Aşkta göz görmeyince gönül katlanır mı yoksa daha mı çok özlem olur?

aşıksınız ama sevdiğinizle uzaksınız her zaman görüşemiyorsunuz. bu durumda göz görmeyince gönül katlanır mı/ yoksa daha fazla özlem mi olur/

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• sen sorarsan cevaplarım :)

şimdi aşıksam eğer tabii aşın verdiği heyecan ne biliyim gözün görmesi bunların bir araya geldikten sonraki beyinin nasıl algıladığı bu olayı aralarında ki uyum..insanın hafızasının ne kadar kuvvetli olduğu ve belli başlı yaşanmışlıklar bunda çok önemli rol oynamakla berab...?

bilmiyorum...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ben gönülün katlanmasıyla özlemin arasında bir bağlantı kuramadım ayrı şehirlerdesiniz tabiki özlersiniz birbirinizi elinizde olmadığı içinde katlanmak zorunda kalırsınız bilmem anlatabiliyomuyum

1|0
    0|0
  • göz görmeyince gönül katlanmaz... UNUTUR!

yakında olmadığında kesin olarak ilgin alakan azalacak zaten sırada bekleyen taliplerin seni baştan çıkarmaya çalışacak... bunun sonucunda artan telefon faturaları bazen canını sıkacak... ayda yılda bir bulustuğunuzda da karsındakinin belentileri farklı senin farklı olacak.. olmaz yani hepimizin basşına geldi olaylar bu şekilde gelişti...

1|0
    0|0
  • Eğer sevdiğin kişi yakınında değilse buna katlanmak zorundasın.Bu durumda sevgi artar daha fazla seversin.Beraberlikte her şey normale döner,derim.

1|0
    0|0
  • göz göremeyince şayet bir unutma söz konusuysa gönül katlanıyor ve alışıyor, ama akıldan çıkmıyorsa gönül bu numarayı yemiyor...

1|0
    0|0
    • unutmak değilde, görüşememek diyelim mesela uzak kalmak ama mesajlarla telefonla görüşmek devamlı var ama biraraya gelmek zor

• umutla beklemek bile aşkı taze tutar, mesafelerin önmei yoktur, ayrılıklarında...

• teni tenine değmeyen aşklar her zaman buyuk olur ve içinde buyur..

1|0
    0|0
  • genelleme yapılamaz belki ama iyi bir oran verilebilir. %70 yalan olur gibi geliyo.

1|0
    0|0
  • katlanmak bi yere kadar

1|0
    0|0
  • Ben katlanmıyorum ya.

1|0
    0|0
  • hmmm görmeyince özlem artar galiba

1|0
    0|0
  • sıkıntı büyük derim ben

1|0
    0|0
  • Özlem artar...

1|0
    0|0
  • Uzaktan aşk işi olmaz.Olan diyen yalan der.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni en iyi ben anlarimm, sevdigim kisi ayri.sehirde ama birbrimizi cok.sewiyoruz evet ozlem oluyor mutlaka ama bunlar asilabilen seyler bi sure gorusemeyecegiz yuzyuze ama butun bunlara ragmen bana olan aski devam ederse ki devam ediyor da ikimiz icinde sorun yok.

1|0
    0|0
  • ben katlanamam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...