6 ay fitness ne kadar geliştirir?

Ben 6 ay boyunca fitness"a yazıldım. Şimdi ki kilom 80 boyum 1.85 sizce 6 ayda nasıl gelişir vücudum?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• düzenli gider aksatmazsan çok çok faydası olur

0|0
    0|0
    • Anladım çok teşekkür ederim. Birde şey sorucam göğüs kılları için ne yapmak lazım onlar sıkıntı yaratırmı görüntü açısından ama

• Azcık göbek var diye kötü görünüyor olabilir. Spordan sonra bakarım duruma göre. Teşekür ederim

• görünüşün seni ilgilendirir dostum ben şahsen sevmiyorum kendimde göğüs kılını ama almıyorumda az var diye çok olursa alırım mesela

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• 1 ayda ne kadar maddiyat harcıyacaksın önce onu söyle bende sana nasıl bir duruma gelip gelemiyeceğini söylüyim

0|0
    0|0
    • Çok sağlam bir yer parayı bilmiyorum çünkü ben kayıt olmadım bilindik yer zaten macfit

• Ben protein tozu falan ek gıda takviyesi olan şeyler kullanmıcam. Sadece yemek programını değiştircem kaslar için yeterli protein enerji için karbonhidrat dengeli bir biçimde

• -tek cümle !
      gelişemezsin. ama spor olsun diye yap definasyonlu bir vücudun asla olmaz.

• İstediğini yaparsın. Sıkı ve gelişmiş bir vücudun olur. İyi çalışırsan baklava 4. ayda çıkar.

0|0
    0|0
  • Hic bir supplement kullanmazsan 6 ayda degisemezsin bence ama kilo gine verirsinde sonra geri alirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...