Bodybuilder ve Fitnesscılara sorum?

Arkadaşlar bende bu sporla ugrasıorum az çok bilgim var ama bir yere kadar size sorum ağırlık öncesi 15dk kardiyo yapıp antremandan sonra da 30 dk yine kardiyo yaparsam kas kütlemi arttırabilirmiyim ben bunun olmuyacıgnı dusundum size bir danisim dedim

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Antremandan sonra 30 dakika çok fazla geldi. 10-20 dakikayi geçmese daha iyi olur. Yapılan fitness ağırlık çalışmalarının daha etkili olabilmesi için 10-20 dakika cardıo yapılabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• kardiyo kas gelişimine sekte vurur ya kardiyo ve antrenman günlerini birbirinden ayıracaksın ya da 10-15 dk kardiyoyu geçmeyeceksin

0|1
    0|0
  • Dogru dusunuyosun kas kutlesini arttirmak istiyosan buyuk kas gruplarina odaklan dostum bacak sirt ve goguse sağlam gir

0|1
    0|0
    • Bence tekrar ve setleri arttırim kardiyo yapacagıma

• Beslenmenide duzene sok bence sadece antremanla olmaz

• Dediğin gibi yapıcam

• Kilolu değilsen baştaki kardiyo yeterli sonraki kardiyo pek işine yaramaz...

0|1
    0|0
    • Malesef yag oranım Dirt bulka girdiğim için yuzde 20 civarı

• Benim tarzda Lazar Angelov tarzı fakat o isimlerin hepsi steroid kullanıyor hiçbir zaman o adam gibi define olamayacam ama yine de define görünüyorum...

• Lazar Angelov gercekten genetik harikası adamlarında küre girmesi gerekiyor bir yanda cunku adamlarn ekmek tekneleri bu sonucta istediğin kadar küre gir bir lazar dünyaya bir daha gelmez

Yükleniyor...