3 aylık spor salonu işe yarar mı?

Boyum 158 kilom 58 di vermem gereken hedef kilom 13 kilo vardı 45 olmak istiyorum su an 53 kiloyum diyet ve sporla 1. ayım bitti vermem gereken kaldi 2 ayım spor salonunda sizce 2 ayda 8 kilomu da verip vucudum iyice şekle girer mi?

Güncellemeler:
Diyet gibi degilde yeme duzenimi degistirdim ne varsa az ve sık yiyorum

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• kilo vermek istiyorsan öncelikle protein ağırlıklı beslenmen gerekir ( yumurta, beyaz/kırmızı et vb.). şekerden kesinlikle uzak durucaksın vücudunun şekere ihtiyacı yoktur ve kişiden kişiye değişir ama metabolizman günlük ortalama sadece bir kesme şekeri karşılar gerisi tamamen zarar yağ olarak depolanır. Yağ olarak doğal zeytin yağı tüket trans yağdan uzak dur.
    Spora gelirsek sabah erken kalkıp kahvaltı yapmadan önce biraz yürü çünkü sabah kalktığında vücudun grof hormonu yüksek olur glikojen depoların boştur kısacası vücudun yağ yakmaya çok el verişlidir ve spor salonun da sadece kardiyo yapma eğer sadece kardiyoya ağırlık verirsen bu sefer çok yüklenmiş olursun kardiyo konusun da vücudun yağ yerine artık kas yakmaya başlar elbette kaslar o kadar kolay yakılmaz ama bunun sana bir faydası da olmaz. Çelimsiz ve kötü bir görüntü olur eminim bunun olmasını istemezsin o yüzden ağırlık çalışmaya da önem ver merak etme boyun daha da kısalmaz ağırlık çalışınca boyun kısalır sözü tamamen bir uydurmadır. Bol Şans :))

0|0
    0|0
    • Agirlikta calisiyorum canim haftada 3 gun kardiyo+agirlik 2 gun sadece kardiyo:D bazen canim sekerli bisey cekiyor eti formun biskuvilerini yiyorum zeytinyagli butun yemekler dogru yoldayim galiba :D ama savah yuruyemiyorum kahvalti yapip spora gidiyorum ya da ogleden sonra basim donuyor ac karna

• 53 Kiloysan o kadar kardiyo biraz fazla ama yine de sen bilirsin. Sabah dışarı çıkamıyorsan yürüyüş için evde ufak bir kardiyo aleti de fazlasıyla işini görür, o da yoksa ip atla veya ısınma hareketleri falan yap 5-10dk eğer yapmak istemiyorum dersen de sen bilirsin tabiki :)
      aç kalma konusuna gelirsek kahvaltıdan sonra spora gidiyorsan kompleks karbonhidrata önem ver örneğin yulaf ezmesi yanına haşlanmış yumurta ekmek olarak tam buğday ekmeği vb. spordan sonra da eve geldiğin gibi yemek ye mesela makarna üstüne bolca lor peyniri koyup eğer hoşuna gidiyorsa birazcıkta ketçap sıkarak bir güzel mideye indirebilirsin. Tabii makarna Karbonhidrat ağılıklı bir besin olduğundan fazla tüketme burada amaç lor peyniri onu da Bim den temin edebilirsin yarım kilosunun 3tl gibi bisey olması lazım diğer marketlere de baktım besin değeri bakımından en iyisi Bimdeki umarım yardım edebilmişimdir :)))

• Cok yardimci oldun gercekten:))

Erkekler Ne Diyor 7

• verebilirsin istikrarlı vede yediklerine dikkat edersen düzgünde çalışırsan olmayacak birşey değil. yağ yakmaya bak kilo cok önemli değil.

0|0
    0|0
    • Zaten diyet degilde ne varsa az yagli yapip yiyorum hepte bu sekilde yemeye devam ederim sporla zaten zayiflamisimdir onu da birakmayi dusunmuyorum bizdeki tartida 16.6 yag oranim cikti ne kadar dogrudur?

• Evet çok haklısın tesekkur ederim bilgilerin icin:)

• önemli değil

• Koşmaya çıkman daha iyi olur. Tabi havalar düzelsin öyle.

0|0
    0|0
    • 3 aylik bitince Nisan ayinda kosmaya baslamayi dusunuyorum sadece kosmak ise yarar mi bide her gun mu kosmam gerekiyor ve kac saat?

• Yarım saat ile başlayın. Hergün 5 dk ekleyerek koşmaya devam edin. Bende koşuyorum çünkü. :-)

• Tamam spor saloni maceram biter bitmez kosuya basliyoruum :)

• Zor :))))

0|0
    0|0
  • Somalili gibi ne anliyonuz sasiyorum

0|0
    0|0
    • Ya ben ama minyonum ve azcik kilo bile yakistiramiyorum kendime

• Sevgilimde çok zayiflama afrikali gibi olma deri :D

• Hakli çocuk acmi biraktin derler.

• normalsin çok kendine uzme

0|0
    0|0
    • Evet goze baticak fazlaligim yok ama bacaklar azcik var onlar gider insallah 45 olmak istiyorum :(

• bacakalrın olması iyi sıska bacak sevmeyenler çoğunluk da olabilir mi sence

• Hahah olabilir :D benim azcicik daha bacagim. var zaten genetik yapidan sıska olamaz bacaklarim :D

• spor salonu işleteceksen yaramaz. doğru egzersizleri yaparak haftada 1 kilo verebilirsin.

0|0
    0|0
  • tabikide yarar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boyun kısa 45 ideal.

0|0
    0|0
  • 48-9 falan ol. Ben 1.56 46 kiloyum bir iki kilo istiyorum.

0|1
    0|0
    • Gercekten mi cok zayif mi gosteriyorsun? Ya benim bacaklarima gidiyo hep ondan guzel durmuyo mecbur bacaklar gidene kadar o kiloya dusmeye devam edicem:(

• Verebilirsim taniki

0|0
    0|0
    • Zayifladikca kilo vermemde yavasladi bide ben diyet gibi kasmiyorum kendimi ne varsa evde ekmek makarna pilav haric az yiyorum dengeli beslenme gibi ondan mi yavas veriyorum ki?

• Makarna ekmek sonucta bol karbonhidrat yag koymuyorsun zaten bunlari yaparken

• Yok makarna yemem hic ekmekte cavdar ekmegi kullaniyorum gunde 3-4 dilimi gecmiyot

Yükleniyor...