Yarın spoara başlamak istiyorum ama üşeniyorum. bir bakarmisiniz?

180 boyunda 96 kiloyum gobekliyim itiraf etmesi zor olasada. beni spora baslatmak icin heveslendirecek motive edecek bir kaçl cümle yazarmisiniz? bu tembellikden kurtulmak için

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness yap, boyun çok müsait, kilon yine öyle ver bir 10 kilo süper olursun, benim boy 193 97 başladım 92 yim şimdi, yaza ykoycam six packleri az kaldı :D

0|0
    0|0
    • çok sağol motivasyon için. peki çalışıyormusun? iş hayatının içinde buna yer bulabiliyormusun? merak ettim

• Bizim salona 45-50 yaşında bayanlar geliyor kilo vermeye 12-13 kilo veriyorlar, onlar yapıyor sende yaparsın bir hedefin olsun programın, diyet listen, almak istersen supllementlerin, sıkı bir çalışma, hard work, dedication D: Bunlar :D

• Bunun için önce kendini sevmen gerekiyor şimdiki halini, bende göbekliydim 12 cm eridim, kendime bakardım önceden, şimdi de bakıyorum değişimi görüyorum, o baklavaların halini :) O zaman başlıyor işte asıl çalışma, 20 dakika mi bisiklet 21 yap 3.10 set mi 3.12 set yap, fazlasını yap eksiğini yapma, tut ağzını gereksiz şeyler yeme, sağlıklı beslen, uyu dinlen bak neler oluyor :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Youtubeden önce sonra videoları izleyin yeter.

0|0
    0|0
  • Başarıcam düşüncesi hiç çıkmasın aklından bu sana yeter zaten.

0|0
    0|0
  • motivationda ct fletcherı tek geçerim bir kaç videosunu izle anlarsın zaten :) en sevdiğim sözlerinden biri ;
    Bugün seçimini yap g*t oğlanı. Ne olacaksın? Canavar mı? Kaltak mı?

0|1
    0|0
    • vucut gelistirme agır spor sen bununla işi bir arada goturebiliyormusun?

• ne istediysem onu vermişssin çok sağol :)

• rica ederim ^^

• içinde hırs yoksa yapabileceğin birşeyde yoktur.
    unutma ki salona gittiğin gün çektiğin acı yarın seni daha güçlü kılacaktır.

0|0
    0|0
    • iyiydi bu. sen sporcusun sanirim?

• hayır iş yerinde falan çalışmıyorum.
      pederin bütçesi fazlasıyla yetiyor. çalışcak olsam antranörlük yaparım
      stroid ticaretine atılırım

• kolay gelsin sağolasın

• bizim dememizle olmaz moruk çıkar üstünü geç aynanın karşısına beş dakika boyunca kendine bak ve neden daha iyisi olamaz diye sor

0|0
    0|0
    • aynaya 5 dakka bakamiyorum ki. anladim demek istedigini

Yükleniyor...