Galatasaray şampiyonlar ligi

bu akşamki m.united-g.saray maçından puan alabilir miyiz?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kaybetsek de yenildiğimiz takım Manchester United. Sıkıntı yok. Çıksınlar oynadıkları oyundan zevk alsınlar. Biz her şekilde en kötü 2. oluruz bu grupta...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• m.united gerçekten yedekleriyle bile iyi bir takım ama gs daha öncede yaptı simdide yapabilir:D zor ama imkansz değil alırız die ümid ediyorum sonçta bzm kadroda çok gzelll

0|0
    0|0
    • daha öncekınden daha da iyiyz tabi onlar da iyi fanatik bi g.saraylı olrak beraberlık dıyorum bn de

• tabiki çoğu yorumcununda öyle ama :D:D benm gönlüm alırız diyorrum ama g.sarayın maç sonucuda belli olmuyor bazı maçlarda çok byk hatalar yapıp saç baş yolduruyor bazılarnda ayakta alkşlattırıyor:D umarım yüzümüz güler ne diyeyim:D

• alırız

1|0
    1|0
  • Sanmıyorum, m. united yani bu. Az buz değil.

0|0
    0|0
    • biz de GALATASARAYIZ :)

• Ya orası öyle. Galatasarayı savunmak yersiz olur ama. Karşı takım yenebilceğimiz kadar güçsüz bi takım değil. Gerçi Galatasaray çok geliştirdi bu yıl kendini. Hayırlısı be gülüm.

• aşktır gs ...

0|0
    0|0
  • galatasaray tur

0|0
    0|0
  • Bugun mu mac saat kacta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İNANcımızda var UMUT´umuzda skor ne olur bilemeyiz ancak yenilse bile alkışlanan bir Galatasaray olacak

0|0
    0|0
  • Galatasaray puan alır.

0|0
    1|0
  • bi fenerli olarak zor ama inşallah alırız diye umuyorum.. ingiliz oyun stili hareketli bizse daha durağan bi stile sahibiz.. zor da olsa, bn galatasaraya güveniyorum..

0|0
    1|0
  • Puan almak için gerekli şartlar oluşmuş durumda rakip takımda eksikler var.Umarım zevkli bir maçın ardından puan veya puanlarla döneriz...

0|0
    0|0
  • Gece rüya gördüm:S

Manchester 6-1 yeniyordu bizi:S Hatta ilk golü biz atıyorduk. Rüyalar tersine çıkar diyorlar inşallah biz yeneriz.

Benim tahminim beraberlikten yana.

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak umarım kazanır diyorum.

Fanatizmden uzak olmak böyle bir şey,tavsiye ederim herkese.

0|0
    0|0
  • Gerçeği konusmak gerekırse zor Gs ıyı bır takım mucadeleci bır takım hata yapmazsa olabılır tabı ben fenerbahcelıyım ınsallah kazanır ...Ona göre kupon yapalım=)

0|0
    1|0
  • Gs çirkef bir takım olmaya başladı. Sadece futbol oynamaya odaklansalar her takımı yenecek potansiyele sahipler.

0|0
    1|0
  • sanmam.

imza: xp kazanmak için her soruya cevap veren adam

0|1
    0|0
  • imkansız handikaplı bir oynadım 4 veya 5 fark olur

0|0
    0|0
  • zor

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama umarım kazanır Galatasaray en azından bir beraberlik :)

0|0
    1|0
  • biraz zorr :S puan alınmasını isteriz ne de olsa A takımımızı Gs :D

0|0
    0|0
  • 0 puan alır.

0|0
    0|0
  • daha önce yapılmayan şey değil. İnşallah

0|0
    0|0
  • zor ama imkansız değil