Yüzmek boy uzatır mı ?

ben 18 yaşnda 160 boyundayım boyum cm daha uzasın istiyorum bol bol sut içiyorum vitamin çinko alıyorum egzersiz yapıyorum ama uzamıyo herkez yüzmeye git diyo sszce bu yaştan sonra etkili olurmu?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Su içinde yer çekimi olmadığı için eklemlerine fazla yük binmiyor kulaç atarken kendini ileriye doğru itiyorsun bu da vücudun gerilmesine neden olur. Yani faydası var ama zıplayıp basket atmaya çalışmaktan fazla etkisi yok. En garantisi basketbol ama onda da kas yapmamaya özen göstermelisin. Basketbolun etkisi olur dene derim ben. Yada voleybol.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben profesyonel yuzucuyum 10 yıldır yuzuyorum 18 yasındayım boy 1.82 ayrıca 2006 da türkiye şampıyonlugum var adana olımpıyatlarında sana soyleyeyım eklemler zorlanmaz yuzerken suyun kaldırma kuvvetı sayesınde baya kaslar kendını bırakır rahatlar ve uzamasına yardımcı olur yüzerken çalışmayan hiç bir kas bulunmaz . ayrıca boyunun uzaması ıcın dogru yüzme stilinde yüzmen gerekir. 21 YASINA kadar şansın var . unutma sadece doğru yüzme pozisyonunda.

0|0
    0|0
  • basket bolcular bıle buyume yasından sonra basket oynadıkları ıcın en fazla 1 2 cm uzarlar senın bu yasından sonra uzama ıhtımalın hıc yok sadece kemık olgunlasma 2 3 cm uzarsın buda bılımsel bırsey bı ınsan buyumeyı tamamladıktan sonra 2 3cm kemık olgunlasma boyu atarlar

0|0
    0|0
  • o yaştan sonra ne yaparsan yap uzamaz. kaldın öyle.hadi geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Yüzmenin kesinlikle bir çok olumlu etkisi var ama boyunu ne kadar uzatır bilmiyorum. pilatesi de düşünebilirsin ;)

0|0
    0|0
  • Basketle birlikte devam edersen. harika bişe olacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • pilates 2 cm daha uzatıomuş dediklerine göre ama bence klasik olacak ama voleybol oyna smaçör olarak :)

0|0
    0|0
  • o iş yaşş :)

0|0
    0|0
  • halter kaldır uzar

0|0
    0|0
  • Senin dönemin geçmiş çocuğum, otur ağla.

0|0
    0|0
  • uzatır ama 20 yaşından önce hatta 13 yaşından önce

0|0
    0|0
  • kızlarda 18 yaştan sonra boy uzamaz boşa ugraşma

0|0
    0|0
  • YOK BE BACI BASKET OYNA KLASİK

0|0
    0|0
  • seksenlerdeki bekçi bekir'le akrabalagın varmı?

0|0
    0|0
  • basket ve yüzme uzatır.süt ve süt ürünleri,düzenli uyku.uzamana yardm eder

0|0
    0|0
  • 12 senedir yüzüyorum ve 1.90'ım ama belki yüzmek nedeniyle uzamadım.Onu bilemem.

0|0
    0|0
  • danone ye büyütüyo diye reklam yapıyolar :)))

0|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşım lisedeyken 165 falandı, yıllar sonra gördüm 170 küsur olmuş. Ne yaptın diye sorduğumda yüzdüm bol bol dedi. Sanırım uzatıyor ama onun aileside uzundu belki onunki genetikte olabilir.

0|0
    0|0
  • basketbol oyna smaçlara çık diyecemde 1.60 la acayip zor.sen bol bol zıpla bişeylere asıl.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• onlara kalsa ne demiyor ki olduğun yerde zıpla hareketli ol ip atlaaa valeybol oynaaaaaaaaaaaaaaaaa oooooo :(

0|0
    0|0
  • ciks.uzatsaydı 170 olurdum.en azından yani :)

0|0
    0|0
  • Uzar sen git bence

0|0
    0|0
  • boy 21 e kadar uzar uzar da ne kadar uzar .. 1.65 i geçeceğini sanmıyorum geleceğinide..

birazda genetik:) ama yinede sütü vitamini kalsiyumu eksik etme...

0|0
    0|0
Yükleniyor...