Barfiks çekebiliyor musunuz beyler? :D

Kaç tane yapabiliyorsunuz ? Bayanlar da yapabilir mi ? İmkansız mı ? :D

0|0
541

En İyi Erkek Görüşü

• 7 senedir spor yapıyorum. kol sıcak 43 cm. kollarım açık olunca 8 kapalı stilde en fazla 12. bu 80 lik arkadaşları çok merak ettim. sanırım aramızda mr. olympialar var :))

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 40

• Çekiyorum 7 tane, süreklilik önemli daha fazla yapmak için

Bayanlar yapıyormu sorusuna link

1|0
    0|0
  • Çekemeyen baksın ibret alsın http://www.youtube.com/watch?v=jHVYT8EDf0g

0|0
    1|0
  • 7 tane yapabiliyordum en son üst üste.

1|0
    0|0
  • zor diye birşey yoktur imkansızsa zaman alır diye bi söz var.bayanlar da yapabilir neden yapmasın.ben lisede yatakhanenin banyo borularıyla çalışıyodum bi ara.tek elle 12 tane filan çekiyodum da sonradan bıraktım.şimdi iki elle çekemem heralde o kadar :)

1|0
    0|1
  • Askerde iken 70 kiloydum ve 7 tane nizami barfiksi zor yapıyordum. Ama şınav ve mekikde bölükte beni geçen yoktu. Şimdi bir tane nizami yaparım bırakırım:) 100 kiloyum sonuçta:D Bayanların bunu yapması imkansız olmamakla beraber çalışmayla olur diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Ben fitnessla uğraşıyorum 16 yaşımdan beri 4 yıldır aralıklar vererek şu an 90 kgım ama 10 tane falan çekerim aslında önemli olan burda ağırlık 90 değilde 80 kg olsam bu sayı 15 kadar olabilirdi küçük ağrılıklar çok fark ettiriyor

1|0
    0|0
  • en son 3 yapmıştım askerde bile uğraşsam yaparım ama uğraşamam kızlar rahatlıkla yapabilir esnek yapıya sahip oldukları sürece

1|1
    0|0
  • askerliği tunceli'de komando olarak yaptım,20 vuruyodum şimdi okadar vuramam ama,ayrıca burda 40-50 tane çekiyorum diyenlere inanma sallıyorlar...

1|1
    0|0
  • Askerden önce 5-8 çekiyordum askerde 15-20 arası çekiyordum şimdi 2-5 arası çekebiliyorum :) kızların çekmesine gerek yok onlar plates yapsın :D Hee bel vurdurarak 40'ı buluyordum askerde. ;)

1|0
    0|0
  • 8 i gecemıyrum bır turlu mekıkten sonra sonra cekmek cok zorluyor bayanlar bıraz daha narin oldugu ıcın bence 2 yada 3 cekebılır kol kasları güçlendirecek egzersiz yapmaları sonucunda basarılı olabılırler

1|0
    0|0
  • 5 tane çekebiliyorum bayanalrda yapabilir tabi bütün spor hareketlerini zaten yapıyorlarda vücüt geliştiren kadınlar

1|1
    0|0
  • Kafama silah dayasan en fazla 8-9 :D

1|0
    0|0
  • çalıştıktan sonra bay bayan farketmez herkes yapabilir sırt kaslarınız ağırlığınızı kaldırıcak kadar güçlüyse eğer zayıf kızlarn şansı daha fazla.

1|0
    0|0
  • evet imkansiz degil istedikten sonra bayanlarda yapabilir tabi duzenli deneyilerle olabilir..ben askerken 5tane cekerken zorlanirdim her sabah bir fazla cekerek tek seferde 30tane cekmeye basladim yani size bagli

1|0
    0|0
  • 5-6 sene önce 30 tane falandı . antremansızlıktan 10 tane zor cekerım sımdı

1|0
    0|0
  • ne yalan söyliyim 8'den fazla gidemedim

impossible diye bişey yok dostum

1|1
    0|0
  • Önceleri 15 çekerdim hamlamış olabilirim 8 tane yaparım zorlasam :)

1|0
    0|1
  • 45 tane zorluyorum

1|0
    0|1
  • bu arada hepsi çeker buradakilerin onu söylemeyi unuttum..sporcu hepsi

1|1
    0|0
  • ben 15-20 rahat çekerim. zorlarsam dahasını da çekerim. ama kadınlar yapmasın mümkünse. iyi kas yapan bir harekettir ve kaslı bir kadından daha çirkin hiçbirşey olamaz.

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 5

• imkansiz yaaaaaaaaa

:(

1|0
    0|0
  • Barfikste iyiyiim. Mekikde hiç iyideğilim. Kollarım hafif kaslıdır.

Merhaba gençler merhaba.

2|0
    0|0
  • şahsen 14 tane yapıyorum -.-

1|0
    0|0
  • Bi kaç tane şınav çekebiliyorum barfiks aslaaa :)))

0|0
    0|0
  • Ben isteselerde yapmam :D kas yakışmaz bana ayy :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...