Kapat

Sevgilinizle gün içinde ne kadar haberleşiyorsunuz?

Arkadaşlar öncelikle bi sorum olacak siz sevgilinizle gün içinde ne kadar haberleşiyorsunuz ? Sonra gelelim benim yardım istediğim konuya. Sevgilimle yeniyiz sabah günaydın diyor sonra okulda olduğundan cevap vermiyor işte ben hiç mesaj atmazsam genelde akşam 10dan sonra atıyor mesaj ama bazen gün içinde attığım mesajlara cevap alamıyorum gerçi bunların da bir sebebi oluyor ama ben üzülüyorum böyle oldukça , bana anlayış göster böyle mesaj atmaya alışık değilim zamanla istediğin kıvama gelirim dedi fakat çok canım sıkkın :/ elimde telefon bekliyorum gün boyu sizce onun böyle yapması normal mi ve ben bu kadar takmaktan nasıl kurtulurum ?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• @turuncuojelipilot

arkadaşın dediği gibi onu bu şekilde devam edersen çok sıkmış olursun. ilişkinizde bazı duyguları yaşamak için acele eetmen gerekmiyor bu senin açından sorun oluşturur. Zaten seninle birlikte işleri olabilir dışarda sokakta arkadaşları arasında mesajlaşmak hoşuna gitmiyor olabilir. Eve geldiğinde kendini rahat hissettiğinde sana vakit ayıracaktır zaten. Senin yapman gereken bütün gün onu düşünmen gerekmiyor zaten senin kendine ait bir hayatında var her an her dk onu düşünürsen sen bu şekilde üzülmeye devam edersin. Sadece uygun zamanda konuşup uygun zamanlarda görüşürseniz daha iyi olacaktır.

2|0
    0|0
    • Yorumun için çok sağol çok güzel yazmissin gerçekten.evet arkadaslariylayken yazmayı sevmediğini soyledi.dün mesajıma uzun zamandır cevap vermiyordu ben de ona kırıcı sözler yazmak yerine aramayı tercih ettim ve gun içinde yaşadığı olayı ağlayarak anlattı.iyi ki mesaj atmamisim diyorum çünkü hep mantıklı sebepleri oluyor cevap vermemesinde.ama bugun de bayadir cevap alamıyorum en son nerede olduğumu sordu cevap verdim

• Yok arkadaşım demende sıkıntı yok :) cevabın için çok sağol bana moral oldu ve bu sabah haber aldim dediğin gibi başına bir olay gelmiş inanılmaz rahatladım artık kafayı yiyecektim yoksa :) doğru diyorsun herşeye hazırlıklı olmak lazım beni ciddiye alıp böyle yorumlar yaptığın için teşekkür ederim gerçekten :)

• rica ederim amacım yardımcı olmak senin yüzün gülüyorsa beni zaten mutlu etmiş olursun endişelenme fazla dönen senindir zaten arkadaşım :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Normal, siz kızlar telefona aşırı abanıyorsunuz. Bana mesaj geldiğini bile farketmem genelde. MSN-Face'si varsa oradan görüş, PC'de olduğu zaman daha çabuk cevap verir.

1|0
    0|0
  • En iyisi tartışacak vaktiniz yok buluşunca da birbirinize duyduğunuz özlemi giderirsiniz böyle bir ilişki daha kalıcı olur. Seviyorsan uzun sürsün diyorsan bekleyeceksin özleyeceksin sabredeceksin yani.

0|0
    0|0
  • bu çocuk ünw ve farklı şehirde mi?

0|0
    0|0
    • Üniversitede ama aynı sehirdeyiz okulu da çok yakın bulunduğum yere

• durum sıkıntılı biraz erkek arkadaşın iyi niyetli değil gibi.okulda bulunduğu zaman dilimi içinde ilgilenmiyor zannedersem

• Belkide sen böyle yaptığın için kendini rahat hissediyodur senin onu bırakmayacağını zannediyodur belkide kim bilir ?

0|0
    0|0
  • ya böyle antika, müzelik insanları nerden buluyorsun? sen naz yapacağına arkadaşın naz yapıyor.

üzerine düşme ya.. salı ver gitsin.. bu sevgiliylen aşk yaşayamazsın.. :)

0|0
    0|0
  • takılmaca gıbı bıraz sızın ilşki

0|0
    0|0
  • Onun ki normal, senin istediğin de normal... Başka faydalı şeylerle de ilgilenebilirsin

0|0
    0|0
  • taktıkça beynini kemirir durursun biraz rahatlamaya calıs

0|0
    0|0
  • sen boku yemişsin

0|0
    0|0
  • Hiç haberleşmiyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• onu bu şekilde çok sıkarsın.sen de o mesaj attığında gün içinde geç cevap ver et bu durumu konuş bir kere ama uzatma.çünkü bazıları mesajlaşmayı gerçekten sevmez ya da beceremez.bu normal bunun yerine ara sesini duy.

benimki bir yere gideceğinde haber vermek için yazar/arar, bazen günaydın-iyi geceler, arada napıyorsun.hem bunu bu kadar klasikleştirince çok bir manası olmaz ansızın beklemek daha iyi süpriz yapar gibi her gün günaydın mesajı avea'dan gelen mesaj tadını vermeye başlar bir süre sonra.akışına bırak birazcık.

2|0
    0|0
    • Evet çok haklısın aslında burda sizinki takilmaca gibi diyen de olmuş ama oyle olmadığının çok iyi farkındayım ,yazdığım gibi alışkın olmadığını ama zamanla alisacagini söyledi , senin de dediğin gibi arkadaslariylayken mesaj yazınca kendini rahatsiz hissettiğini söyledi dediklerini dikkate alicam :)

• akışına bırak.için ferah olsun. :)

• elinde telefon bekleme,başka uğraşlar bul kendine,zamanla şekillenir..

senin istediğin kıvama gelmek yerine,sana hitap eden bir kıvamda oluşu daha iyi olurdu.. çabalama değiştirmek için,bırak zamanla otursun.

1|0
    0|0
    • Yorum için teşekkürler :- Oyle yapmaya çalışıyorum daha çok çok yeniyiz çünkü ve benden bu.mesaj konusunda anlayış beklediğini herşeyin zamanla oturacağını söyledi sabretmeye calsiiyorum

• rica ederim:) zamanla oturur şimdiden düşünme bunları.. sık muhabbette iyi değil.. özlersiniz işte .

• Hayatının merkezi haline getirme sevgilini ve geneli mesajlaşmayı sevmez unutma...

1|0
    0|0
  • benim sevgilimde güya sevmezdi şimdi özellikle tatil günlerinde bir dk mesaj atmadan duramıyor. ama çalışırken zor oluyor tabi haberleşemiyoruz. alışır belki. ayrıca okulda mesaj atmak zor oluyor gerçekten dersler arkadaş ortamı falan derken 3-4 saatte bir mesaj atabilir

0|0
    0|0
  • Gunde 10 kere arar ulasana kadar herzmn mesaj atar

0|0
    0|0
  • Sık mesajlasmak ayrılıgıda getirebilir. gün içinde birbirinizi özlemeniz daha mantıklı. ilişkinzdeki bağ güçlenir.Bence kendi halıne bırak. o sana elinde sonunda yazacak zaten.

0|0
    0|0
  • Okulda olup atamama durumu bana çok saçma geldi. Hadi derste atamıyor (bu devirde komik geliyor) arasıda mu olmuyor mola , tenefüs.

0|0
    0|0
Yükleniyor...