Dün gece dayanamayıp eski sevgilime mesaj attım...

arkadaşlar dün gece ayrıldığım eski sevgilime dayanamayıp mesaj attım,bizim için bütün yollar kapandı bunu biliyorum ve bi beklenti içinede girmedim zaten sadece bütün olanlara ramen onu bi yanımın bazen çok özlediğini bi yanımınsa çok öfkeli olduğunu söyledim.olay zaten aldatma ve ayrılık tabiki uzun süren bi ilişkinin üstüne...yazdığı cevap herşeyin farkli olmasini çok isterdim inan,artık ikimiz için çok geç,herşeyin sevgi olmadığını öğrendim falan işte klasik şeyler.acaba nasıl bir ruh halindedir yorumlarsanız sevinirim..

Güncellemeler:
ayrıca bi kaç gün önce attığım bi mesajda bana kimsiniz diye sorarken dün aynı numaraya ismimle hitap etti...

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Benimde elim acayip giderdi mesaj atmaya acaba yazsam mı diyeee ... ama gecen yıl biri ile tanıştım bana gecmişimi unutturdu simdi diyorum ki ben bununla nasıl cıkmısım bide beni aldatmasına ragmen ona nasıl eski gözşle bakmısım ... ama o zaman dayanamıyordum seni en iyi ben anlarım ama bu günlerde gececek inan bana hersey gönlünce olsun...

0|0
    0|0
    • inşallah be arkadaşım sağol güzel dileklerin için.seninde

• yani:)

• :))

Kızlar Ne Diyor 11

• hatalar yapılmasaydı daha farklı olurduk demek istemiş, karmaşık bir ruh halinde :/

0|0
    0|0
  • yaw biz aldatmadık deli gibi sevdiler biz sevmeye başlayınca yarı yolda bıraktılar adam aldatmış çocuk yinede kabul ediyoo ... ben bole hayata sıçam=(((((((((((((((((((((((((

0|0
    0|0
    • Ne kabul etmesi kızım ayarsız ayarsız konuşma.bi meyil görsem nevrini dönderirim o derece deliriom aklıma gelince.bi ışık arıomki karşılık veriyim

• pardon kız aldatmış

• seni gözden çıkarmış ve çoktan yeni aşklara yelken açmış :))) yoksa daha farklı bi mesaj atardı.. yani ben olsam özlemiş ve seni istiyo olsam herşeye rağmen şöyle derdim..ben de seni çok özledim..kısa ve net

0|0
    0|0
    • hee yelkenlerini gördüm zaten bi kaç limanda:)

• heee o zaman durum vahim..olum sen ne diye mesaj atıon ki o zaman..kız zaten çoktan gitmiş.. neyine özlüon..üstelik sana sanki sen aldatmışsın gibi mesaj çekmiş.. ya zaten mesajla olmaz bu işler de.. yani boş ver o zaman..

• bende onu anlamıom işte her zaman değil ama bazen özlüom 5 yılımız geçti ama aşırıda bi öfkeyle beraber.zaten her mesajın sonunda bi laf koymadan yapamıom

• bence skılmış ve yeni birine ihtiyaç duyduğunu hissetmiş bence braz rahat brk çünkü onu boğduğun hissine kaplablir

0|0
    0|0
    • bikaç denemesi oldu haberini aldım ama sanırım başarısız.ki zaten rahat bırakmış durumdayım.benim amacım pişman olduğunu görüyüm yeter onu anlamaya çalışıyorum

• merak etme çok pişman olur sevgilisi varken bir kızla çkn adamdan bir bok olmaz

• yanlız durum tam tersi..bu kız askerdeki sevgilisini bekleyemeyen bi tip

• hklı ne desin artık

0|0
    0|0
  • Bıkmadan hergun sevıosan bı kere ne sevyorum de attıgı mesaja yanıt verme ertesı gun yıne senı sewıyorumde

0|0
    0|0
  • Nasıl bir ruh halindemi sorduğunda sorumu yaa kızı ne hla soktun kimbilir. Geri birlikte olamaz eskisi gibi olmaz hiçbişey

0|0
    0|0
    • ilişkide madur olan taraf benim arkadaşım.duygu patlaması yaşadım bi an.hali iyi olmayan biri varsada benim.ama işte insan birazcık pişmanlık görmek istio

• Hımmm anladım kardeşim hayırlısı olsun hakkında

• sağol hepimizin hakkında hayırlısı bakalım

• Gururlu bi kız. Dönmesini bekleme.

0|0
    0|0
    • aldatırken nerdeydi gurur? dönmesini beklemiom senim çektiklerimi çekip en azından anlamasını bekliom..

• o mu aldattı bırak ya affetme sakın dönse bile gurursuzmuş o zaman.

• Ne kadar karmaşık duygu ve düşüncede olsada kararını vermiş dönmesi zor..:(

0|0
    0|0
    • biliyorum dönmesinide istemiom zaten.ama pişmanlığını acı çektiğini görmek istiom ben ne kadar çektiysem.beni anlaması için

• eden bulur merak etme hayatına devam et sen

• etmeye çalışıoz bi şekilde.hayırlısı

• şu an karmaşık bi ruh hali içinde olsa gerek. en iyisi daha fazla sıkmamak, kendi haline bırakmak.

0|0
    0|0
  • Bnce uzgunn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bırak dönmesin.. gitsin daha çok gitsin uzaklaşsın ki.. yavşağın birine yar olsun hatta sonra görsün pişman olsun kafasını duvarlara vursun.. boşwer allah sana daha iyilerini verir..

0|0
    0|0
    • hayırlısı kardeşim.haklısın galibada pişman olduğunu görürmüyüm acaba

• hayırlısı kardeşim çok saol.morale ihtiyacı oluo insanın

• hakLısın ...

• "Her şeyin sevgi olmadığını öğrendim" ne demek yav? Para mı istiyor?

0|0
    0|0
    • dedim zaten paran yoksa gönderiyim diye:))

• Belkide kendine yakıştıramadın böyle bir şeyi. Ne desek olmaz şimdi. Bulamayız doğru kelimeyi.

• hala bazen özlemek zoruma gidio aslında,bana neler yaptı hala özlüyorum bazen demek çok carn sıkıcı patron

Yükleniyor...