Kepeğe karşı bildiğiniz ve uyguladığınız yöntemler nelerdir?

2 yıl önce saçımda yer yer kabuklar vardı doktora gitti şampuan yazdı geçti.ama ince kepekler kaldı çok şikayetçiyim.sonra bi eczanede saç analizi yaptım otacı'nın ivy kepeğe karşı şampuanını önerdi 6 aydır kullanıorum bi sonuç alamadım hala kepeklerim var.Sizler ne önerirsiniz?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Piyasadaki bütün markaları denetim bi kaç ilaç olarak geçen şampuanda denedim nasıl bi kafa varsa geçmiyo arkadaş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• sacina her turlu sampuani deneme yapilan en buyuk hata acaba bu gecirirmi su olurmu diyip surekli farkli kimyasallara maruz birakma bu hem kepegin baslca sebebi hemde saclarinin yipranip dokulmesnede yol acar . sana tavsiyem ildugunca ilik su ile yika ve bu kepek sorunun gecene kadar her gun yika kendine bir sampuan belirle ve onu yika herkezin cilt yapisi farklidir bunun icinde sana en iyi gelen sampuani sen bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Ben 15 sene önce ZETİON diye bi şampuan kullanmıştım. 1 haftada geçti bi daha da kepek sorunu yaşamadım..

Ama senin saç derinde o kabukları yapan ne acaba? o kadar da test yaptırmışsın..

0|0
    0|0
  • zeytinyağlı sabun çok iyi bence

0|0
    0|0
  • normal kepeğe karşı şampuanlar ile geçmiyor mu? clear kullanıyordum iyiydi şimdi biomen kullanıyorum o da kepeği yok ediyor. Ayrıca bi ara kaşıntı için doktora gitmiştim telovium forte verdi kızarıklık, kaşıntı ve kepeğe karşı etkili o çok iyi gelmişti.

0|0
    0|0
    • geçmio piyasadaki tüm şampuanları kullandm şuan da bitkisel şampuan kullanıorum 6 aydır geçmedi :(

• Doktora tekrar gitmeliydin bence o kalanlar içinde. Kepek saç derisi ile ilgili bir sorun olduğundan çüzümü bulana kadar cildiye doktorunun kapısını aşındır. Şimdi bence buradaki önerilerle de denemeler yapıp boşa para ve zaman harcama. Tekrar doktora görünüp iyice aynı şekilde anlat derdini.

• haklısın bencde bi görşüym tekrardan hiçbi yöntem işe yaramıo

• head and shoulders derim başka bir şey demem. yıllarca denemediğim şampuan kalmadı. head&shoulders den sonra tamamen kesildi ve saçlarımın dökülmesi de azaldı. ama şu da var ki her şampuan her saça iyi gelmeyebiliyor. cilt yapısı ile de alakalı yani ama denemeni tavsie ederim.

0|0
    0|0
  • pro zinc diye bi şampuan var eczanede satılıyor o iyi geliyor

0|0
    0|0
    • kullandım ama onuda nereye kadar kullanabilirimki kimyasal sonuçta bitkisel formüller daha kalıcı olur diye düşünüyorum.teşekkürler.

• sürekli şampuan olarak mı onu kullanıorsunuz.pahalıda bi şampuandı o :)

• evet her banyoda kullanırım 20 lira fiyatı bence değer saç dökülmelerine karşı da etkili gibi bi ara saçlarım dökülmeye başlamıştı ama şimdi iyi bi erkeğe göre saç durumum onun da etkisi olduğunu düşünüyorum

• nizarol şampun! kesin çözüm

0|0
    0|0
  • çok sık şampuan değiştirme. sirkede iyi geliyor.

0|0
    0|0
  • kepek sorununu sadece 1 kez yaşadım. bioblas kullandım 2-3 güne geçtiydi.

0|0
    0|0
  • clear men

0|0
    0|0
  • headand shoulders kesin cozum

0|0
    0|0
  • Sıfıra vurdurmak saçı.

0|0
    0|0
  • saçını kazıt

0|0
    0|0
  • saçını kazıt

0|0
    0|0
  • kepek şampuanı clear

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 0|0
    0|0
  • saçını yıkamadan önce sulandırılmış sirkeyle saç diplerine masaj yap beklet sonra duşa gir.

saç derin çok kuru olduğundan belki kepeklenme ve kabuklanma yapıyordur haftada bir zeytinyağı ile masaj uygula beklet sonra yıka

0|0
    0|0
  • Okaliptüs yağı kullanabilirsin iyi geldiğini duymuştum fakat kullanıp tecrübe etmedim.

0|0
    0|0
  • ducray kelual şampuan kullan dermovate saç losyonu al 5 gn sür. Ve saçını 1 kez şampuanla

0|0
    0|0
  • şampuan değiştirme o zamanda çok oluyo

0|0
    0|0
  • elma sirkesi ile 4 gün aralıklarla masaj yap. etkisini göreceğinden eminim

0|0
    0|0
  • ketoral şampuan kullan. iki günde düzelir. eczanelerden alabilirsin.

0|0
    0|1
Yükleniyor...