Sağ el kaşınınca para mı gelir para mı gider?

sağ el kaşınınca para mı gelir para mı gider? para gelir diyin nolur la maaşlara daha 8 gün var bir yerden para gelsin :((

var mı başka böyle batıl inancınız onu da yazın.

0|0
12|23

En İyi Erkek Görüşü

• para gider. mantıggı da şu. ozellikle dikkat edersen birisine para verirken yadda ödeme yaparken hep sag elimizle pparayı veririz, bir yerden para alırken de karsımızdaki sag eliyle verdigi için simetrisinden sol elimizle almak durumunda kalırız. bu yüzdendir ki bu inanç sag el kasınırsa para gider sol el kasınırsa parra gelirdir :)

batıl inancım... hmmm... yok, bulamadım )

0|0
    0|0
    • açıklama gayet mantıklı her ne kadar beklediğim cevap olmasada batıl inançlarında bir mantığı olmalı :((

kötüsün tomrukk tüm hayallerim yıkıldın şu an :(((

• facebook duvarına gönderdim, bakabilirsin, umarim yararli olmustur :)

• teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 22

• Sağ el kaşındığında beynimiz deri altındaki sinir hücrelerine vakti geldiğinde kaşınma eyleminin sinyalini iletiyor. Sinir hücreleri harekete geçiyor ve kaşınmamız gerektiğini anlıyoruz. Çünkü derimizin yenilenmeye ihtiyacı var. Ölü hücrelerin, birçok başka yolla vücuttan atılması gibi bu yolla da atılarak yenilenmesi gerekiyor. Bunu da kaşınırken, havlu ile kurulanırken, giyinirken ya da soyunurken bir anlamda sağlıyoruz. :) gerekli cevaptır umarım

0|0
    0|0
  • Para gelir derler ama kaşınması için gelecek bir yerin olması lazım.

0|0
    0|0
  • sağ el kaşınınca para gelir diye biliyom sol else para gidermiş :D

0|0
    0|0
  • hepsi hurafe bunların:)

0|0
    0|0
  • miras gelir

0|0
    0|0
  • kıçı kaşınınca kısmetin açılıyor derler :D nereye kısmet açılacaksa yani.. burnun kaşınıncada dayak geliyor filan... bıçağı elden almazlar kavga ederiz diye... hangileri batıl ayırt etmek çok zor

0|0
    0|0
  • tavuk ambar meselesidir o insanlar kendikerini avutmayı cok sever sen onlardan olma

0|0
    0|0
  • Batıl inanç terk uleyn!

0|0
    0|0
  • para gelir

0|0
    0|0
  • biri paramı dedi :)

0|0
    0|0
  • batıl inanç part 1

0|0
    0|0
  • Sadece kaşınır.Gelen tek şey tırnaklarının arasına giren deri parçaları ve kir olur.

0|0
    0|0
  • sağ avuç içi kaşınıyorsa para gelir derler aynı sağ kulak çınlaması gibi.

0|0
    0|0
  • Gelir diyekte bari mutlu geçir gününü :D

0|0
    0|0
  • Para gider diye biliyorum. Hemde yüklü miktarda :)

0|0
    0|0
  • bela gelmesinde :)

0|0
    0|0
  • Para gelir diye biliyorum canlar :)

0|0
    0|0
  • yıka elini geçer kaşıntısı

0|0
    0|0
  • ellerde problem olmaz para dediğin insanın elinin kiri, birinden gelir öbüründen çıkar..

yeterki insanın dötü kaşınmasın...

0|0
    0|0
  • Çalışırsan para gelir,çalışmazsan para gelmez.Batıl inançlara,büyülere inanmam.

0|0
    0|0
  • Sol elim kaşınıyo,ne kadan da şanssızım :(

0|0
    0|0
  • Batıl batıl konuşmayın yaa! =(

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...