Sağlığın önemli olduğunu ne zaman anladınız?

İnsanlar yok intihar etçem yok yaşamak istemiyorum diyo ya sağlık çok önemli. mesela sevgliden ayrılınca dayanamayorm yaşayamyorum deriz ya benim göğsümde kist çıktıktan sonra sağlığın ne kadar önemli olduğunu anladım. ilaçla geçmediği takdirde kıstı alicaklar.

Şükredin halinize.benden sizden daha kötüleride var bu hayatta. bakıma muhtaç olanlar.başkalarının ona bakması. of Allah hepimize şifa versn :/

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş olsun öncelikle, insanlar değerli şeylerin kıymetini kaybedince anlarlar genelde, sağlıkta bunların en önemlisi, kaybetmeden değerini bilemiyoruz maalesef, inşaAllah ilaçla geçer rahatsızlığın

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• saglıgınızın degerını anlamak ıcın onu kaybetmeyımı bekledınız yazık cok gec

0|0
    2|0
  • işte biz böyle bir milletiz başımıza bir şey gelince

anlıyoruz sağlığın kıymetini ...

amin.

0|0
    0|0
  • öncelikle geçmiş olsun.bende toraks bölgesinden bir ameliyat geçirdim ameliyata girip çıkanlar yaşamın, sağlığın değerini herkesten çok çok iyi biliyor.

0|0
    0|0
  • meleklerülkesi bacı: bir musibet bin nasihatten iyi derler. neyse çok geçmiş olsun inşallah sağlığınıza kavuruşsunuz

0|0
    0|0
  • sağlığın yerindeyse hiç bişeyin önemi yok diyenlerdenim

0|0
    0|0
  • geçmiş olsn acil şifalar

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • hastalık kaptığımı düşünüp test yaptırmaya gittim.test sonuçları çıkana kadar geçen günlerde hayatın değerini anladım.çok şükür bişey çıkmamıştı

0|0
    0|0
  • Sağlık onu kaybedince bi önem taşır,Aklı başında insanlar Onu kaybetmeden ona değer verir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hasta olunca anlıyorum her zaman

0|0
    0|0
  • intiharı düşünen birine saçma gelir bu dediğin.

0|0
    0|0
  • şuan ben sağlığımın değerini çok iyi anlıyorum:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...