İnternetten tanıştığınız birinin gerçekten bay mı yoksa bayan mı olduğunu nasıl anlarsınız?

Bayan ismiyle dolaşan erkekler var mesela:) İnternete takılan zaman zaman görur boyle seyleri. Bir arkadasımın yaptıgı cok matrak bisey vardı. Bakalım sızden nasıl fıkırler dogacak.

Güncellemeler:
Benım arkadasım Rimelle maskara arasındaki farkı söyle demiş:):) Afallarsa erkek zaten. Baktımda bu merek nette felanda yazmıyor:)):):):)
Benim arkadasım rimelle maskara arasındakı farkı söyle demiş:):) Hemen rimel göze maskara yanaga dudaga hatta tırnaga dıye devam edıyor erkekler:):) Baktımda nette felanda yazmıyor :):):

0|0
13|39

En İyi Erkek Görüşü

• nıe kız kılına girelim ki dicemde bazı hemcinslerimi anneleri babaları yapmışta olmamış tam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• karşımdaki kişinin cinsiyetinin bir önemi yok, sevgili arayan kişiler için bir önem teşkil eder bence :) önemli olan düşünceler ve paylaşımlar ^_+

3|0
    0|0
  • tek ve kesin çözüm cam açtırmak ya da ancak bayanların bilecegi türden konular açıp konuşmak bayan oldugn anlamak istiyorsak bilmiyorum genelde erkekler bayanlara daha rahat yaklaşmak için kendini kız gibi tanıtıyor bayanların kendini bay gibi gösterinine hiç rastlmadım

0|0
    0|0
  • Çok kadınsı konuşuyorsa erkektir

Çok ters konuşup itin totosundan geri dönderiyorsa kızdır

1|0
    0|0
  • böyle yapaan arakadaşlara sesleniyorum:

.bneliğe lüzum yok!

0|0
    0|0
  • msn üzerinden görüntülü konus o kadar

0|0
    0|0
  • Bayanlar kendileriyle ilgili sorular sorarak anlıyor zaten sezilir de bir bayan erkek olarak dolaşırsa nette oda anlaşılır zaten yalnız onu anlaması braz zor genelde erkekler yapıyor onu o yüzden şüphelenilmez erkekse erkektir.

0|0
    0|0
  • cok sacma bı soru olmus :D eger lezbıyen egılımlerınız yoksa sıkıntıda yok :D kız kıza durup dururken cınsel konu acmaz :D acıyosa yuzde 1 lezbıyen yuzde 99 erkekdır :D yanı zorlamaya gerek yokkı :D kızsan kız oldunu bıl kızlarlabu konulara gırme olsun bıtsın :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • C-*aç

0|0
    0|0
  • Konuşmalarından anlaşılır hissettirir kendisini

0|0
    0|0
  • Telefonda görüşürsen anlayabilirsin, ancak bir iki seferliğine seni kandırabilir ama eninde sonunda çıkar foyası ortaya...

0|0
    0|0
  • herkes kendini kandırır ben herkese inanıyorum bide neden böyle bişey yaparlar sanırım ego tatmini,mesela ben evleneceğim presnsesimi arıyorum ne işim olsunki takma niklerle

0|1
    0|0
  • ben moda dan falan konuşunca hemen anlıyorum ...

0|0
    0|0
  • Sütyen numarasını sorardım. Çoğu erkek göğüs ölçüsü ile karışıtırıyor çünkü :)

0|0
    0|0
  • cümle kurmasından çakarım sanırım i*ne değilse

0|0
    0|0
  • Umuyorumki yakında sadece tc kimlik no ile üyelikler sağlayan platformlar olur, ozaman napacaksınız bilemiyorum :) ama yakındır ;)

0|0
    0|0
  • Kamera açmasını iste en basitinden, veya facebook profiline bak, birbirinden farklı fotolar görürsen fake hesap olabilir :)

0|0
    0|0
  • erkek yazdıgında bazen büyük harfe kaçıyoo chatte gördügüm için belli oluyo.bide ne anlarlar i*nelikten.

0|0
    0|0
  • Bir seferinde bir kadini kendimi kadin olarak tanitaraktan kandirmaya calisiyordum bana birden kac numara sutyen takiyorsun dedi hemen girdim googleye ben yazmaya baslarken sutyen numaralari diye anladi erkek oldugumu

0|0
    0|0
  • muhabbet esansında kaç numara sutyen yada kaç numara çorap kullanıyorsunuz deyin. erkekse eğer çorap renk numaralarını kolayca bilemez yada sutyen numaralarını.

0|0
    0|0
  • valla anlaması imkansız o sahte hesabı açan numarasını da bulmuştur. minareyi çalan kılıfı hazırlar misali.

0|0
    0|0
  • öncelikle asılıyorsa kesin erkektir. lez gibi davranıyorsa erkektir . ancak burada gay varsa onu nasıl biliriz

0|0
    0|0
  • P*rno linki at.

1|0
    0|0
  • 5 li orkidin fiyatını sor bilirse erkektir :)

0|0
    0|0
  • ped markalarını sorun erkekler pek bilmez..

0|0
    0|0
  • anlamayız kendi dediğine inanırız. atıyorsa da kendi bilir

0|0
    0|0
  • ses yada görüntü.. görüntüde işaret !

0|0
    0|0
  • anlamak çok zor yaaaa :D

0|0
    0|0
  • dizilerden birşey sorulabilir mesela yaprak dökümünde ne oldu falan filan

0|0
    0|0
  • Aç bakayım dersin olay biter:)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 13

• link

:D :D :D

0|1
    0|0
  • Maskarayi biliyorum da, rimel nereye suruluyor cidden?

Kadinim bu arada, ama gercekten bilmiyorum=D. Makyaj konusunda pek tecrubem yok.

0|0
    0|0
  • bayarsa bayan, bayılansa bay.

0|0
    0|0
  • maskara ürünün adı, rimel ise markadır, maskarayı bulan kişinin soyadı rimmeldir. Ben çok denk geldim ama hemen ele veriyorlar kendilerini yaa yani bayanlar erkek taklidi erkeklerde bayan taklidi yapamıyor

0|0
    0|0
  • fark ne ki?

verin bana ordan bi mavi profil

1|0
    0|0
  • rimelle maskara arasındaki fark ne derse ben de afallarım.

1|0
    0|0
  • kamerala

0|0
    0|0
  • ben bülent ersoyum :D

0|0
    0|0
  • gerek yok anlamaya.

0|0
    0|0
  • Sevdiği renklerden.

0|0
    0|0
  • ben anlarım..hatta bu sitedeki kız kılığında gezenleri biliyorum...

0|0
    1|0
    • Bu soruyu bırazda bu sebepten sordum. Burda da cok var:)

• ferays ben kızım yeminle tek bişey sorucam saçların siyahın hangi tonu bide benim köpeğim kabız oldu :(

Olaya bak ya bu moral bozukluğuyla güldüm :D

• köpegne nüsil ver..saçlarm siyağn en koyu tonu..benide güldürdün.

• bayan degilim ):

0|0
    1|1
  • rimelle maskara arasındaki fark mı :/

0|0
    1|1
Yükleniyor...