Zor kadın mı yoksa hep elinin altında olan kadın mı?

ewt arkadaşlar sorum açık ve net.

Zor kadınmı hani böyle ulaşılması zor ama imkansız olmayan kadın mı,yoksa hep elinin altında olan (çantada keklik) olan kadın mı daha çok dikkatinizi çeker hangisini daha çok arzularsınız?

0|1
3|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• erkekler mutlaka elimin altında birtane dursun işimi garantiye alim ama gözümde hep zoru bulmakta olsun ister.benim tercihim zor.herşeyin zoru makbuldür,kıymetlidir.

1|0
    0|0
  • orta karar olması iyidir ne çok zor ne çok kolay ama zorluktan kastım gereksiz trip atması yada gereginden fazla naza cekmesi değil tabiki yaşanması gerekenleri yerinde ve zamanında yaşamayı bilenden kastediyorum

1|0
    0|0
  • Elimin altındakiler şuan daha çok hoşuma gidiyor. Ama hayalimdeki gibi bi kadın olsaydı eğer zor olsada peşinden giderdim. Hırslıyımdır

1|0
    0|0
  • zor kadını arzularız isteriz peşinden koşarız ama o çantada keklik olana varırız en son. ve ona aşık oluruz:)

2|0
    0|0
    • ama ilk başta onu niyetiniz sadce kullanmaktır

• kullanmak değil. bak şimdi her zaman bir kızın seçeneği erkekten daha fazladır. kızlar öyle erkeklerin peşinde koşup teklifler etmez erkeklere (istisnalar hariç). kızların hep başka seçenekleri vardır. erkekte elinin altında birinin olmasını ister, kendini güvende hisseder. bir çeşit savunma gibi bişey. bu yüzden elinin altında bulundurur bi tane sonra zor olanın peşine gider ama ne olursa olsun o erkek o elinin altındakine büyük bir aşkla geri tıpış tıpış gelir.

• ikiside

1|0
    0|0
  • Hiçbir zaman zor kadında, el altında duracak kişide ilgimi çekmedi. Bu tip özellikler dikkat çekmezki

0|0
    0|0
  • ortası olsun, ne çok el altında nede çok zor

1|0
    0|0
  • zoor kadına aşık oluruz bağlanırız ama sevmeyzz basit kadını severz işimiz biterse sevmeyzz

1|0
    0|0
  • zor kadın zevklidir uğraşması bile bir tutkudur ama nereye kadar işte asıl mesele bu...

0|0
    0|0
  • ben kadının zor yada kolay olmasına bakmam iyi güreş eden her kadın benim için değerlidir...

0|0
    0|0
  • zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...