Sevgilimla tartıştık. İlk adımı onun atmasını bekliyorum ama içim içimi yiyor, ne yapmalıyım?

ya bende hiç bir şeyi kafama takmak istemiyorum sevgilimle tartıştım ve dün akşam en son iyi geceler mesajı yazıldı her sabah günaydın diye mesaj yazan sevgilim de bugün tık yok ve ben mesaj yazmamak için kendimi zor tutuyorum ben yazarsam biliyorum ki mutlaka barışcaz onun ilk adımı atmasını bekliyorum ama içim içimi yiyor ne yapmalıyım.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• bende öyleyim dün tartıştık

fazla ciddi değiliz biz ama tartıştık niyeyse işte

mesaj atmiş ama ben yazmayı düşünmüyorum ...

0|0
    0|0
    • biz oldukça ciddiyiz aileler tanıştı yakın bir zaman da nişan var ama biz şuan bu durumdayız.

• iş ciddiyse ciddi davranmak lazım gurur yapmayın fazla .

Erkekler Ne Diyor 8

• Her iki tarafta ilk adımı beklerse bu işin oluru yok

0|0
    0|0
  • Her zeman karşıdan adım beklersen bir gün geri adım atar.

0|0
    0|0
  • e noolacak sen atsan günaydın diye

0|0
    0|0
  • 3 günlük dünyada ne uğraşıyosun yenisini bul

0|0
    0|0
  • sabırlı ol...

0|0
    0|0
  • tek derdin günaydın mesajı beklemek olsun sevgili kardeşim.

0|0
    0|0
    • sorun günaydın mesajı değil ki bana bu saat olmuş mesaj yazmamış olması.

• küçükte değilmişsin :) sen böyle yaparsan 17-18-19 yaşındaki gençlere şaşmamak lazım :)

• olay farklı ya o yüzden yoksa böyle birşey tabi ki yapmam.

• beklemen gerek sadece yeter

0|0
    0|0
  • tartışmada kimin haklı olduğuna bağlı

0|0
    0|0
    • ben çok saçma ve çok basit bir konu.

• acilen memleketime dönmeliyim şehir dışı boğuyor:)

• Allah sabır versin ne diyelim

Kızlar Ne Diyor 2

• Off of. Şu ilk adımı atma konusu beni fena halde geriyor. Sevgi varsa, herşey güzelse kimin ilk adımı attığının ne önemi var ki. Sevdiğimiz insana kızamıyorsak, naz yapamıyorsak, kızdıktan 5 dk sonra seni özledim diyemiyorsak o insan neden hayatımızda?

0|0
    0|0
    • bende şuan bunu sorguluyorum...saçma bir sebepten dolayı mesaj atmıyorsa beni özlemiyorsa yapabileceğim birşey yok.

• oda düşünüyor mu bilemem ama tüm ilk adımları ben attığım için ilk adımı her zaman ki gibi benden bekliyor ama bu sefer yapmıycam inceldiği yerden kopacaksa da kopsun artık..

• Peki. mutsuz olma da.

• çok düşünme..nasıl olsa herşey olacağına varır..ister ara ister arama..koskoca ömründe kafana takdığın şeye bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...