Köpek dişlerinin sivri olması itici bir şey mi? Özellikle sorum baylara.

Gençler benim sorum şu bir kızın köpek dişleri vampir gibi sivriyse Yani Adriana Lima nın dişleri gibiyse bunu nasıl bulursunuz.itici mi hoş mu?İnternette baktım Adriana Lima nın dişlerine iğrenç filan yazmışlar:S

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bence gayet hoş. İtici değil aksine çekici.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• vampir gibi kullanmadıgın sürece sorun olmaz :)

bu kadar kücük ayrıntılara ilişkilerde dikkat edenlerin mutlu olma ihtimali sıfırdır bence..

1|0
    0|0
  • her güzelin bir kusuru vardır elbet fizigi ve karakteri güzel oldktan kafa da uyuştuktan sonra gerisi teferruat kıldır tüydür yündür önemsemem

1|0
    0|0
    • yani hoş bulmuyosun?

• ben okuduğumdan şunu anlıyorum bunu bir kusur olarak görmüşsün yani hoş değil olarak anlıyorum

• kafalar uyuştuktan sonra gerisi teferruattır diyorum dişi yamukmş kılmış tüymüş yünmüş önemi yok diyorm

• dişlerini boğazıma geçirmeyecekse sorun yok.

1|0
    0|0
  • o kadın bir harika zaten eşi benzeri yoktur heralde ama onun heryeri harika... :D

1|0
    0|0
  • adriana gayet hoş bence..sorun görmedim ben

1|0
    0|0
    • Adriana hoş mu değil mi diye sormadım sizce onunki gibi diş olması iyimidir kötümüdür onu sordum internette hep kötülemişler dişlerini

• adriana hoş dediysem dişinide düşünerek dedim..kötüleyenin zevkidir bu..

• kadını izlemekten daha dişlerine gelememişim sen diyince öğrendim tanrının bitirme tezi mübarek

1|0
    0|0
  • cok hoş :D

1|0
    0|0
  • Bu karşındaki kişiye göre değişir bence. Eğer ki karşındaki kişi seni öyle beğendiyse problem etmez. Ama itici geliyorsa zaten arada bir mesafe olur veya yüzüne direkt söyler. Benim karşımdaki kişiye yakışıyorsa bütün dişleri köpek dişleri gibi sivri olsa fark etmez yeter ki yakışsın.

0|0
    0|0
  • itici olacağını sanmıyorumm

0|0
    0|0
  • Adriana Lima'ya yapılan yorumları baz alma bence. Çoğuna göre zaten Adriana Lima bir bütün olarak iğrenç(!)

0|0
    0|0
    • Bana göre Dünyadaki en güzel kadın zaten o yorumları yapanlar bayansa kıskanıyodur erkekse de kedi uzanamadığı ciğere hesabıdır başka açıklaması olamaz bence

• Bence hiçbir zararı olmaz hatta vampir furyasının olduğu bugünlerde seni çekici bile gösterebilir.

0|0
    0|0
  • çok sexi ama evlenince nasıl olur bilmem

0|0
    0|0
  • adriana lima gibi olduktan sonra dişi öyle olsada olur ;)

0|0
    1|0
  • çok itici bulurum ben mesela

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tavsan disliydim kestirdim bir sure sonra moda oldu :( en kotu yanı ise dudaklarımı kapattıgmda etrafa opucuk sacıyormusum havası oluyor.itici de olsa cekici de olsa en guzeli dogal olan hali

1|0
    0|0
  • guzel degil ya disleri

0|0
    0|0
  • link itici değilmiş.

0|0
    0|0
  • hoş bence

0|0
    0|0
  • bence itici ama çok da fark edilmiyor bir problem teşkil etmez.

0|0
    0|0
  • çirkin ve yanlış dizilmiş dişler hiçbir zaman hoş durmaz benim ön dişlerim hafif çarpıktı tel taktırdım ve çok çabuk düzeliyo 2 aya çıkacak zaten bence diş çok çok önemli bir konu

0|0
    0|0
    • yamuk değil tam anlamıyla çok düzgün vampirlerin dişi gibi işte

• yamuk değil düzgün:D tam anlamıyla tarif edecek olursam vampir gibi :D

• kestirebilirsin ya da bilmiyorum mutlaka bir çözümü vardır :D

Yükleniyor...