Neden terkedince geri dönüyorlar?

Şimdiye kadar 3 sevgilim oldu.3üde hayatımın en kötü anlarını yaşattılar hiçbir zaman kıymetimi bilmediler beni hiç sevmediler bana değer vermediler ama onlarınken değerimi bilmeyen bu sevgililerim ayrıldıktan bir müddet sonra pişman olduklarına dair mesajlar atmaya başladılar neden böyle oluyor onlarda ayrılmış olsa bende pişman olup geri dönüyorlar

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Birlikteyken bazı şeylerin değeri görülmüyor. Çünkü her zaman yanındasın her zaman aynı şeyleri yapıyorsun bir süre sonra monotonlaşıyor bununda bir sonu olmayınca ayrılmak isterler. Ama bazı sevenler için aslında ilişki şimdi başlıyor demektir. Çünkü kalbinin bir tarafını dolduran bir sevgili oldugunu anlıyor ve gerçekten hayatının büyük bir bölümünü senin doldurduguna inanıyor ve kıymetini o zaman anlıyorlar buda pişmanlık getiriyor tabiki. Büyük sevgilerde mutlaka ayrılık olmuştur. Çünkü Ayrılık sevginin temel göstergesidir. Bana göre karşı tarafın tavır ve davranışlarına göre ikinci bir şans vermek herkesin hakkı diyre düşünüyorum

0|0
    0|0
    • hiçbir zaman 2 şans vermedim çünkü 2. şansı hakettiklerine inanmadım

• haklısın tabiki eğer bir kaç ay kadar vakit geçiyorsa beraber olacakları kız bulamadılar tabiki abaza kaldılar nasılsa bizi seven biri var diye bir sansımızı deniyelim diye de geri dönüyorlar diye dusunmeye başlarım acıkcası sen daha geniş anlatınca anladım Ben böyle düşünürdüm. Kızsız kaldılar yine bana muhtaç olmaya başladılar diye düşünebilirsin rahatlıkla :)))

• bilmem belkide haklısın

Erkekler Ne Diyor 5

• insan elindekilerin değerini kaybettikten sonra anlıyor malesef bu her konuda böyle oluyor kızlarda kimi zaman on gerçekten değer verip seveni tipim değilsin deyip geri çeviriyor sonrasında pişman olacagı ilişkiler yaşadıktan sonra akılları başlarına geliyor b saçma düzen böyle kurulmuş böyle gider

0|0
    0|0
    • tbiki bunu yapan bayanlarda vardır eminim ama 1 değil 2 değil bu kaçıncı başıma gelişi bu benim için iyimi kötümü bilmiyorum

• bir anlamda iyi bir anlamda kötü aslında iyi oldugu noktaya gelince en azından aranmaya değer biri oldugun anlaşılıyor yoklugun hissettirmişsin kötü tarafı da bu yaşadıklarının kafanda karamsar bir tablo oluşturmuş olması ama herkes aynı değildir unutma

• sistem bu şekilde işliyor...herzaman oyun bellidir .oyuncular değişir.kendilerini birşey sandıkları için gidiyolar ama gün geçtikçe :D anlıyolar

0|0
    0|0
  • daha iyisini bulamadıkları için.

0|1
    0|0
  • valla pişman olup hiç mesaj atmadım hiç fransızım konuya

0|0
    0|0
  • sende bir iş var demekki

kürkçü müsün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• pişman olup döndükleri zaman sen o sırada ne durumda oluyorsun? hala seviyor, düşünüyor oluyormusun onu?

0|0
    0|0
    • hayır benim kafamda bitmiş oluyorlar hiçbirine dönmedim dönmemde.

• işte o yüzden geri dönüyorlar.. senden artık herhangi bi enerji gelmiyor.. o enerjiden mahrum kalıyorlar. ve bunu farkedip yine almaya çalışıyorlar senin enerjini, ilgini.

• Daha iyisini bulamayınca geliyorlar tabi.. Bu söze bugün çok katıldım ..

"Gelen gideni elber aratır." gerçekten öyle..

0|0
    0|0
  • Şerepsizler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...