Bisiklet çevirmek bacakları inceltir mi?

Arkadaşlar benim bacaklarda yağ var. Baldır ve kalça kısmı da öyle. Günde 40 dakika durmadan bisiklet çeviriyorum. Fakat bisiklet düşüt viteste. Spor salonunda ki bisikletlerden bahsediyorum. En hafif pedalde hızlı bir şekilde hiç durmadan 40 dakika pedal çeviriyorum. Bu durumda orada ki yağlar eriyip incelir mi?

Güncellemeler:
Başlığı yanlış yazdım bisiklet binmek olacaktı pardon :)

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bisiklet bacak sıkılaştirmak için çok iyi ama hızlı tempo yürüyüşü ya da koşu yaparsanız bacaklardaki yağların erimesine hızlı yardimci olur.

0|0
    0|0
    • Bundan öncesinde 40 dakika hızlı tempo vbe koşu da yapıyorum koşu bandın da. O zaman baya incelme olur di mi. Çünkü koşu bandında 1000 kalori bisiklette 500 kalori yakıyorum.

• Daha yeni baslamissin. Sen hızlı tempoda yürüyüşe devam et zaten hocan sana söyler koşma derecesine geldiğinde söylemez se canı sağolsun 1ay sonra sen koşmaya başla 30-40 dk 1 ay boyunca koş sonra ikinci ayda eğer istediğin kiloya kavuştun o zmn normal yürüyüşe geç ama bir hızlı o zmn kas almaya başlar bacaklar aynı futbolcular gibi. Bisikletide o zmn 20-30 dk kullan. Ama şunu unutma koşudan önce normal tempoda 10 dk yürüyüş yap öyle hızını artır yani arabanın vitesini dişin 1-2-3-4 insan vücududa aynen böyle.

• Bende öyle yapıyorum zaten. Ama 2. ay spor salonuna gitme imkanım yok. Çünkü lise son sınıfım YGS için1- 1 ay izin aldım gündüzleri de değerlendiriyorum. 2. ay da okul başlıyor spor salonun gidemem çıkışta. Cevap için teşekkürler.

• inceltmedi aksine ronaldo gibi oldular :S

0|0
    0|0
  • Kan grubuna göre beslenmelisin ve terlemelisin.

0|0
    0|0
    • kan grubuna gore nasıl beslenılıyor?

• Her kan grubunun mizaci farkli ve henüz tıp açıklayamasa da... doğru beslenmesse sindirim değil sadece hazim olur... bu da organları boşuna çalıştırmak demek. nette bu konu ile ilgili isteyen extra info alabilir;)

• kas yapar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...