Bir kızı dövmek (Hak etmiş olabilir mi?)

Merhaba,

2-3 gün önce başıma gelen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. 4 tane emo diye tabir edilen, tahmini 16-17 yaşlarında kızlar parka oturmuşlar alkol alıyorlardı yanlarından geçerken içlerinden bir tanesi yolumu kesti sağa çekilmek istedim oda sağa doğru davrandı sola çekilmek istedim oda aynısını yapınca ( NOT: Alkol kullanan ve emo tipli insanlardan nefret etmemin etkiside olacakki..) kenara doğru iteledim, tekrar önüme gecince bu sefer sinirimede yenik düşerek yüzüne bir tane yumruk attım. Yanlarında bulunan çocuk arkamdan bir tekme atınca onu kovalamaktan yumruk attığım kıza bir daha bakamadım. Vicdan azabı yaşıyorum daha çocuk yaşta olan birisine bunu yaptığım için ( birde kız olmasınında etkisi var ) sizce doğrumu yaptım?

" Alkol ve emo ile ilgili yorumlarda bulunmayınız,konu bu değildir."

NOT: Yaşım 25 erkek

0|0
17|8

En İyi Kız Görüşü

• Dayağı fazlasıyla haketmiş senden güçsüz birine şiddet uygulamana normal şartlarda teki gösterirdim fakat bu özelliklere sahip yoldan çıkmış bir kız için aynı şeyi düşünmüyorum o yumruk ağzını yüzünü dağıtmamıştır ama umarım az da olsa aklı başına gelmiştir.

1|1
    3|0
    • Kesinlik aynı fikirdeyim. teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 16

• bence en güzeli yapmışın. Asıl senin yerine anası babası çakmalıydı birer tane !

0|0
    0|1
  • Kader kader dayağı yiyeceği varmış yemiş

0|0
    0|0
  • Doğru yapmışsın.

0|0
    0|0
  • eline saglik

0|1
    1|0
  • Yumruk mu:S:S E bari tokat atsaydın:((

Çok kabasın.Kaba az kalır ama şimdi ben şey edemiyorum.

0|0
    0|0
  • ya hem taktir ettim hem kinadim

arada kaldim ya pff

0|0
    0|0
  • sevmediğim bir davranış

0|0
    0|0
  • sorunların şiddetle çözülmediğini örneklerınden birisini okudunuz arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • alkol.

0|1
    0|0
  • ona bile karşıyım ama bari tokat atsaydın yumruk bir kız için çok sert değil mi?

0|0
    0|0
  • emo.

0|0
    0|0
  • kız yani azıcık itelesen 40 metre öteye savulurdu

0|0
    0|0
  • Bu emoların soyu hala tükenmedi mi ..

0|0
    0|0
  • Olmamış bir kıza hiç mi hiç

0|0
    0|0
  • Dayak bu sorunu çözseydi şimdi pişman olmazdın değil mi?

0|0
    0|0
  • Geçip gidemedin mi o kalıpla ?

0|0
    0|0
    • İnsan o an düşünmüyor mantıklı bir yaklaşımı ağzı leş gibi alkol kokan bir insan önünüze geçmiş rahatsızlık veriyorsa üstelik.

Erkekler Ne Diyor 8

• saçma sapan bi vicdan azabı seninkisi..en azından bir daha kimsenin yolunu kesmezler..onlara ders olmuştur..

0|1
    0|0
  • iyi yapmışsın eline sağlık, ne yani o gelecek senle dalga geçecek oynuyacak sende yolunamı devam edeceksin? iyi yapmışsın bida olsa bida aynını yap.

0|1
    0|0
  • Ahahahaha :D ne vicdan azabı çekiyosun ya eğer içince sapıtıyosan evinde iç kardeşim yok ben kendime güvenirim dışarda içerim kimseye de rahatsızlık vermem diyosan gel önümde iç

0|0
    0|0
  • alkolden nefret ederim sigara dahi içmem birde bunların olduğu ortamdan bir bayan artislik yapacak emin ol aynını yapardım

0|0
    0|0
  • Tutup kenara sike miydin?İyi yapmışın.Keşke o tekmeyi de yemeyeydin o gavattan.

0|0
    0|0
  • nota not : 26 erkek, bekarım.

0|0
    0|0
  • İyide emoya ne istediğini sorsaydın önce..

0|0
    0|0
    • Alkolün etkisinde olan bir kişi ve üstelik önünüzü kesiyor, mantıklı olarak ne istediğini biraz tahmin edebilrsin.

• O mesele yani. Çok derin konular. Bir gün tanışırsak detaylı sohbet edebiliriz.

• inş. neden olmasın.

• İçeriği okumadım, başlığa yorum yapıyorum : Hayır tabiki!

1|0
    0|0
Yükleniyor...