Sevgilini arkadaşının telefonundan arar mısın?

Birlikte gidilen bir eğlence ,beklenen sevgili,geçen saatler artık aramalı eller ,ulaşılamayan telefon, gerilen sinirler ,aslında belli geleceği saatler ve gittiği kişiler ,ne yapacaksın arkadaşından arayacakmısın ,ayıp olduğunu düşünsende dayanamayacakmısın ?

Güncellemeler:
klasik bir hareket benim başıma gelmedi ,arkadaşımın başına gelmiş :)) hep öyle sorarlar ya

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• valla aynı şey benim başıma gelse, sevgilim bana bir şekilde ulaşamasa ve kalkıp beni denemek için arkadaşından beni arasa. bu hiç hoşuma gitmez. yerine göre kıyameti bile koparabilirin. o nedenle sevgilime böylr bir şey yapmayı aklımdan bile geçirmem şahsen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Olabilitesi yüksek değil mi perim?

0|0
    0|0
  • mecbur kalırsam evet

0|0
    0|0
  • ararım ne var ki bunda..

0|0
    0|0
  • Çok zor durumda kalmadıkça aramam... kıskanırım ben onu çoook seviyorum amaaa işte sorunlar var

0|0
    0|0
  • Abartılacak ne var? Gerekirse ararım ve şunu derim..

-Ben sana kontor atacağım.Lütven.

0|0
    0|0
  • Aramam gerekirse ararım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Önemli bir gerekçe olmadıkça aramam çünkü aksi takdirde bu gidilen yer bir eğlence mekanı olduğunda rapor vermek babında olur ve ben sevgilimin bana güvenmeme ihtimalini kendime yedirmek, kondurmak istemem açıkçası. :))

0|0
    0|0
    • bu soru başkasının olsaydı şunu derdim.arama gerekçem gerçekten acilse ararım zaten bir şey demez ,ama arama gerekçem öylesine ne zaman geliceksin demek içinse çok şey der ,hiç bir şey diyemem,

• senin dediğin aslında benim dediğim beklediğim cevap saygılar

• Saygı benden.

• kardeşten ayırt etmediği arkadaşları olduğu için gerek görürsem ararım. fakat önemli bir durum olmalı

0|0
    0|0
  • baska care kalmazsa tabii neden olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...