Tuttuğunuz takımı nasıl sectiniz :) hikayenizi anlatn :)?

Nasıl hangi takimli oldugunuza karar verdiniz babadan ogula gibi bisey miydi :)

0|0
12|29

En İyi Kız Görüşü

• Iyi ki de öyle bir hikayem yok :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Küçükken babam dedem vs zorlama yapmamış hiç ben Mahsun Kırmızıgül den alem buysa kral cimbom şarkısını dinledim ve o gün bugündür Galatasaraylıyım tabi bunda Amcamın koyu Galatasaraylı ve Tribüncü oluşununda etkisi vardı :) Rahmetli dedem Beşiktaşlıydı ama GS ve TS yide çok severdi bir Feneri sevmezdi Babam Fenerbahçeli ben Galatasaray bakalım benim uşak hangi takımlı olucak oda Trabzonsporlu olursa şaşırmam :)

0|0
    0|0
  • Yalan yok ben küçükken ve ilkokul yıllarımda Fener hariç hepsini değiştirdim :) İlk önce Trabzon'u tuttum ama çok küçüktüm ve diğer takımları bilmiyordum bile :) Sonra köyde abiler vardı top oynardık hergün bizden en az 10 yaş büyüklerdi Beşiktaşlı ol dediler tamam dedim kırmamak için.. Anne tarafımdan kuzenlerim Galatasaraylı ol dedi onlara da tamam dedim biri sorunca Galatasaraylıyım diyordum ötekiler sorunca Beşiktaş :)2003 yılına kadar Beşiktaş'ı tuttum sonra 11 ya da 12 yaşımdaydım kimsenin lafına gitmeyeceğim dedim ben Galatasaraylıyım dedim sıcak geldi Galatasaray ve o gün bu gündür Galatasaraylıyım :)

0|0
    0|0
  • ilk nefeste aşık oldum renklere

0|0
    0|0
  • Babam seçtirmişti çocukken. Ama fanatik değilim. Galatasaray.

1|0
    0|0
  • Babam fanatik Galatasaraylı bana doğar doğmaz galatasaray forması falan almış. Amcam da fenerli 5-6 yaşlarımda fenerbahce forması falan aldı sonra babam yeni sezon forması aldı ve yine galatasaraylı oldum bukadar biliyorum çok dönmüşüm ama Galatasaray aşktır

1|0
    0|0
  • Uefa sampiyonlugu zamanina denk geldi kendimi galatasaraya yakin hissettim ve oldum iyiki olmusum:)

1|0
    0|0
  • Hayal meyal hatırloyorum babam Beşiktaşlıdır bende 5 6 yaşlarındayım işte maç izliyoruz falan abim Galatasaray'lı babam Beşiktaşlı

0|0
    0|0
    • Ya yorum yarıda gitti pardon neyse maç izliyoruz 98 yılında aralıkta Galatasaray'ın 2-0 yendiği bir maç vardı o maça kadar baba baskısıyla beşiktaş diyordum o akşam babama dedim ki baba yeter ben sevmiyom beşiktaşı ben Galatasaray'lı olcam dedim o gun bugundur sevdalıyım o armaya

• sülalemde beşiktaşlı yok, baktım diğerleri beş para etmez, en kalitelisi, en cana yakını beşiktaş dedim ve bu aşka başladım :)

0|0
    0|0
  • Ben doğuştan galatasaraylıyım bizim ailede hatta akrabalarda bile başka takımlı yok başka takımı tutmam mümkün değil ölümüne galatasaray.

0|0
    0|0
  • Babadan oğula miras kaldı :)

1|0
    0|0
  • Babam Abimle Beni ufakken çarşıya götürmüş hep formaların olduğu 4 büyük takımı koymuşlar önümüze ben feneri seçtim abim galatayı sonra abim benim formama bakınca benimkinin renklerini beğenmedim onunkinden olsun demiş böyle bizimki :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bizde Takım babadan Oğula Geçer

0|0
    0|0
  • Ailem ful Galatasaraylı gözlerimizi açtık sarı-kırmızı gelde aşık olma.

0|0
    0|0
  • TRABZONSPOR
    Her Zaman Haksılığın Adaletsizliğin Var Olan Çarpık Düzeninin Ve İyi Olmayan Herşeyin Karşısında Büyük Bir Sabırla Her Zaman Aynı Şekilde Mücadelesini Sürdüren Takım...

0|0
    0|0
  • TRABZONSPOR...

Şehrimin takımı bir hastalık..

0|0
    0|0
  • Birgün herkes fenerbahçeli olacak dediler. Tamam dedim o zaman bende fenerbahceliyim artık. Ailede futbolla ilgilenen yoktu zaten 10 yasinda futbolun ne demek olduğunu öğrendim.

0|0
    1|0
  • beşiktaş siyah ve beyaza ve kartala duyduğum ilgiden

0|0
    0|0
  • sülalem koyu beşiktaşlı aksi olması mümkün değil

0|0
    0|0
  • Ben küçükken Galatasaray'dan başka takım olmadığını düşünüyordum.

1|0
    0|0
  • maç izlerken oldu her şey

0|0
    0|0
  • SİVASLIYIM , ve sivassporluyum :) fazla söze gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Dayım sağolsun bizim ozaman çikolatalı gofretle kandırmıştı 😊 şimdi beşiktaşlıyız:)

0|0
    0|0
  • Bu renkler genimizde vardı, doğduğumuzda geçti bize :)

0|0
    0|0
  • Doğduğum an sarı kırmızı bayrağa sarmışlar kundak niyetine.

0|0
    0|0
  • Delikanlı adam babasının tuttuğu takımı tutar

0|0
    0|2
  • Nasıl olduğuma dair bir fikrim yok nerden duyduğumada ama 3 yaşından beri cimbom dedim ve halada aşırı seviyorum.

0|0
    0|0
  • dede'den babaya babadan bana :D

0|0
    0|0
  • Köyümün takımını tutuyorum. Yaşasın Veliköyspor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben seçmedim o beni seçti. Karakterim takımın ve tribününün ruhuna uygundu Beşiktaşlı oldum.

0|0
    0|0
  • O beni secti

0|0
    0|0
  • Babam Galatasaraylıymış Galatasaraylı oldum :D Babadan-kiza :D

1|0
    0|0
  • Abiden kardese diyelim 😄 galatasaray💛❤️

1|0
    0|0
  • Dogustan fenerbahceliyim :)) baban gelen bir miras

0|1
    1|0
  • Amcamın beni fenerbahçe maçına götürmesiyle başladı herşeyy :D

0|0
    0|0
  • Doğuştan GALATASARAYLIYIM, babadan miras bize bu SEVDA.. :)

0|0
    0|0
  • Hayatım boyunca asla herkesin sevdiği birini sevmedim ya da yapmadım. Ailem de annem ve baba tarafım sadece Galata sarıyylıydı. Bende Fenerbahçe'yi sevdim ve sonra dedim ki Iyi ki FENERBAHÇELİYİM ! :D

0|0
    1|0
  • Babamdan etkilendim baba aşığı olarak :))

0|0
    0|0
  • Liseden arkadaşlarım Galatasaraylıydı

0|0
    0|0
  • Genetik ahsjhaja

0|0
    0|0
Yükleniyor...