Eşcinselliğe saygı duyanların yüzde 90'ının eşcinsel olduğunu düşünüyorum? Ya siz?

Eşcinselliğe saygı duyanların %90'nın eşcinsel olduğunu düşünüyorum?Ya siz?

0|0
2122

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• saygı duyuyorum..hatta onları seviyorum..rekabeti kızıştırmıyorlar ve zararsızlar..

eşcinsel değilim.. nasıl olcak ?

1|2
    0|0
    • Tezimi çürütüyorsun :)

• çok fazla çaba sarfetmeye gerek yok ki bu tezi çürütmek için :) şahsen ben severim. hem erkek hem kadın yani.. hem erkek erkeğe rakı içerim hem de bi kız gözüyle gördüğü için fikir danışırım..sonra bana hiç rakip olmazlar.. hatta bizim değerimizi arttırırlar..niye sevmiyim.. :)))

• Bir tanrıya inanan insanların yüzde doksanının ağır psikozlar geçirdiğini düşünüyorum.

0|2
    1|0
  • insanlar

farklı dinlere

Farklı ırklara

Farklı dillere

Nasıl saygı duyması gerekiyorsa eşcinsellere de duymalı emolara da duymalı yani farklı gördüğünüz hiç birşey size uymuyor diye dışlayamazsiniz.

Not: eşcinsellik her zaman seçim değildir bazen doğuştan gelen bir özelliktir. Güneşi gördüm filmini izleyenler görmüştür adam öyle doğmuş yapısı o ne erkek ne kız ortada kalmış gibi birşey neyse..

0|0
    0|0
  • oturduğunuz yerden sallamışsınız sanki :/

0|1
    0|0
  • Bende böyle saçma sapan bir şeyi düşenenin beyninin olmadığını düşünüyorum ya siz ?

1|1
    1|1
    • Beyni olmayan birinin düşünmesi de olanaksızlaşacağı için senin bu söylediğin saçmalıktan ibaret olmuş!

• Beyni olmayan bir insanın ölmesi gerek. şimdi öl

• bende eşcinselliğe sygı duymayanı savunma refleksi olarak algılıyorum. Ne yapmamız lazım taşlayıp öldürelimmi? birbirimizin tercihlerine saygı duyarak bir arada yaşayabiliriz ancak

0|2
    0|0
  • escinsel degilim ve saygi duyuyorum

0|2
    0|0
    • abi harbiden 2 gay oturup sahilde el ele tutusup birbirlerini öpünce buna saygı mı duyuyorsun cidden

• belki iyi birsey degil ama onlarda insan bunu unutmamak lazim benim dusuncem bu kanka

• ben de eşcinselliğe saygı duyuyorum diyenlerin %63,566321'inin eşcinselliğe saygı duymadıklarını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ben bütün tercihlere saygılıyım öyleyse ben hangi kapsama giriyorum :)

0|2
    0|0
  • Sen öyle oldugun icin saygı duyanlarında sen gibi olduğunu dusunebilirsinn.kendine sunu sor neden böyle birşeyi düşündüm neden böyle bir soru sorma gereğinde bulundum

0|0
    0|0
  • Eşcinsellere yaşam hakkı tanıyan ve tarzlarına daha doğrusu seçimlerine saygı duyanların %100'ünün insan olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Psikolojik sorunu olanları anlarım ama bunu zevk için yapana saygı duyarım deyip de felsefe yapacak değilim ! Zevk için yapanlara saygı maygı duymuyorum !

0|0
    1|2
  • bence bi hastalık...kimse öyle olmak istemez sonuçta

0|0
    2|3
  • Şu öyle ya da böyle oran verenlerin hepsi geri zekalı olabilir mi acaba?

1|0
    0|0
  • Freud amca herkesin içinde potansiyel bir eşcinsellik var demiş şahsen ben lezbiyen olanlara büyük saygı duyuyorum hatta yardım amacıyla CD lerini bile alıyorum

0|0
    0|1
  • heyer saygı duyulaçak bir konu olsaydı kuranda bundan cok iyi ayetlerle bahsedilirdi kimse kendini kandırmasın .

0|0
    0|2
  • 100 arkadaşım da eşcinselliğe saygı duyuyor.

0|1
    0|1
  • hayır

0|0
    0|0
  • Buna saygı duyanlar normal görenler zamanında LUT kavminin neden helak olduğunu baksınlar bi.

0|0
    0|1
  • ben de saygı duyuyorum, eşcinsel olduğumu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 20

• Alakası yok, insana saygı duyuyoruz biz

1|0
    0|0
  • homofobiklerin gizli escinsel olma oraninin %90dan da fazladir. belirtmeden gecmeyeyim.

2|1
    2|0
  • Yoo ben saygı duyuyorum ama değilim çok şükür.İsteyen istediği ile olsun beni bağlamıyor.

0|1
    0|0
  • Mantıksız.

0|1
    1|0
  • yoo.. ben saygı duyuyorum ama kendimi kadınla opusurken dusununce midem kusuyorum :( cok ozur dilerim :((

1|1
    0|0
    • Bir şey olmaz ki sonuçta tercih etmemek suç değil saygı duyuyorsun sonuçta :)

• dusundugumu ve sonrasını itiraf ettim soran.kusmak cok kotu bisey boyle burnun genzin yanıyor felan

• tesekkur ederim :-)

• saygı duymak derken kişiye seviştiği kişiden ötürü saygı duymaksa kastın,bir tür ötekileştirme olarak algılayabilirsin.çekingen ve uzak b.r "hak verme" sayıladabilir.bu durumun kişinin bireyliğine karşı şiddet içermesi yüzde doksan oranında olmasa bile eşcinsel olmaları olasılığını doğurabilir.

0|0
    1|0
  • Bence öyle değil,eğer hayata-insanlara saygın varsa buna da saygı duyarsın.Bunun hayata bakış açınla ilgili old. düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • araştırdın mı

0|0
    0|0
  • düz mantık insnaları sevmem

0|0
    1|0
  • saygı göstermenin ne demek olduğunu bilmiyorsun bence yoksa böyle saçma bir cümle kurmazdın ...

1|0
    0|0
  • bende senin dediğinin saçmalık olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Eşcinsele mi benziyorum ben gayet saygı duyuyorum da :D

1|0
    0|0
  • bu genellemeyi yapanların homofobik olduğunu düşünüyorum.ya siz?

1|0
    1|0
  • tespit sıçmak.

0|1
    1|0
  • Hayir degil ya saygim var ama hoslanirsin hoslanmazsin orasi onemli degil onemli olan saygin olsun

0|0
    0|0
  • benim midem almıyo ama eşcinsel olanada saygım var tabikide tercih meselesi ne diyebilirsin ki

0|0
    0|0
  • dansöz sempatizanı olmasam hayır derdim de diyemiyorum işte

0|0
    0|0
  • saygı duymasak ne olacak ama büyük konuşmamak adına rıyakarlık yapmıyoruz haklı olabilirsin

0|0
    0|0
  • Saygı nasıl duyacağız.

0|0
    1|0
  • He soran hee. Homofobi bütün i*neliklerin anasıdır.

0|0
    1|0
Yükleniyor...