Spor salonuna gidiyorum 2 buçuk aydır haftada 3 gün koşu bandında kaç dakika koşmalıyım kaçta koşmalıyım?

Spor salonuna gidiyorum 2 buçuk aydır haftada 3 gün koşu bandında kaç dakika koşmalıyım kaçta koşmalıyım?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• 6,2 ya da 6,3 te başla hızlı yürüyüş 6-7 dakika böyle hızlı yürü ardından kademeyi artır hızı 30 saniye kadar 10,5-11 de koş, sonra bunu 5 kere tekrarla, faydasını görürsün bunu ben spor salonunda 14 ay yaptım artı kros bisiklet makine ilede çalıştım bisikletleri 20 şer dakika yaptım sen 10 ya da 15 dakika 6 ya da 7 inci kademede çevir beslenmede çok dikkat et sabahları muhakkak kahvaltını yap... akşamda sekizden sonra ağır yeöekler yeme güzel bir sonuca ulaşırsın.. bende çok kiloluydum bunları yaptım 14 ayda 52,5 kilo verdim...

0|0
    0|0
    • Ben 1.77 boyum 62 kiloyum şu an 67 de başlamıştım. kilo olarak 59-60 kilo olmayi istiyorum daha çok göbek ve karın için gidiyorum onun için öneriniz var mi

• spor salonunda mekik sehpası diğer adı karın kası sehpası var, onunla çalışabilirsin.. önce göbeği eritip arkasından dümdüz ser bir karın yapabilirsin.. oturarak bisiklete binebilirsin kendini öne doğru getirirsen çevirirken karnın ezilir yağ yakımı olur.. bende işe yaradı...

Erkekler Ne Diyor 4

• Normalde kardıo 30 dakıka ve 8 km ıyıdır.. zaten senın 30 dakıka kardıo bıle yapsan vücudun Yıne 1saaten fazla yağ yakmaya devam eder.. allltakı yazıtında dıkkate alma yazanda yazdıklarıfa mallıktan başka bısey deyıl..20,30dakıkada ağırlık çalış süper olur

0|0
    0|0
    • 12 De koşuyorum ama 10 dakikadan fazla olmuyor. 14 te 3 dk falan sonra aralarda 1 dakika falan yürüyüş yapıyorum öyle. Ama salona gittiğimde 30 dakıka yürüyüş bandında 300 kalori yakiyorum. 20 dakika ağırlık. Ve 1 saatte aerobik yapıyorum. Normal mi sizce?

• Bu sporun Apache sporu oldu.. Sporum s dünden anlamayan veletler salonda hoca oldu,, sen kendını yasını Basını almış yarışma Görmüş bı hoca bul,, Butun dertlerın bıtecek, senın ıcın oncelık ıyı bır hoca Olmalı,, kendını hayrı olmayan nurı sana tıkandıgında yardım edemez,, oradaki hocanın gorevı ,, senın Plato devrelerını aşmana yardım etmektır,, ama sende ıyı bır Ogrencı deyılsın bunda bılesın,, beslenmene dıkkat etmıyorsun,, bu. Hıç ıyı deyıl,, yazılanlara kulak asma sen ıyı bır hoca bul,, sende ıyı bır Ogrencı ol,, hıç kımsenın vaktını çalma,, 1,2kılomunda Hesabını yapma,, yemegını duzenl,, bol şans

• Çok teşekkür ederim yardımınız icin..

• 10 da 1 saat iyidir #D

0|0
    0|0
  • Sabahları kahvaltıdan önce 30_40 dakika cardionun daha verimli olacagini diyorlar..

0|0
    0|0
  • Spor hocana sormayı dene =/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...