Yarin diyete basliyorum, neye dikkat etmeliyim?

Yarin diyete basliyorum millet :)) oleyyy sonunda gücümü topladim :) Agustosun 1ine kadar diyet yapacam ve her gün spor! 5.5 ayda 27 kilo vercem yani ayda 4.9 kilo :) ilk iki ay 12 kilo versem ondan sonraki 2 ayda 10 kilo versem haziranin ortasinda 22 kilo vermis olurum:) geriye 5 kilo kalir onu da son 1.5 ay veririm. Yaparim bence! Aklimda ne bulunsun nelere dikkat edeyim?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Tuz su tutar en çok ödemi yani şişkinliği yapan tuzdur asla kullanma... ekmek liflidir kullanma yağ yapar su iç icebildigin kadar metabolizmayı hızlandırır barsaklar çalışır... tatlı kan şekeri ve insulini tetikler metabolizmayı yavaşlatıyor sıkıntı... sabır en büyük destekcindir unutma

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• bir yorum yapacaktım da hevesin kırılmasın diye yazmıyorum :)

0|0
    0|0
  • 3 beyaz dan kacin ve moralini bozma iradeni. Yuksek tut ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şimdi o süreye kadar diyet yapacaksın. Sonra diyet'i bırakıp yine eski halini alacaksın. Tekrar sorularınızı ama bu sefer sorularınızda ''Diyet'' değil de, ''Sağlıklı beslenmeyi nasıl öğrenmeliyim?'' sorularınızı görmek isteriz.

0|0
    0|0
  • Bol su iç sık sık. Sabah erkenden ve gece yatarken. Tuz ve şeker yok. Aç kalırsan saklar kilonu vücudun, ara öğünlerin olsun. Spor yap, olmadı yürüyüş yap mutlaka. Umarım istediğin gibi verirsin. Sana en yürekten başarılar diliyorum :)

0|0
    0|0
    • cok tesekkur ederimmm cnmm :)

Yükleniyor...