Bu sitede bazı takıntılı insanların olduğunu düşünüyorum.

cevaplarımıza eksi vermeler, sorularımızı beğenmemeler dalga geçmeler işinize bakın abicim. Hatta çoğu soruda denk geliyorum herkesde -1 var hatta bunu 5 e çıkaranlarda derdiniz ne ya

Güncellemeler:
örn link

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok güzel bir konu dokunmuşun uzunda yorum yazdim kusura bakma.Ben kendimi bu sitede en zararsız üyelerden biri olarak görüyorum.Ne birisine mesaj yolluyorum ne bir kadını / erkeği bu zamana kadar rahatsız ettim, arkadaşımda yok çünki hemen insanlara isinamiyorum.Kendi halimde geziniyorum yorum yazıyorum ve gidiyorum.Ayda bir kere buradaki bazı üyelere bir şey oluyor.Hani dolunayda bazıları tuaflaşırya bazı üyelere burada tuaf hareketler sergiliyor.Bir yorum yazıyorum ve bakıyorum yoruma başkalarından farkı yok ama beni seri bir şekilde eksilemişler :).Yorum yazıyorum ve özellikle biraz feminist yorumlar yazınca erkeklerin bana saldırdığını görüyorum.Bu sitenin adı kizlarsoruyor değilmi? Kadınlığımı tabiki savunacağım ben bir kadınım.Eksiler benim fikirlerimi değiştirmez ve beni burada hiç kimse kavgaya davet de edemez.Provakasyonlarada gelmem.Ben sanıyorumki arkadaşlık tekliflerini kabul etmediğim üyeler bazen hiddetlenip ulaşılmaz oyunları oynadigimi sanıp benli dışlamak istiyorlar.Ben oyun oynamıyorum ben kendim olmaya çalışıyorum.Ben reel hayatımdada böyleyim.Zararsızım, çok arkadaşım yok , kendi dünyamda yaşıyorum okadar.Başkası olmamı beklmeyin.Nettin beni değiştirmesini beklemeyin.

İyi paylaşımlar dilerim.

3|2
    1|2
  • Evet kesinlikle var.Çekemeyen takıntılı insanlar var:)))

1|2
    3|2
  • seni sorularını seviyorum :)

ama, bazı insanlar buraya ne kadar saçma insanlar olduğunu göstermek için giriyor :)

e ne yapsınlar sosyal hayatta yapamıyorlar bir şekilde boşaltmaları lazım en güzel mekanda burası he he de geç :))

2|1
    3|2
  • bence burda dolu deli var...

2|1
    3|2
  • Can sıkıntısından yapıyolar keyfi ama istedikleri kadar eksi versinler umursamıyorum..

0|1
    3|2
  • iyi de onlar her yerde var ki. sadece sitede değil.

0|1
    2|1
Yükleniyor...