Arkadaşının sevdiğini bildiği için benden uzak duruyor, aradan çekilmeye çalışıyor

arkadaşlar içinde olduğum çok kötü bir durum var 2 yakın arkadaş var bunlar aynı yerde çalışıyorlar aralarında 2 veya 3 yaş var ikisi de bana aşık ama ben onların birini çok seviyorum sevdiğim çocukta onu sevdiğimin farkında ama arkadaşının sevdiğini bildiği için benden uzak duruyor aradan çekilmeye çalışıyor ne yapmalıyım onu çok seviyorum ben...

Yalvarırım yardım edin ölüyorum resmen...

Güncellemeler:
çok sıkı arkadaşlar ikisi de iyi çocuklar ama ben birini seviyorum sadece :(

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• dur biya öldüm bittim yanıyorum yetişin doktorcum misali.hoşlandığın çocuğa açılacaksın o zamn bu kadar basit

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bence canım kardeşim yapacağın tek şey ikisinide alıp bir cafede oturup konuşmak (bak arkadaşlar ben sizin ikinizide çok seviyorum ama birinizi kardeşim gibi birinizide hoşlanıyorum o sevmediğin çocuğa dersin ömür boyu arkadaşız sözmü diceksin tabii bu senin için kolay olmuyacak bliliyorum oda sonradan anlıcak zaten seni çok sevdiği için kıramıcak içine atıcakn seni söz demek zorunda kalıcak)bunu yap rahat ol gerisini düşünme rahat ol...

0|0
    0|0
  • Bence sevmediğin çocuğa biraz yakınlaş yakınlık göster sonra illaki sana açılcaktır sende dersin ben sana hiç o gözle bakmadım kardeş gözüyle falan baktım dersin onu elemiş olursun sıra sevdiğin çocuğa gelir çocukta seni seviyosa tamamdır bi de seni sevmeyen çocuğa bi tane kız arkadaşını ayarla ya da tanıştır bu da çözüm olabilir

0|0
    0|0
  • o zaman diğeri ile olan ilişkini sıfıra indir de

o ümidini kessin..

onunla bağlantını koparma sakın...

0|0
    0|0
  • en sonunda kavga edicekler

0|0
    0|0
  • Dur, ver adresi gelip konuşayım ben onunla.

0|1
    0|0
  • ÖL !

0|1
    0|0
  • sen bu ikisinin de seni sevdiğinden nasıl emin olabildin?

0|0
    0|0
    • ondan adım gibi eminim kardeş orda sıkıntı yok

• "sen bu ikisinin de seni sevdiğinden nasıl emin olabildin?" emin misin demedim. hani belki o yolla alakalı da aklımıza bir çözüm gelir. kardeş.

• ikisininde beni sevdiğini biri söyledi zaten hal ve hareketlerden de belli oluyor fazlasıyla

• bekle ve gör

0|0
    0|0
  • yazıı tura at

0|0
    0|0
    • ne kadar basit geliyor size ya böyle dalga geçiyorsunuz

• git kararını açıkla böyle pısırık pısırık kalma

0|0
    0|0
  • millet 1 tane bulamazken sana 2 tane aşık adam var niye ölüyorsun sevinmen lazım :p

0|0
    0|0
  • sevmediğin çocukla adam akıllı konuşş..

0|0
    0|0
  • aradan çekiliyorsa izin ver gitsin

0|0
    0|0
  • Helal olsun o çocuğa var mı öyle insanlar hala . Bak ne güzel kardeşini satmamış işte, seninle birlikte olacağını sanmam ona ihanet etmiş gibi hisseder hep.

0|0
    0|0
    • ama ben onu o da beni çok seviyor ben ne olacağım :'(

• ben öyle biri değilim zaten 2 kişiyi birbirine düşürmek gibi adetlerim yoktur

• Öleyse unut gitsin, bak ne güzel iki dost.. Ama illa birlikte olucam diyorsan, seni seven ama senin sevmediğin varya onun yanına git, ondan hoşlandığını ve çıkmanız gerektiğini söyle. Bakalım diğer çocuk gibi dostluğu satıcak mı yoksa kabul mu edicek. Kabul ederse zaten aralarında ki dostluk biter,*i çeker devam edersiniz yolunuza. :)

Kızlar Ne Diyor 9

• iki arkadaşın arasına girmiş olacaksın istesende istemesende, zor durum hakikaten.

en iyisi ikisindende uzak durmak.

0|0
    0|0
  • sevdiğin çocuğa onu sevdiğini diğeriyle aranda bişey olamayacağını söyle ötekiyle de kırmadan konuşsun o da durumu kabullenecektir

0|0
    0|1
  • Tabanca uzatıyorum diyenini tek hamlede bitir =) uzattım

ve Peng :) «·!¦[··ï¡÷¡ï··]¦!·¨‘°ºO°/̵͇̿̿/'̿-̅-̅-̅°

1|0
    0|0
  • ayyyyy dızı konusu gıbı bırı patron dıgerı tamırcı fılan hahaha sonra hep senn şu an sevmedıgın kazanır fılmlerde fılan bı dusun bakalım onu sevebılcekmısın bak cok cıddıyım!

0|0
    0|0
  • Senin yerinde olsaydım, aşkımdan ölsem de o çocuktan uzak durur, aralarını bozmazdım. Seni seven çocuk yerinde olsaydım, asla dostumu satmazdım.

0|0
    0|0
  • mecbur seytani oynuyacaksin ikiside yüzüne cikip seni seviyorum dememis

sen diyer seni seven cocuga git deki ben senin arkadasta hoslaniyorum bakim nolcak

belki cekilir hata gider söyler kiz seni seviyor der

0|0
    0|0
    • çalıştıkları yerde benim sevdiğim çocuk onun patronu konumunda

• birine çemkir diğerine pas ver

0|0
    0|0
  • ötekini öldür.

0|0
    0|1
  • Durum neyse git söyle yaa büyütülcek bişey mi var bu kadar ben de birşey var sandım hayret bişeysin haa...

0|0
    0|0
Yükleniyor...