Oğlak erkekleri yardımınızı bekliyorum..

Begendigim çocuk facebooktan mesaj attı, kimsin diye. Ordan muhabbet bi başladı, bikaç gün birbirimizi kısmen tanıyana kadar konuştuk. Ama çocuk o kadar pasifki..yani nasıl desem..sanki ağzına kira istiyor :D ilk başlarda konuşmak istemiyo diye düşünmüştüm ve muhabbetin tıkandığı yerde bıraktım. Bu sefer o saçma bi soru sordu muhabbeti uzatmak icin. Açtım netten baktım oğlak erkeği özelliklerine, oğlak erkekleri karşıdakine güvenene kadar pek konuşmaz yazıyodu bikaç sitede. Gerçektende öyle. Simdi ben ne yapmalıyim ki bu çocuk benimle daha çok ilgilensin? Bu arada iki gün kadar konuşmadık, 3. Gün (yani bugün) telefonuma mesaj attı, "selam x (adım), ben y (onun adı), numaranı z'den (arkadaşım) aldım, kaydet :) " yazmış. Tamam çok sevindim ama hala çok suskun bu çocuk..bende çok konuşkanim..nolucak simdi bi akıl verin..

Güncellemeler:
Bugün aradıı ve bayaa konuştuk :D öylesine aradım dedi. Bi (kız) arkadaşıyla kavga etmiş, kızın bunda gönlü var sanırsam. Bana dediki "ben ona karşı hiç bişey hissetmiyorum sadece arkadas olarak görüyorum. Mesela senide arkadasim olarak görüyorum" dedi ve ben renkten renge girdim.. -.- ama genel olarak sevecen, sakin ve tatlı bi şekilde konuştum. Umarım düşünceleri zamanla değişir...

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Nedir bu oğlak muhabbeti ya. sitede sürekli oğlak erkekleri gündemde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ben bir oğlak erkeği olarak söylüyorum çok konuşmak isteyipte konuşamadığım oldu konu tıkandımı konu açamayız pek birde çok değişik triplerimiz vardır kendimizi başbakan gibi hissederiz o yüzden karşındakiyle sankim çok önemli biriymiş gibi konuş özel olduğunu hissetsin bide utangaçlık vardır ilk adımları atmayız biraz güven vermelisin ve ilk adımları ona attırmalısın

0|0
    0|0
  • bende oğlağım. Oğlak erkekleri çok samimi konuşmayı sever, asla yabancıymış gibi bakmaz. Sevdiğine çok değer verir. Yakışıklı oluyo bide :D kaçırma çocuğu

0|0
    0|0
    • Hehe yakışıklıda ne kelime öff..:D seneye modellik icin başvurucak düşün artık :D

• O doğum tarihini bilmiyodur kesin erken yazdırmışlardır oğlak olamaz suskun oğlak görülmedi bu diyarlarda Oğlak erkekleri suskun olmaz duygusal olur ve kendini ifade eder sen onu boşver beni seç

0|0
    0|0
    • Yok yaa bildiğin oğlak iste :D ve bizzat kendisi söyledi ben pek fazla konuşamam diye..ve internette de oğlaklar icin hep suskundurlar yazıyo..?

• olsun sen yinede beni seç :d

• valla ben oğlagım çok sosyalim konuşkanımda istersen sen o oğlgı bırak beni al..:)

0|1
    0|0
  • Ayak uydurmaya çalış...

0|0
    0|1
  • Neden böylesin sen de.

0|0
    0|0
  • oğlak değilim iyiki

0|0
    0|1
  • bitmiş o iş.