Aklımın oyunları... Ne yapmam lazım tekrar unutmak için

aldatıldığım ve çok büyük hayal kırıklığına uğradığım için ayrıldığım eski erkek arkadaşım bu ara sürekli aklıma geliyor.. oysa büyük çabalar sonucu unutmuştum onu ayrılalı 5 6 ay oldu hiç aklıma bile gelmezdi artık ama son zamanlarda sürekli onun yüzü gözümün önüne geliyor.. benden sonra çok kız olduğundan gününü gün ettiğinden şüphem yok ama buna rağmen sürekli beynimin içinde.. artık sinirlerim bozuldu.. son 1 haftadır böyle.. sizce neler oluyor bana yaaa o günleri hatrlamak istemiyorum.. ne yapmam lazım tekrar unutmak için :(( canım yanmaya başladı tekrar hatrlayınca..

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü biz yas tutmayı bilmiyoruz. sen de öyle. ayrıldıktan sonra canının yanmasından korktuğun için iyiymişsin gibi davranmanın, insanlar ne der diye düşünüp hüznünü kendi kendine yaşamanın kaçınılmaz sonudur bu. zamanı geldiğinde mutlu olabildiğimiz gibi üzülmemiz gerektiğinde de hakkını vererek üzüntümüzü yaşayamadığımız sürece geçmişteki daha nice acılar hiç olmadık zamanlarda patlak verecek böyle kim bilir.

1|0
    0|0
    • o kadar haklısın kiii... dedğin gibi en acılı zamanımda okulda ve işte sürekli gülümsedim hatta normalden daha fazla güldüm.. sanki üzülüp acımın gecmesini beklemek acizlikmiş gibi gelrdi.. sanki onu byle yaparak üzcekmişm gibi..

• millet olarak huy olmuş bu bizde nedense. bu seferkini atlat inşallah da bundan sonra yapma bari.

Erkekler Ne Diyor 6

• senin yapmaya çalıştığın bile bile lades

1|0
    0|0
    • elimde olan bişey değil zihnimi kontrol edemiyorum ki :( off bi bu eksikti yaa

• kendini boşlukta hissetmişsinki aklına gelmiş kendine bir uğraş edin aklını dağıtabileceğin zamanın nasıl geçtiğini farkedemediğin bir iş,etkinlik olabilir

• piskolok diyen arkadaşları umursama. başlı başına yanlış bir kelime zaten.

Acılarımız sevgililerimizden kopuşumuz değil ihanete uğramışlığımızdır. her erkek her kadın bu acıyı hisseder bilir. üstesinden gelmek sosyal hayatın canlanması ve zamanın geçmesiyledir. Tabi aklına gelebilecek intihar hap içme gibi saçma düşünceler yoktur umarım.

0|0
    0|0
    • yok yok Allahın verdiği cana kıyacak kadar bilinçsiz değilm şükür, haklısın sanırım zamann lazım bana..

• sen sözde ayrılmışsın sevgilini bilmem ama sen kalben daha yok ayrılmamışsın... heni derler ya "ben seversem ölümüne kadar severim" seninkide böyle bişey... barış mançonun "kara sevda" şarkısını dinle. :)

0|0
    0|0
  • en güzel çağre piskolok

0|0
    0|0
  • Tekrar unutman gerek.

0|0
    0|0
  • barışmaya çalışın bi şekilde bukadar acı çekiyorsan

0|0
    0|0
    • barışmak mı, mümkün değil..

Kızlar Ne Diyor 7

• sen ona yüzülüp acı çekecek kadar aciz misin yada bunları yaptgında iiyi mi gelecek sana ! bence daha da berbat hissediceksn knedeni. ne zaman ölecegni bilmediğini düşün bunu yapmaktan vazgeçersn kıymetli zamanını onu düşünerek hrcama..

0|0
    0|0
  • Unuttuğunu sandın, ya da yaşadıklarının acısından kaçtın ama kesinlikle unutmadın, unutamazsın çünkü... Duygularını susturmaya çalış, kendinle savaş gerekirse, elbet hissizleşeceksindir, tıpkı benim olduğum gibi.

0|0
    0|0
  • başka ilgi odakları yarat ve sakın birdaha eskiye dönme bence

0|0
    0|0
  • Zaman zaman zaman tek ilaç sadece anılar aklına geldiğinde dalıp gitme kendini toparla..

0|0
    0|0
  • Kafanı meşgul edicek şeyler bul

0|0
    0|0
  • Unutmak için zorla kendını

0|0
    0|0
  • Ya biraz mantıklı düşünmeye çalış. O gününü gün ederken senin üzülüp ağlayıp kendini harap etmen mantıklımı sence. Biraz sabret belki karşına bi başkası çıkacaktır. Ve bi başkasını sevdiğin zaman kendimi beş para etmeyen insan için hayatımı nasıl mahvetmişim diyeceksin emin ol.

1|0
    0|0
    • o varken sanki beni ondan başka kimse sevmeyecekmiş gibi geliyodu bana, ondan darbe alınca kimseye cesaretim olmadı.. yalnızlığada tam alışmışken hortladı birden yaa kendime sinir oldum ama elimde olmadan aklıma geldi

• Herkes öyle düşünür ilk başta ondan başkası beni sevmez diye. Hemen unutma çabalarına başla. Seni seven biriyle birlikte ol. Şöyle düşün beni sevmeyen insanı ben neden seviyorum ki?

• doğru söylüyosun..sevmiyorum onu hatta nefret bile yok.. hissizm ona karşı..yolda görsem allahın selamını vermem.. ama işte dediğim gibi düşüncee..

Yükleniyor...