Her soruda sınırlı bir kaç fenerbahçe düşmanları gizlenip fenerbahçeyi kötülemeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

hemen hemen her soruda bir kaç üye en fazla 10 dur gizlenip soru cevaplıyorlar ya da soruyorlar bunların kim olduklarını biliyorum maçtan sonra fenerbahçe kazandığında rakip takımın hakkı yendi penaltısı verilmedi diyen arkadaşlar aşağıda yorumda yine korkarak gizlenmiş fenerbahçe düşmanı o üye fenerbahçenin penaltılarına dil uzatıyor amacı böyle bir algı oluşturulsun fenerbahçe bir daha penaltı kazanmasın diye ne zamandır penaltı kazanmadı bunu gündeme tutmak isteyen belirli fenerbahçe düşmanları fenerbahçenin şampiyonlukta töközlenmesini hedefliyor tek hedef bu onlarda kaç ay geçti hala neden penaltılardan bahsediyorlar amaçları ne?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe gol atıyor zorlarına gidiyor. Babasından dayak yese bu kadar zoruna gitmez

0|1
    0|1
    • algı oluşturuluyor fenerbahçeye

Kızlar Ne Diyor 3

• Gizli kızlarda beni deli ediyor.

0|0
    0|1
  • Her takımdan bu aptalca provokeleri yapanlar maalesef var durduramıyoruz Galatasaray içinde yapılıyor beşiktaş içinde yapılıyor amaçları dikkat çekmek

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe 💙💛

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• hepsi cahil

0|0
    0|0
    • 10 kişi en fazla bunların başka hesapları birinin foyasını ortaya çıkardım ben sonra gitti burdan gsli kızları demiyorum bile

Yükleniyor...