Bu vücuda ne kadarlık bir çabanın sonunda ulaşılmıştır sayın fitness sporuyla uğraşan arkadaşlarım?

Bu vücuda ne kadarlık bir çabanın sonunda ulaşılmıştır sayın fitness sporuyla uğraşan arkadaşlarım?

http://i.hizliresim.com/oAErO2.jpg

Güncellemeler:
182 boy ve 64 kilom var bu adam gibi olmak istiyorum ne yalan söyliyim ne kadar sürer?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir iki seneni alır gibi. Ama genetik faktörler çok önemli. Tam süre bilinemez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hangi şehirdesin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• En az 2-3 sene arası.

0|0
    0|0
  • Bro spor hayal kurarak yapilmaz veya baslanmaz... Bu gosterdigin adam sporu yaşam tarzi haline getirmiş vucudu umrunda degil. Onun icin kendini iyi hissetmesi onemli spor budur... teorik olarak cevap vermem gerekirse en az 1 yil.. tabi hormanlarla sureyi kisaltabilirsin ama tavsiye edilmez

0|0
    0|0
    • yo yo streoid falan istemiyorum ben de fitness'ı yaşam tarzı haline getirmek istiyorum inan bana

• Yaparsin kardesim o zaman zaman kaybetmeden basla. Heves ugruna degil aşkla yap sporu ve kendini sev gerisi teferruat

• başlangıç ölçüsü vücut tipi vs bunlar önemli faktörler böyle bir tahminde bulunmak zor ama kafadan en az 2 sene. 6 ay falan diyenlere gülüyorum zaten azcık gidin de spor yapın o kadar kolay değil bu iş evde iki şınav mekikle olmuyo.

0|0
    0|0
  • bu soruyu soran kimse o hale gelemez idda ediyorum sana

0|0
    0|0
  • nerden başladığına bağlı ki bu.

0|0
    0|0
  • dostum rahat 1-2 senen var öyle olman için 85 90 kilo olman lazım

0|0
    0|0
  • Bence en az 2 sene 20 kg alman lazim bu hacme ulasmak icin