Yüzmeyle birlikte evde yapılabilecek egzersizler?

Arkadaşlar ben 1.5 senedir filan yüzüyorum başlangıca göre yüzmem de vücudum da baya gelişti Bazen yüzmeden önce bazende yüzdükten sonra kara antrenmanı yapıyoruz şınav yerden zıplama mekik tarzı sonra düz ters yatıp bacakları çırpıyoruz filan benim size sormak istediğim vücudumda omuzlarım düşük aşaya doğru gidiyor genelde insanların dümdüz sağa sola doğru gidiyor omuzu genişletmek için ve dikleştirmek için evde nasıl hareketler yapabilirim kendi vücüt ağırlığımla barfiks olsun veya dambıl la filan. Omuzlarımı dik tuttuğumda gayet güzel gözüküyor fakat serbest bıraktığımda omuzlarım aşaya doğru ve buda görüntüyü etkiliyor. Birde sormak istediğim diğer konu evde mesela 15.3 şınav çekdik 20.3 mekik filan yapdık bunlardan sonrada yemek yiyip protein almam gerekli mi yoksa bunlar hafif egzersizler olduğu için normal yesem veya yemesem sorun olur mu? Yaş.18 yaşıtlarıma göre geç ergenliğe girdim yani gelişimim devam eder büyük ihtimal Boy 178 kilo 62

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• body yap.

0|0
    0|0
  • Kardesim evde mekik cekebilirsin ve ayaklarini karnina doğru iyice cek birak bu harekeri tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...