Kolay yoldan nasıl zengin olunur?

her kim ki bu suale bir cevap vere, benden ona hediye...öncelikle nasıl olursanız olun, lütfen benim spastik arkadaşım gibi yapmayın bunu. adam gitmiş, en fakir insanların muhitine yerleşmiş. lan ne oldu? "hiç abi, böylelikle kendimi daha zengin hissediyorum..."yaptığını beğendin mi şimdi melun köpek? yıllarca arkadaş deyu yemledik, besledik seni. yeri geldi sigaranı aldık, bu muydu ulan tüm emeklerimin karşılığı?sahi yahu, bu çocuk sigara falan da içmezdi. buna neden her gün sigara alıyordum ki? yüce meryem, ben ne bok yemişim böyle, yıllarca?bence her sorunun bir çözümü vardır. mesela büyük alışveriş merkezlerinde neden mescit bulamazsınız? çünkü paranın dini olmaz, oralarda tek bir tanrı vardır o da paranın kendisi. ya da yaşlandıkça kaldırma kuvveti azalır mesela. çünkü her şeyin bir son kullanma tarihi vardır illa ki.peki, kolay yoldan zengin olma sorununun çözümü ne ola?

Güncellemeler:
tweet: bu konuda meşhur bir laf vardır. kimsenin aklına gelmemiş olmasını esef ve büyük bir üzüntüyle karşılıyor, size kocaman bir nanik işareti yapıyorum.

anne ve babanızı seçemezsiniz ancak kayınvalide ve kayınbabanızı seçebilirsiniz. akıllı olun...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ey vaveyla,işler nasıl gidiyor?Aklıma bir kaç isim geliyor ama tam emin olamıyorum.NeyseKolay zengin olmak için bir çok yol var.Titan zincirleri kurup(quest.net vs) safları para kazanacağına inandırmakÇok tutan öğelerden copy paste yoluyla kitap yazmak(mistizm,vapirler,kozmik çekim,burçlar,büyü vs) bir de para nasıl kazanılır kitabı yazmakErgensen berbat tiple berbat şarkılar söyleyerek(justin bieber,rebecca black)Kasa sağlamsa film sektörü(Jenna jameson )Apple benzeri fanboy kitlesi oluşturmak,bir ürünü millete dünyanın parasına kakalamakEn sevdiğim yöntem ise lock stock and two smoking barrels adlı eğlenceli filmden şahane bir pazarlama yöntemi:Şöyle bir şirket kurarsın "Göt Gıdıklayan İbneler Klübü"Gay dergilerine reklam verirsin.Son çıkang*tdelici.Vibratörlerin reklamını yaparsın.Şöyle bir sloganla..."Şimdiye kadar hiçbir vibratörün yapamadığını yapar""Seks teknolojisinin en yeni harikası""Garantili sonuç yada paranızı geri isteyin.Bu vibratörlerin tanesi 25 papel bu alıcıların aldığı zevkin yanında devede kulak kalır.Çeklerini başka bir şirket adına gönderirler.İtici olmayan, "Bobby'nin Matkapları" gibi bir şey olabilir, 25 papele.Karşılığı çıkana kadar 25 papeli alıp bankaya yatırırsın.İşte zekice kısmı.25 papellik çekidiğer şirket ismini kullanarak geri gönderirsin "Göt Gıdıklayan İbneler Klübü" ve şöyle yazarsın: "Üzgünüz Amerika'dan mallar gelmedi,stoklar tükenmiş."O zaman kaç kişinin çeki nakite çevirdiğini görürsün.Tek bir kişi bile çevirmez.Hem çeki ödemeyip hem deg*tgıdıkladığını kim banka müdürünün bilmesini ister ki?Budur

Kızlar Ne Diyor 3

• en kolayı babadan zengin olmadan geçer..yoksa kolay değil o kadar zengin olmak..geçende bir izdivaç programında geçerken (valla izlemiyordum taşlamayın, geçerken geldi) 5 trilyonum var lafını duydum geri döndüm adam türkiyeye ilk otomativ yedek parçayı getirenmiş.yalan mıdır bilemem adını falanda verdi ama daha önceden düşündüğüm bir şeyi kafamla onayladım...birşeylerin ilki olmak zengin edebilir.ama en kolay örneği facebook ...facebok kadar aslında ortaya atılması basit olan birşey ,ceo sunu dünyanın en zenginleri arasına kattı.

• 5 trilyonu varsa neden izdivaç programına çıkmış yahu :)

• Öncekileri Göster
    • o ilkleri bulmak da mesele artık:S

• aslında henüz Türkiye de olmamış çok şey var ama bizde olup da yurt dışında olmayan da...en zoru elimizde ki imkanlar...geleneksel tatlılarımız yurtsışında özellikle avrupa da çok rağbet görür..onların ise hazır alışkanlıkları Türkiye de ,mesela jetonlu market 7 24 hizmet veren.

• şans oyunları oyna

• Hırsızlık yapmak desem o da bir nevi alın teri sessiz olmak iyi koşmak falan gerektirir.Bilemedim :s

Erkekler Ne Diyor 3

• yattığı yerden başarıya ulaşan tek varlık tavuktur arkadaşım helalde olsa haramda olsa çalışmak gerekiyor ,öyle dediğin gibi lafla olsa ben şuan hawaii de somewhere over the rainbow dinleyerek sahilde uzanmış takılıyordum :)

• banka soy:)

• vobaş

Yükleniyor...