Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız?

Biri tarafından aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? Bunu karşı tepkiniz ne olur?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• aldatıldığımı nasıl anlarım bilmiyorumda anlayınca hiç iyi olmuyo. 1 sefer başıma geldi 13-14 yıl önce bunalım depresyon ne varsa giriyorum hayatımın içine ediliyo. onamı ne yaparım ona bişey yapmam o anda bitiriririm ilişkiyi o kadar.

0|0
    0|0
  • ilgi sıfıra iner. kavga için sürekli bahaneler. her tartışmanın ardından ayrılma konuları açılır filan..

0|0
    0|0
  • nerden anlıcanya . mumkunmu öyle bişi. ancak basmam lazım. basmıslıgımda vardır zamanında . tepkim fevri olmustu. ama değmezmiş elin or.spusuna

0|0
    0|0
  • Aldatmanın gereksimi nedir hale çözmüş değilim.

1|0
    0|0
  • Aldatmak birine yapılabilecek en çirkin şeylerin sıralamasında ilk sılarda olur, aldatılmak ise başa gelebilecek en kötü şeylerin , insanlar o kadar ustalaşmışki aldatıldığının farkına çok geç varıyorsun maalesef, ucunda af kesinlikle olmamalı

0|0
    0|0
  • Hiç bir yalan veya ihanet ebediyet sürmez elbet bir yerden patlak verir lakin bunda biraz karşı tarafın şüphe durumuda önemli.

0|0
    0|0
  • hiç başıma gelmedi ama anlamanın bir çok yolu vardır diye düşünüyorum veya ömür boyu da anlamayabilirsin. analrsam da kim olursa ne mazim olursa olsun hayatımdan çıkarır atarım olması gereken de budur.

0|0
    0|0
  • yakalayana kadar anlamak zor..

1|0
    0|0
  • Çok zor anlamak aldatan iyi rol yapar öğrendiğim anda biter o isimde biri ile bir daha olmaz

1|0
    0|0
  • Sorarım cevap neyse inanırım

0|0
    0|0
  • ustalığa bakar kadınlar biraz daha önde bu konuda zaten tek önde oldukları nokta da bu sanırım :)

0|0
    0|0
  • çok zor anlaman

0|0
    0|0
  • neden aldattığını konuşurum,o konu hakkında kendime çeki düzen verrim

0|0
    1|0
  • ayna ya bi bak boynuzların belli oluyomu :)

0|0
    0|0
  • takip edip yakalamak en iyisi

0|0
    0|0
  • Karşımdakine güvenmiyorsam ilişkiye başlamam. Güvenmeden başlamışsam beklentim olmaz, aldatsa da olur yani.

Öyle hafiyelik yapamam kimsenin peşinde dolayısıyla söylemezse anlamam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben çip taktım kurtuldum :) Şaka bu. Bu sanırım herkese göre değişir. Kimi telefonunu saklar ki bu bana saçma gelir ikinci bir hat alır adam kendine haberin bile olmaz. Soğuk davranışlar sergiler yada olduğundan daha ilgili olur ki akıllı biri bunu da dengeler. Parfüm vs. kokusu sinmiştir karşı tarafın ki buda çözülür kendi parfrümüyle kapatır. Kısacası akıllı bir adamsa karşındaki ve seni kaybetmekte istemiyorsa anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • ben zatn hissediyorm :D braz olayın üstüne gidip araştırıyorm va çıkıyr zatn :D:D ve bi kaç king box hareketi yyapıp ardından tekmeyi basarım :D yapdmda :D aldatıldğnı karşınsaki insanın hareketlernden anlarsn karşındaki profsynelse de işin zor olacak ama 6.hissini kullann ve üstüne git :D tecrübe konşuo :D

0|0
    0|0
  • çok ilgilenmyorsaa .. nette çok kakılıyor ya da tlfon elinden dşmyorsa ve söyledklerne karşılık kkaçamak korkarak cevap vryor ya da kndini habire ıspat etmeye çlşıyosa kork .. hım tepkin mutlakaa snrli olur hırslnırsın öc almk istersn fkt ne fayda olan olmuş sen sadece aptllığınla kalırsınn yapılcak bişy olmaz yani canım

0|0
    0|0
  • her zamn anlamak ınsanın elınde olmaz cogu zamn anlamayız ozellıkle kısa surelıyse

0|0
    0|0
  • hareketlerde değişik lik ilgiyi arttırma yada azalma, kavgada alttan almalar size hak vermeler, dalgınlık, telefon saklamlar sürekli artan iş temposu konuşmada kullanılan kelimelrn değişmesi :D bn artık dynamayıp telfn kytlarından bulmştm:D

0|0
    0|0
    • Ancak bu kadar iyi bir analiz,bu kadar güzel bir yorum yapılabilir.Sızı tebrik ederim.Tum samımıyetımle.Yalnız şunuda değinemeden geçemiyeceğim.Kişi neden aldatmakta?Bu bir hastalık babanında takıntı mi?Yoksa geriye dönük hırslarının esirimi,ya da her çiçekten bal alırım mantıgı mı?Veyahut karşı tarafın onu bedensel olarak mutlu edememesi mi?Bunların hepsi olasılık.NE DERSİNİZ?

• erkek sana eskisinden daha sck davranıyorsa bilki saklamk istediği bir şey var

0|0
    0|0
    • haklısın :)

• ferays rahatsız etmeyim diyorum ama öyle cevaplar veriyorsunki dayanamıyorum .

neden bu öfke neden bu güvensizlik

• aldatıldım ve bunu kendi başıma öğrendm öfke yok sadece kızgınım rahatsız olmadım sonuçta düşüncelerini söylemekte özgrsün

• anlamam bıle o kadar saftrıgım :))))

0|0
    0|0
  • Anladığım zaman kötü olur, yazıııh pipisiz netcek adam.

0|0
    0|0
  • Açık açık ortaya çıkmadığı sürece anlamam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...