Kendinizi böyle bir durumun ortasında bulsaydınız ne düşünürdünüz ?

Kız arkadaşlara soruyorum ne düşünürsünüz ?

Sizi seven gizli bir hayranınız var ve onu hiç görmediniz . Size sürekli sürprizler yapıyor . Mesela elinizi çantanıza atıyosunuz ve bir not çıkıyor . Mesela bir yerde kavhe içiyosun kahve bardağının altında bir not . Ya da almayı çok istediğiniz birşey var ama alamıyosunuz ve bi bakıyosunuz o sizin olmuş . Sizi buluşmak için bir yere çağırıyor ve gidiyosunuz . Fakat orada kimse yok . Sadece yerde bir paket duruyor ve isminiz yazıyor üstünde . Alıp açıyosunuz ve sizi çok mutlu edecek birşey cıkıyor . Siz farkında olmadan fotoğrafınızı çekiyor ve size gönderiyor . Fotoğrafın arkasında bir not daha çok güzelsiniz . Kendinizi böyle bir durumun ortasında bulsaydınız ne düşünürdünüz ?

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• süprizlerin ayarı olması gerektiğini düşünmekteyim. çantama kadar uzanmış bir hayran istemem ürkerim.

onun dışında beğenilmek, sizin için birinin özel bişeyler yapıyor olması, emek vermesi çaba harcaması çok güzel tabi.

yine de kendini göstermediği,tanıtmadı sürece ciddiye almayacağım gülümseyip geçeceğim bir durum olurdu.

0|1
    0|0
  • Çok korkutucu. Hiç tanımadığım biri beni her yerde izliyor, hatta fotoğraflarımı çekiyor ve bunu adresime gönderiyor? Ben polise ihbar ederdim, arkasından bir psikopat çıkabilir diye düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • hosuma gderdi hemde çok kadnlar zaten gizmli olaylara baylırlar ytrki heycan olsn ispanyol arjantin dizilerndeki gbi gzli asıklar olsn falan filan :P

0|0
    0|0
  • bi yere kadar tamam da abartma artık buluşmaya çağır sap gibi bıraak sonrasından ne anladım.ama hoş yani yapabilirsen aferin len erkek milleti arada kafa yoruyosunuz

0|0
    0|0
  • bunun etkileyici olacagını falan düşünme. sevgiline yaparsan tutar ama seni tanımayan biri sapık der ve korar acaba bugun ne çıkıcak faln :)

0|0
    0|0
  • Hoşuma gider. En azından "selam naber tanışalım mı?" diye bodoslama dalan erkeklere göre iyi bir başlangıç yapmış olur.

0|0
    0|0
  • kesin çirkin mk.

0|0
    0|4
  • Bu kişi kadınların bütün zaaflarını iyi biliyor diye düşünürdüm ben :)

0|0
    0|0
  • kimsenin böyle bişeyi yapmaya cesareti yoktur.

0|1
    0|0
  • biri şunu hayal dünyasından çekip çıkarsın.

1|0
    0|0
  • sapik.

0|1
    0|0
  • Matraxa devam et güzelde böyle bir saflık yapma aklından bile geçirme teklif dahi etme.

0|0
    0|0
    • yapacagımdan degıl zaten yapmak ıcın o kadar cok sevdıgım bırısı yok merak ettıgımden sordum matrax candır

• Öyle bugün biraz garip bitti ama ne yapalım

• evet bu aralar zar zor yapıyodu zaten bugün bıraktı gitti haklıda bu kadar olup bitenin üstüne program yapmak istemedi

• Sapık derim.

0|0
    0|0
  • Sapik derim urkerdim

0|0
    0|0
  • Böyle bir dünya yok .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunlar filmlerde olur,yönetmen istediği gibi, karakter tepkisini rollendirir.

Bizimkilere bunu yaparsan oda savcılıktan sürpriz randevu alır.

0|0
    0|0
  • Vah vahh. :p

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir fantezi kardeşim kazık kadar adamım ben bile ürktüm :((((

1|0
    0|0
  • goster kızı yapalım sana ugrasma bosuna nasıl olsa ayrılcanız sonra

0|0
    0|0
  • nuri alço :D ve operasyon müziği :D

0|0
    0|0
  • Kim bu sapık ?, derim.

0|0
    0|0
  • sen öyle yaparsın, kızın çok hoşuna gider, ama yine de gider kendisi hakkında belaltı düşünen angutun biriyle birlikte olur. bu kural böyledir. o yüzden hiç gerek yok böyle bişey yapmaya.

0|1
    0|0
Yükleniyor...