1 AYDA KAC KILO?

Arkadaslar,
ben 159-160 boyundayim ve 53 kiloyum. Cok sisman degilim ama fazlaligim var. Ve bir genc kiz olarak hic fazlaligimin olmamasini istiyorum.
Kilomun cogunlugu gobek, ust bacak ve basen de olsa da son zamanlarda sirtimin da yaglandigini etlendigini farkediyorum ve takinti derecesine geldi artik.
Hayatimda ekmek, makarna, pilav, seker yok ama ekmeksiz olmuyucagini soyleyen birini dinleyerek kahvaltida bir dilim cavdar ekmegi yemeye karar verdim.

Simdi benim planladigim sey saglikli 3 ogun beslenmenin uzerine,
Sabahlari 7.30 da kalkip 30 dk yuruyup ardin da 30 dk kosu yapmak.
Sadece sabah yapabilirim bunlari.
Yaza kadar hatta yaz da dahil bunu hep surdurmek istiyorum yani hayatima oturtmak istiyorum.
Ama 21 Mart da ozel bir gunum var, o zamana kadar bu dediklerimi yaparsam nasil olurum?
Kilo verir miyim? Gobek, basen ve bacaklarim incelir mi?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ayda 6 kilo verdim ben

0|0
    0|0
    • kalecimiz eksik brım gelsin?

• Yeşil çayda çok önemli yatmadan 1 saat önce bir şey yeme sonra terledikçe duş al o terleme yağları dışarı atıyor o yüzden sık sık terle işte ip atla

• Cok iyi ya

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• olmaz gel halı sahada birlikte oynuyalım @ziloski zaten bir tane sporcumuz eksikti

0|0
    0|0
  • disiplinin katı kural cercevesinde uygularsanız evet başarabilrsınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaza kdr ıstedıgın kıloya gelırsın bu skeılde rahatlıkla ama dıkkat et cok kasarsan tam tersı canın daha cok ymk ıstebılır

0|0
    0|0
    • İrade meselesi zaten 6 ayda birden 100 den 75 e inince selülitler arttı bende :D arkadaşın dediğine katılıyorum ama :D

• Deneyecegim takmamayi ama yurursem ve kosarsam bolgesel calismama gerek kalmaz heralde degil mi

Yükleniyor...