Kapat

Hocamızın sorusunu çözmeme yardımcı olur musunuz? Arkadaşlar çok düşündüm ama bulamadım acil yardımınız gerek!

Arkdslar ne sorunun cevabı çıkamadım işin içinden ve bunu çözmem gerek.Hocamızın sorusu şu:Yaşlı kadın sıkışıyor.Tuvalete gitmek için yerinden kalkıyor ama ışıklar yok kadın yatıyor tekrar ama yine sıkışıyor ve dayanamayıp yatağın yanındaki el feneriyle tuvalete gidiyor kapı açılıyor ve kadın oluyor.Cevap korkudan değil pisikolojikde değil ama ne çıkamadım işin içinden :( Şimdiden teşekkürleer

Güncellemeler:
Eveeet soru kadın neden ölüyorrr :)
Arkadaşlar sorunun çok püf bi noktası varmıs

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• öncelikle sorunun ilk asında yaslı kadının nerde oldugu belirtilmemiş, yerinden kalıyor diyor ama oturdugu kanepeden mi yoksa belirli bir yer mi belli değil bence püf noktası burada burayı bulunca cevapta çıkacaktır. sonra ışıklar yok diyor elektirik mi kesik yoksa oldugu yerde lamba mı yok yine yol " Yer " meselesine çıkıyor. kadın tekrar yatıyor diyor ilkinde yerinden kalkıyor diyor peki bu kadın nereye yatıyor ? tuvalete gidiyor ama tuvalete gittiğinide zannediyor olabilir. Ayrıca yaşlı kadın demesinin bir mantıgıda olmalı bunak yada kör de olabilir. ayrıca ilkinde ısıklar yok diye gitmimoyr ama ikinicisinde fener yani ışıkla gidiyor. ? Sorunun cevabı ne yaw

0|0
    0|0
  • vadesi geldiği için ölmüş olabilir mi ? ya da bir zehirlenmeden dolayı ölmüş olabilir

0|0
    0|0
    • kadın gece karanlık olduğu için evden cıktıgını fark etmiyor ve wc kapısı gibi küçük oldugu için asansör kapısını zorluyor acıyor ve ölüme ilk adımını atıyor

• Güncellemen süper ''sorunun çok püf bi noktası varmış'' :D kaça gidiyosunuz

0|0
    1|0
  • cevap esprili olabilir mi hocanız nasıl yapıda biri

0|0
    0|0
  • kokudan değil piskolojik değil o halde kadın düşüyor ve ölüyordur başka ne olacak.

0|0
    0|0
  • Kapıyı kadın mı açıyor yoksa kendi kendine mi açılıyor.. bahse girerim çok saçma bi cevabı vardır

0|0
    0|0
    • bılmıyorum cok aptaLcaaa ama bunun cevabını bulmam lazım pisikolojık degılse ne cin carpmıs olabılır mı

• yok öyle bi cevap olduğunu sanmıyorum:) elektrikle alakalı bişey olduğunu düşünüyorum

• kadın gece karanlık olduğu için evden cıktıgını fark etmiyor ve wc kapısı gibi küçük oldugu için asansör kapısını zorluyor acıyor ve ölüme ilk adımını atıyor

0|0
    0|0
  • eceli gelmiştir, malum nerde ne zaman öleceğimiz belli değil

0|0
    0|0
  • eceli gelmiş ölmüş

0|0
    0|0
  • asansör boşluğuna düşüyor

0|0
    0|0
  • İçinde patlıyor.