Vefat, kaza, uyuşturucu, travmalarla dolu hayat

Sevgilim çok küçükken babasını kaybetti, daha sonra bi trafik kazası sonucu komaya girdi bi yıl makinede yaşadı ölmesi beklenirken uyandı mucize oldu, ama psikolojisi bozulduğu ve yoğun burun kanaması yıllarca sürdüğü için okula devam edemedi, arkadaşlarından uzaklasştı. eve kapandı. Annesi de aynı kazayı geçirdi ve eşini kaybettikten sonra oğlunu tek başına büyüttü. Zor zamanlar geçirdiler yalnız sayılırlardı. Yıllar geçti biraz açıldılar ama derinlerde izler var. Şimdi sevgilim uyuştucuya başladı ve bilmediğimi sanıyo. Ben onların bütün sıkıntılarını konuşabildikleri, sevgilimin yanında rahat hissettiği tek insandım, göğsüme yatıp hayatını anlatıp ağlardı rahatlardı başka kimseyi böyle yakın hissetmezdi. Derken bi yanlışım oldu ayrıldık başkasına gitti. Sonra bana döndü ve şimdi yine terkedildim. Ama terkeden o olsa da ben yaşadıklarını düşündüğümde onu yalnız bıraktığım için peşinden koşmadığım için kendimi suçluyorum, oğlunu mutlu ettiğim için ailelerinin yükünü paylaştığım için bana minnettar anneyi yüz üstü bırakıyorum sanki. Çok kötü hissediyorum ne yapmalıyım

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• dünyanın ölümü var, acısı var, tatlısı var, kazası var, belası var..

herşey insanlar için..

sevgilin her düştüğünde böyle kendine zarar verici şeylere mi gidecek? unutma sen melek değilsin ya da üstün güçleri olan biri değilsin..sen bir insansın sadece.. senin de duyguların görüp geçirdiklerin var.. kimsenin yükünün altına girme yardım et ama, kendine yardım etmeyene elini uzatma çünkü seni de çeker o boşluğa, o sıkıntılara..

sen kimseyi kurtarmak zorunda değilsin.. bir insan kurtulmak istiyorsa elini uzatırsın ama, uyuşturucu ve diğer tepkiler hiç normal şeyler değil.. bunları önce insanın kendisi aşmalı yardımla falan olmaz..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mor çatı ilan edilmişsin ama herkesin de bir hayatı olması gerektiğini bilmeliler.

1|0
    0|0
  • Herkes kendi hayatından sorumlu. Bunu er ya da geç sen de farkedeceksin. Demem o ki; insanların hayatında, seni kabullendikleri sürece var olursun. Geriye kalanlar için kendini suçlaman manasız.

1|0
    0|0
    • Beni terketmesi belki de psikolojik durumunun bi sonucudur belki üzmemek içindir diye düşündüğümde vicdan azabı çekiyorum yanında olmadığım için

• Gelip bana, kullandığım uyuşturucudan daha etkili, kalpten bir konuşma yapacaksın öyleyse. İhtiyacım olan asıl şeyin uyuşturucuda değil, senin varlığında saklı olduğuna inandıracaksın. Bunu yapmana rağmen h�l� hayatımın dışında kalıyorsan, sorumluluk tamamen bende demektir.

• Anladım çok teşekkür ederim

• Anneyi yüz üstü bırakma.

0|0
    0|0
    • Napıyım çocuk terketmiş olmasına rağmen annesiyle görüşmeye devam mı etmeliyim ?

• temiz bir sayfa aç kendine unut herşeyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapacak bişey yok kendi hayatına devam etmelisin..

0|0
    0|0
  • Uyuşturucu varsa hemen uzaklaş.

0|0
    0|0
    • Seviyorum kendine zarar verdiğini bile bile nasıl kaçarım

• Uyuşturucu kullanan insan sadece kendine değil çevresindeki herkese zarar verir bunu unutma.

Yükleniyor...