Evde karşınıza birşey çıksa ne yapardınız?

Evde yalnız başına iken veya herkes uyumuşken odanızdan çıkıp mutfağa doğru su içmeye giderken mutfağın kapısında karşınıza ne olduğuna anlam veremediğiniz bir şey çıksa vede size pis pis sırıtsa tepkiniz ne olurdu?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• gece gece napıyorsunuz arkdaş siz

biri der rüyamda içime bişey kaçıyodu

biri der mutfak kapısında sırıtıyodu

kendiniz mi tırsıyosunuz, yoksa geyik olsun diye mi yapıyosunuz

milletin tepksini mi merak ediyorsunuz

çok mu paranormal aktivity kıvamında film izliyorsunuz nedir yani :)

0|0
    0|0
    • cık cık cık korku filmleri de neymiş burada bol aksiyon var tırsmak ta ilginç oluyor yani ilk zamanlarda korkuyordum ama bünye alışınca sıkıntı olmuyor ha o dediğin filmde gerçekleri ile pek bağdaşmıyor :P

• ben korku filmi izleyip de tırssabilmiş biri değilim. sıkıcı geliyor bazen bazende komedi filminden daha çok güldürebiliyor beni. o filmde bir örnekti sadece. film saçmaydı, gerçek hikaye bıdı bıdısına inanmadım. klasikleşmiş şeytan çarpması hikayesiydi bir çeşit

• Gerçek hikaye bıdı bıdısı hımm buda farklı bir yorum oldu...

Kızlar Ne Diyor 9

• hass*ktiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrr anneeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • tepkim: faltaşı gibi açılmış gözler, şaşkınlık ibaresi hafif açık bir agız ve o agızdan çıkan sözler " hassss.ktirrr " =)

0|1
    0|0
  • ooh benimle oturcak biri çıkmış olur işte fenamı tek kalmamış olurum :) kalkmış ayagıma kadar gelmiş bide çıglık atıp korkutcak değilim ya onu :)

0|0
    0|0
  • nedense ani bişey olunca benim için zaman yavaşlıyo

eğer hızlı bi hareket yaparsa yavaş geliyo üstüme

0|0
    0|0
  • su içmeye gidecektim yapma yahuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !

şaka şaka :)) gece gece al sana macera yarın anlatacak bi ilginç olay daha oldu ooooohhh misss hemen mutfağa gidiyorum, ışığı da açmıcam

0|0
    0|0
  • Çığlık...

0|0
    0|0
  • anahtarlari geri vermemismiydin sen bana derim

0|0
    0|0
  • bayilirim.

0|0
    0|0
  • O anda aklım gider ondan sonraki hayatımı akıl hastası olarak yaşardım ya da ölürdüm :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bende sırıtırım. Döverim kaçarım falan hikaye yok öyle bi dünya. :D o an kitlenir kalırım artık ondan sonra cinci hoca mı çözer yoksa psikolog mu çözer beni bilemeyeceğim.

0|0
    0|0
  • Tbessüm ederek başımı hafif eğerek selamlar arkamı döner odama giderim

0|0
    0|0
  • Tanımazsam üstüne atlar kavga ederim.

0|1
    0|0
  • senın ananı avradını derım gerı kacarım :)

0|0
    0|0
  • korkunç bir şekilde bakmasından sırıtması daha iyidir.bende sırıtırım ve abi mutfağa gidiyordum bir isteğin varmı diye sorarım :)

0|0
    0|0
  • Sanki böyle bi soru sorulmuştu daha önce. Olum sormayın la böyle şeyler...

0|0
    0|0
    • Olabilir bende anımsıyor gibiyim ama olabiliyor böyle şeyler :S

• Olum annemler haftaya gidiyo 1 ay yoklar lan. 1 ay tekim yana yana arkadaş arıyom yanıma...

• Bildiğin duaları oku diğer odaların ışıklarını açık tut gece fazla evde dolaşma :S

• Bi su versene birader...

0|0
    0|0
  • korkutur dum onu böööhhüüü

0|0
    0|0
  • Gel kanka 2 kadeh rakı içelim,dertleşelim.

0|0
    0|0
  • Ben de ona sırıtırım ve hareket çekerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...