet ama bende hıc tanımadgm yere gdyrm

• sen cok zekısın bellı 32 yasındasn 20 yasındakı kızla boy olcusuyon yazık bb

• lan boy moy ölçüştüğüm yok

harbi harbi sorunu cevaplıyordum

neyse hacı dediğin gibi BB

• fuhuş çetesi sakın aldanma.bir an önce vazgeç bu işten fuhuş çetesi onlar

0|0
    1|0
  • Deplasman her zaman risk'tir.. 4 saat 500 Tl iyimiş valla..

ben geliyim bakayım cocuğa sen git gez dışarıda ama bana günlük 100 tl ver geri kalan 400 senin olsun..

bi'de full akbil isterim..

0|0
    0|0
  • günde 4 saat aylık 500 TL makul bir fiyat, insanın başına her zaman bir şeyler gelebilir ama O'da senin için aynı şeyi düşünüyor olabilir, 2 yaşındaki çocuğunu emanet edecek sonuçta

0|0
    0|0
  • belki iyi insanlardır ama riskli iş eşi tecavüz edebilir bu yüzden insanlarla dolu başka iş bul elin evinde tek durmak sıkıntılı :)

0|0
    0|0
  • Samimi olmak için bacımlı konuşuyor olabilir. Ama sen yinede ne olursa olsun pek fazla güvenme. Bu arada şimdiden hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • yakalı giy ve çekici ,temiz havalı dur en iyi işe başlama tarzı bu böyle gidersen hem onlar sana güvenir ve oto olarak sende onlara oke let's go baby good luck

0|0
    0|0
    • beyaz bluz altına kot altına babet nasıl

• sen giy napcan bide eline bi kitap gibi bişey al kitap defter elinde diklemesine tut valla ben kendi bilgilerimi aktarıyorum bide gözlük tak tamaam :DD:D:D:D:D:D komedi gibi oldu biraz ama gerçekten çok iddalı bi eleman olur senden ozmn

• ahahah tam apacı tıpı gozluk bu hvda ıyıymıs.)))

• 4 saate 500 tl veriyorsa kusura bakma arkadaşımda bir bit yeniği var bu işte. Böyle bir para kazanma yolu varsa kimse pis işlere bulaşmaz. Ben şahsen kıllandım, umarım kötü bir şey yokturda biz kuruntu yapıyoruzdur.

0|0
    0|0
    • hergun ama snrm

• tedbirli ol diyorum sadece, yabancı birinin evine gidiyorsun, üstelikte o gelip alıyor adreste yok, gelirken çocuğu kime bırakıyor, neden gelip seni evinden alıyor felan filan. Yanında bir erkek mutlaka bulunsun. Artık senin bileceğin iş

• annemle gtcem erkek yok krdesm yok sevgılm yok babam clısyr

• Kimseye güvenme .

0|0
    0|0
  • Oooo:O Bacım mı diyor? O zaman dikkatli ol organlarına filan.

0|0
    0|0
  • günde 4 saat 500 lira aylık mı günlük mü?

0|0
    0|0
  • kıza acıdım

0|0
    0|0
  • günde 4 saat 500 liramı vercek

0|0
    0|0
  • sakın gitme 4 saat 500 liramı verilir yaw az mantıklı düşün o işte birşey var

0|0
    0|0
  • Abin yada erkek kardeşinle falan git ilk zamanlar,Gözdağı versinler biraz.

0|0
    0|0
  • güvenme bu insanlara kesinlikle güvenme

0|0
    0|0
  • Al bi' biber gazı öyle git. Giderken bi' yakınına haber ver.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Oyun ablası ne kız?

0|0
    0|0
  • güncellemene bayıldım :D yasak giyemezsin diye bişi mi var giyersin tabii ne olacak. .

içine mi sinmedi ne oldu ki..

gittiğin yerin adresini bilen bi iki arkadaşın ( yada ailen yanındaysa ) olsun.

0|0
    0|0
    • annem geleyım dıyor yok dyrmm

• :D öyle işte bacım allah yardımcın olsun.. :.P

Yükleniyor...