Türk kızlarının bu havasının sebebi ne?

Turistik bir bölgede tezgahtarım.İnanılmaz güzellikte yabancı kızlar bayanlar var..Müthiş sempatik ve mütevaziler.Bazen kendimi tutamayıp laf attığımda bile gülümsüyorlar.Bunların yanında pikme aşırı boyalı kocaman kalçalı yere yakın bir Türk kızı bile inanılmaz havalı..Neden Türk kızları bu kadar havalı..Bunun sebebi Türk erkeklerimi..Bu kadarmı zevksizki en kalitesizine bile kur yapmışız

0|0
16|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben çok gördüm manken gibi Türk kızı. Yabancı kıza her konuda üstün gelen Türk kızları tanıyorum. Şimdi bahsettiğim kız kendini beğenmiş, havalı, kibirli, kaprisli olsa anlarım. Ama senin de tarif ettiğin gibi yüzüne bir parmak boya süren, konuşmasını bilmeyen, saçları kırık dolu, bacakları çarpık olan; ve bu bacaklarına aldırmadan dar kot giyip sokağa çıkan Türk kızının havalı tavırları beni sadece güldürüyor. Bence sen de "gül-geç" derim. :)

1|0
    0|0
    • gerçekten günün güzel cevaplarından en iyisi bence..Beni ancak bir erkek anlar..Kızların beni anlaması zaten çok yanlış olurdu..Sokakta yürürken gördüğüm güzel kızların alayının suratı beş karış..Ben ne yapayım öyle güzelliği

Kızlar Ne Diyor 16

• oldu her geçene kuyruk sallayalım sonra adımız çıksın laf atana gülümsemek ne demek ya senin karın annen yada kız kardeşine bir erkek laf atsa ve gülümseseler aaa nekadar mütevazi bi ailem mi var diceksin önce siz zihniyetinizi değiştirin çenenizi tutun laf atmayın cinsellik yaşamadığınızı kudurduğunuzu bukadar çok belli etmeyin! rahat bırakın kızları

1|1
    0|1
    • Laıfı anlamak istediğiniz gibi anlıyorsunuz..Burda anlatılmaya çalışılan herkese kuyruk sallamanız değil.Yada laf atılmasıda değil..o bir örnekleme..Bir bayana ne kadar güzel olduğunu söyledğinizde teşekkür etmesi var..Birde ana avrat küfür etmesi var..bu laf atma değil..Verilen cevaplardan bile Türk bayanlarının ne kadar agresif ve havalı olduğunu görebilirsiniz..

• söylemeyin kardeşim kimseye güzelsiniz diye o kendi güzelliğinin farkındadır zaten neden teşekkür etsin ki

• senin karına laf attıkları zaman dönüp gülümsemesi hoşuna gider mi?

yada kız kardeşine? yada sevgiline?

ki şöyle bişey var türk kızını asaleti yeter tamam bişede solemeden gde bilir ben ole yapıyorum dönüp gülümsemiyorumda aşırı olursa döner azını burnunu kırarım ...

ki insan gibi konuşsalar konuşulur..zaten.

0|0
    0|0
    • lafı nerenle anlıyorsun..Konu laf atmakmı güzelliği taşıyabilmekmi..Güzel olmadan kendini top model sanan bir ırktan bahsediyoruz...Bu sınıflandırmaya herkes dahil..Türk olması yeterli.

• suç onlardamı götünü kaldıranlarda=)))

• farkımız asaletmizden geliyor her erkeğe tav olmuyoruz cinsellik için tatillere çıkmıyoruz mesela istediğimiz erkeğide elde edebiliyoruz pigme boyumuzla

1|1
    0|1
    • konu sahibinin canı yanmış anlıyoruz

• bugüne kadar elde ettiğin bişeyler olmuştur tabiki..Nasıldılar acaba..Aşkımı elde ettin ?

• kadın isterse herşey olur türk kadını aşağılama bir çok milletinin kadınından üstündür

• neden bütün Türk kızlarını katıyosun bir kaç tane öyle kendini bilmez kız gördün diye hepsi aynı olacak diye bir şey yok hem yabancılarda da yok mudur havalı,kendine birşey sanan kızlar...

0|0
    0|0
  • Sanki siz hepiniz Brad Pitt, Ian Somerhalder ya da Paul Walker sınız da

1|0
    0|0
    • İşte başka bir Türk daha..Güzellik değil konu.. sempati iç güzelliği güler yüz...sınıfta kaldın Fast life

• ''Bunların yanında pikme aşırı boyalı kocaman kalçalı yere yakın bir Türk kızı bile inanılmaz havalı..'' Türkçeden sınıfta kaldın sarperim

• Türk kızlarıyla konuşmaya konuşmaya Türkçemiz düştü..

• farkımız; TURK kızının asaletı var ımanı var her gelene kuyruk sallamaz kolay elde edılmez..

0|0
    0|0
  • ilişkileri rahatlatamıyoruz.çok abazansınız ve erkek olmanın gururunu öyle bir yaşıyosunuz ki tiksinti sebebi.yani sosyal varlıklarız.

Ve kavgada yumruk saymak gerekli mi bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • abaza olmamız kimin suçuysa..

• he soran he.

• :) cevaplayan :)

• Türk kızları dünyada tektir ondan

0|1
    0|0
    • Konuda bu yaa..Bu kadar kasan bu kadar aynadan uzak başka bir ırk varmıdır dünyada..

• Güzellik en son gelmesi gereken bir durumdur bence gerisinde haksizmiyim dünyada türk kızları tek

• sıkıntıda o ya..böyle bir karakter başka bir millette yok..

• türk kızı baldır

0|0
    0|0
  • türk kızları onlar gibi her önüne gelene bakmıyorda ondan...

1|0
    0|1
  • Allah Sizi yarattıyse bizi neden yarattı.

1|0
    0|2
  • Cunku yabancilar erkekleri bi cinsiyet diye gormuyorlar..bu yuzdendir..

0|0
    0|0
  • biraz namusluyuz ondan kaybediyoruz kızlar

1|0
    0|0
    • namusluk bir durum değil bu..direk erkeklerin azmışlığıyla alakalı

• ben bi kız olarak ,bencede boya küpüne düşmüş kızlar var ve cok havalı bunları öyle yapan erkekler .. erkekleride kızlar ..

0|0
    0|0
  • Kusura bakma laf atana gülümsemem hoşuma gitmez iyi tanımadığım erkeklere cana yakın davranmam neden acaba? çünkü eğer öyle davranırsam erkeklerimiz beni kolay sanır arkamdan motor galiba derler bana başka türlü yaklaşmaya çalışırlar anladın? ama bunları yabancı bir kız yaptığında sempatik mütevazi olur. bence türk erkeklerinin algısını değiştirmesi gerekir.güzellik mevzusuna gelince herkes kendini beğenir insan kendini beğenmezse çatlar derler. kaldıki herkesin kendine göre bir güzelliği vardır. Allah ın yarattığı kula bu kadar hakaret etme. herkesin bir alıcısı vardır.

1|0
    0|0
    • Güzelliğe laf eden yok sayın Türk Bayanı..Yine sınıfta kaldınız..Beynine lafımız..HAVASINA..

• onu benim eşim düşünsün sende istersen kendi eşini düşün. sen buruşmayacaksın heralde anlaşman var.kusura bakma ama senle daha fazla konuşmak istemiyorum seviyen oldukça düşük

• Yazık senin eşine..ne dertlidir adam..Uçurumun kenarında olsanız bi tekmede indirir seni ..

• ya abi bu sanırım yurt dışında olmanın getirdiği rahatlık. ben şahsen yurt dışında laf attıklarında aynen senin gördüğün turistler gibi gülümsüyorum. aynı şeyi Türkiyede bir türk erkeği yapsa canına okurum.

0|1
    0|0
    • Hep gülümsüyorlar..Nerdeyse sıfır hatalar..Müthiş mütevaziler..Siz onlarla yanyana gelince ne düşünüyorsunuz peki.

• bana soracak olursan bu biraz da kültür meselesi. biz de başkasına yan gözle bakmak bile ayıp sayılır. bu nedenle millet olarak bu tarz eylemler konusunda algımız oldukça negatif. güzellik çirkinlik meslesinin çok ötesinde bence mevzu

Erkekler Ne Diyor 13

• ilk başta bu ülkede yaşayan herkes Türk değil ayrıca bunun yanında Türk kızları yanında bir sürü ırktan kız var burdaki genelleme yanlış bu ülkede yaşayan çoğu kızda var bu davranışlar.Yabancıların bir tek kızlarını beğenmiyoruzki teknolojilerinide filmlerinide müziklerinide beğeniyoruz çünkü bu ülkede cahil çok onlarda ise yok denecek kadar az.kültür farkıda var ama bu ülkeden yurtdışına çıkanların çoğuda bu ülkedeki kalanlardan farklı değil.aslında boynuz kulağı geçti.bu ülkedede bir sürü motor var.ama avrupalılar birşey yaptımı gizlemez o yüzden namussuz gözüyle bakıyorlar yanlış birşey.

0|0
    0|0
  • kompleksliler .. o yuzden ellerine fırsat geçti mi poposu kalkıklık yapıp egolarını tatmin etmeye çalışıyorlar .. yoksa onlar da çok iyi farkında kusurlarının.. zaten biraz yakınlaşıp tanıdıkça çoğunluğunun ne kadar ezik olduğunu anlıyorsun ..

0|0
    0|0
  • Yokluk millete neler yaptırıyor görüyorsun işte =)

0|0
    0|0
  • onlarda hava var. bizde indirme kabılıyetı var. sıkıntı yok

0|0
    1|0
  • Abi böyle pigme kısa boylu falan.Bence hiç hoş şeyler değil.Gerçeği de yansıtmıyor ayrıca.Zor durumda kaldığımız zamanlar onlar bizim yarenlerimiz olur.O yabancı hatunlar iyi s.kilmekten başka bir boktan anlamazlar.

0|0
    0|0
  • biz türk erkekleri bu kafada olduğumuz sürece onlar hep havalı olacaklar,olmazsa olmazımız yapmışız onları ne bekleyebiliriz başka...

0|0
    0|0
    • artık güzeli çirkini orjinali çakmayı ayırmanın zamanı geldi geçiyor..

• türk kızlarının ortalama tipi kısa boylu ve sişman olduğu için bizim erkeklerde malzemeye göre muamele yapamıyo ne düşerse diyo.bizim patates kızlarda kendini adriana lima zannediyo :)

0|0
    1|0
  • amann dostum. kurban olsunlar turk erkeklerıne.

0|0
    1|0
  • Türk kızı bunlar işte :)

0|0
    0|0
  • hepsi öyle değil ama dediğin gibi kendini boya badana yapıp bi halt sananlarda az değil hani.dediğinin en büyük nedeni çoğu türk erkeğinin uçkuruna düşkün olması.ben de bir Türküm ama böyle erkekler Türk olamaz onlar Türk görünümlü eşşek.

0|0
    0|0
  • Senin gibi evli erkekler bile laf atarsa böyle totoları gökten inmez.

1|0
    0|0
    • Evli erkek için herşey bitmişmidir..Güzelse ooo my gate demek evliliği düşürürürmü..

• Bunun sebebi Türk erkekleri. Kaldırıdığını indirmek zor olur. Anladın sen...

0|0
    0|0
  • Türk erkeklerinden dolayı.

Öyle deme her malın bi' alıcısı vardır. Güzellik göreceli.

0|0
    0|0
    • işte tam olarak bu üsluptan dolayı."türk kızı" tanımlaması da doğmuş olabilir.

• Tabiki alıcısı var..Anlatmak istediğim neden Türk kızlarının güzellikleri değil..Karakterlerinin problemli olması...Düşünsenize güneş gözlüğü takmış bir kız kendini ne sanır.

• Benim Türk kızlarıyla bi' alıp veremediğim yok. Bana göre sorun yok yani. Bazen standartlarımın altında denk geliyor onlarla da fazla mesai harcamıyorum.

Çuvaldız-İğne meselesi bence.

Yükleniyor...