Nasıl olacak bu iş? Anlayan gelsin.

evlenmek istiorum ama önce adamı bulmak lazım.evden işe işten eve gidiyorum.dışarı çıktığım zamanlarda göz göze geldiğim hoş bi adam olsa bile ikinci kez bakamıyorum:( nerelere gidem,nasıl edem:(

0|1
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Senin niyetin olsun o seni taaa yemenden gelir bulur hiç meraklanma bak bende işten eve evden işe ama bi düzgün birini bulamadım yaşımda şubatta 33 olucak yok arkadaş kız kıtlıgı var sanki birinle taniştim iyi güzel dediki ben çok inatcıyımdır bundan öncekide inattı dedimki arkadaş bune eşşegi sattım katıra denk geldim yok yok yok yok işte şirketimde çok efendi cekingen çok güzel bir kız vardı begeniyordum ve bişeyler hissettim ama kız 30 yaşında yönetici olacak çok yakışıklı olucak uzun boylu olucak dindar olucak ama senle olmaz neden dedim aynı şitkette çalışıyorum ayrılırsan bakarız iyi dedim şimdi cıkıyorum işten hiç dedim meraklanma bu kısmetler daha cok calar kapını denden sonra isteyen hiç kimse olmadı şimdi 32 yaşında şimdide gözümün içine girecek ama çok bekler zamanında kabul edicekti beni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Adam bulmak için fizana ya da farklı bir yere gitmek gerekmiyor,sadece sen elemesini bil,farkı fark yaratanı bulursan adamı bulmuş sayılırsın

0|0
    0|0
  • üzerine fazla düşünce takıntı yapınca olmaz bu işler o aday ansızın senin kapını çalar merak etme

0|0
    0|0
  • Bende bir ara seninle aynı düşüncedeydim ama bir bakıyorsun birden geliyor önemli olan senin o anı yakalaman. Gerçi türk kadını aya çıksa ilk adımı aydan bekliyor

0|0
    0|0
  • çok uzaklara gitmene gerek yok iş yerinden sana uygun oldugunu düşündügün bir yok mu

0|0
    0|0
    • yok maalesef

• evet insan kariyerini düşünürken öbür meseleleri gözardı ediyor zamanın varsa kurslara falan katıl diyecemde ne iş yapıyorsun

• al bendende okadar evliliği unuttuk kariyer yapalım derken öyle bir çalışma aşkı varken birine zaman bile ayıramıyorum kısmet hayırlısı böyleymiş..

0|0
    0|0
  • evlilik sitelerine bakmayı denedin mi

0|0
    0|0
  • Allah'a dua et. Sevdiği bir kulunu göndersin sana inşallah

0|0
    0|0
  • akşam bize gelsene konuşuruz

0|0
    0|0
  • çalışıyosun sosyal hayat içerisindesin bu özgüven eksikliği niye? Sen buna çözüm bul gerisi sen istemesen bile gelir zaten:)

0|0
    0|0
    • aksine özgüven patlaması var bi çok konuda.ama bakışmaktır bilmem nedir.beceremiyorum

• ya bu becerilecek bi şey değil ki etkilendiysen istemdışı olarak bakarsın bakışırsın yani içgüdülerini rahat bırak

• benimle evlenir misin

0|0
    0|0
  • çok basit bir olay bir tane süper mini etek alcan yanına bir askılı tişört sonra işle ev arasında mekik dokuyucan her gün yüz tane erkek evlilik yeklifi yapmasa gel istediği söle...

0|0
    0|1
    • ben ikinci kez bakamıyorum diorum.sen mini etek giy dion:)hay allahım yaaa

• bu erkeklerin kafası hep aynı kadınları bir obje bir mal gibi görüyorlar

• farklı kafada erkeklerin de olabileceğine inanmak istiyor ve inanıyorum.

• kısmetten istesende kaçamazsın O seni bulur merak etme

0|0
    0|0
    • öyle diye diye evde kalıcaz yahu:)

• valla bende arıyorum ve niyetim ciddi ama bulamadım

0|0
    0|0
  • Aynen,ne olacak bu halimiz?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum:( bakamıyorum bile ikinci kez:(

• Merak etme ben ikinci kez de bakıyorum ama degişen bir durum yok :)))

• haa iyiymiş o zaman:)

• mutlaka seni isteyen biri olur sadece biraz muhabet et

0|0
    0|0
  • Yaşında gelmiş. Nereye gidersin bilemem ama elini çabuk tut sen.

0|0
    0|0
  • Bi ara sen beni.

0|0
    0|0
  • izdivaça çık

0|0
    0|0
  • Bu siteden birileri asılır sana merak etme.

0|0
    0|0
  • bana gel :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mahallenin yada ailenin ayaklı gazetesini bul ona söyle

0|0
    0|0
  • hadi artık bi evleneyim demekle olmuyor ki bu beğenmek sevmek lazım anlaşmak lazım:)

1|0
    0|0
  • işte birileri yok mu ya

0|0
    0|0
    • varda gören yokki

• maalesef iş yerinde 6-7 erkek arkadaş var.2si filan bekar.onlarda olmaz:)

• değişik kurslara falan gitsen mesela ordan bulsan.bilgisayar kursları var erkeklerin genelde bulunduğu :D aklıma başka gelmiyo

• Öyle olmaz işte bi ortama gir birini sevmeye çalış bişeyler hissetmeye çalış ha diyince olmuyor..

1|0
    0|0
Yükleniyor...