Yanınızdaki en yakın kitapta, sayfa 148'de 3.cümlede ne yazıyor?

...sayfa 148'de 3.cümlede

ne yazıyor? :)

belki çok yapılmıştır

ama eğlenceli olacağını

düşünüyorum :)

Güncellemeler:
...sayfa 148'de 3.cümlede

ne yazıyor? :)

belki çok yapılmıştır

ama eğlenceli olacağını

düşünüyorum :)

0|0
60|59

En İyi Erkek Görüşü

• “Yeryüzünde ıslaha çalışmayıp fesat çıkaran haddi aşmışların emrine itaat etmeyin.” (Şuara süresi)

5|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 58

• kitap varda 20 sayfa :D

5|0
    0|0
  • içbükey hatları var ; yüzü, kırmızı püsküllerle çevrili geniş bir tepsiyi andırıyor.

3|0
    0|0
  • Senin icinn atım baktım:)

Que le puedo Hacer.

yazıyor.ilk cümle buydu.

Diyorki sizin icin ne yapabilirim :)

Gercekten bu çıktı

1|0
    0|0
  • gözleri ve genizleri yanmaya yüz tuttuğunda avaz avaz haykırmaya, sonra da deli danalar gibi böğürmeye başladılar. (yedinci gün/ i.o. anar)

1|0
    0|0
  • Bir gün ölmek için hergün yaşamıyormuyuz ? :)))

2|0
    0|0
  • sayfa 348/3. cümle "end sub" Microsft visual basic 9.0 kitabinda

1|0
    0|0
  • Biz küçük bir bankayız ve Merkez Bankası'ndan nakit ihtiyacımızı sadece haftada bir tedarik ediyoruz :)

0|0
    0|0
  • her birimiz yürüyen, nefes alan kitabız aslında, yeter ki özümüzü bilelim...

Elif ŞAFAK - AŞK

1|0
    0|0
  • sayfa boş :)

adam fawer

empati

1|0
    0|0
  • Turkey and Saudi Arabia differ in that the former is a republic whereas the latter is a kingdom.

1|0
    0|0
  • Bu arada özellikle belirtmek gerekir ki, fotosentez mekanizmaları, insanoğlunun inşa ettiği nükleer reaktörlerden hem çok daha ileri bir teknolojiye hem de çok daha üstün bir tasarıma sahiptir.

..

.

.

.

Fotosentez mucizesi :( 6 yıl önce aldıgım kitap

0|0
    0|0
  • Yanımda kitap yok. Telefonumun 148. mesajının 3. satırını okusam olur mu?

0|0
    0|0
  • Ya insan türünün eleştiricileri olarak meydana çıkıp, kendi örtük yahut açık sonuçlarından azıcık olsun aykırı fikirler ileri sürmek bahtsızlığında bulunanları tövbeler terennüm etmeye mecbur ettikleri zamanki zaferleri! (Erasmus- Deliliğe Övgü)

0|0
    0|0
  • "biri ile konuşmam gerekiyor..ama bana sadece duymak istediklerimi söyleyecek birisi olmalı bu kişi.. ne olur.. yanımda kal.."

1|0
    0|0
  • "Ölçme ,kontrol ve markalama aletleri vb." yazıyor. İş güvenliği kitabı.

0|0
    0|0
  • ürdünlü müzakerecilerin herhangi bir zaman çerçevesi belirleme yetkileri olmadığı için Aman'A gidip meseleyi bizzat kralın kendisiyle görüşmem yönünde talimat aldım.

MOSSAD TARİHİ

KARANLIKTAKİ ADAM

ÖCALANI TÜRKİYEYE KİM TESLİM ETTİ?

Efraim Halevy ( eski mossad başkanı )

0|0
    0|0
  • ''Ikle ve Pillsbury İslamabad' a 30 Nisan 1985'te geldiler.''

0|0
    0|0
  • "biliyorum" dedi doktor "söyle bakalım kızı kim öldürdü ?""

0|0
    0|0
  • Havıng taken VıtesseArnhem ınto Europe last season and wıth a reputatıon for gıvıng youth a chance John Van den Brom could be a shrewd replacement for Arıel Jacobs at Anderlecht.

0|0
    0|0
  • olm malmısın hala bu boktan soruları okuyorsun?

yazıyor

0|0
    2|0
  • her türlü zorluktan geçen

0|0
    0|0
  • Benim acil odaya bi kitap almam lasım, lasım olacağı tutuyor :/

2|0
    0|0
  • Seçimlerde akademik başarı önemli bir koşul değildir.

0|0
    0|0
  • mızrak şeklindeki yaprakları 4-9 cm uzunluğunda üst yüzü koyu yeşil biraz buruşuk ...

0|0
    0|0
  • yakın dedın uc oda gezdım sayılırmı :D

0|0
    0|0
  • string adsoyad;

string departman;

string cinsiyet;

public string cinsiyet

{

get {return cinsiyet;}

set{cinsiyet= value}

}

0|0
    0|0
  • Bu cümledeki numaralanmış yerlerin hangisinde yazım yanlışı vardır. Şıkları da sen tahmin et..5 tane)

0|0
    0|0
  • ''eğer amerikalılar güvende olmak isterlerse,daha yüksek zeminlere,özellikle kayalıklar etrafına taşınmalıdırlar.''

0|0
    0|0
  • Hayvanların çiftliğini okuyorum şansa bak ki domuz resmi var dediğin sayda :D

0|0
    0|0
  • Asal Sayılar :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 60

• İbrahim Gecenin Karanlığı üzerine çökünce bir yıldız gördü. "( babasının ve kavminin putlara, yıldızlara, aya ve güneşe tapmaları sebebiyle, iddianıza göre demek ki) Rabbim bu ha ! Dedi..

Yıldız batınca: " ben batıp kaybolanları (İlah olarak) sevmem." dedi

[En'am 76] :)

0|0
    0|0
  • Huzur dolu bir kalp, para dolu bir kaptan daha hayırlıdır.

1|0
    0|0
  • " Fakati ilk önce şunu hatırlamanız gerekiyor;nereye gidersek gidelim kendimizle beraber gideriz."

John Parkin S*ktr et

0|0
    0|0
  • Neden bu sayfada bir önceki veya sonraki değil? Özelliği neymiş?

0|0
    1|0
  • her çeşit olaganüstü hal rejiminde de cumhurbaşkanının başkanlığında toplanan bakanlar kurulu karar vermektedir

diyo D:

2|0
    0|0
  • yanımdaki en yakın kitap 4.sınıf tüm dersler kitabı ve babama öğretmen olduğu için babama ait...

"Bu taralı kısma aynı zamanda yarımda denir."

0|0
    0|0
  • Soru var.

.'Aşağıdakilerden hangisinin sonucunda İstanbul Hükümeti , Temsil Heyetini tanımış oldu? ''

0|0
    1|0
  • Kundakçı:Ayağa kalktım ve dairemize çıkan merdivenleri tırmandım.

Bulantı: Ama bu, düşüncemdeki bir imgeden, bir kuruntudan başka bir şey değildi artık.

0|0
    0|0
  • 2ay sonra ne güncellemesi? Artı güncellemede bilgi yok.

0|0
    0|0
  • Charles onu kendisiyle birlikte Londra'ya götürmek istiyordu.

0|0
    0|0
  • ergenlik cagindaki cocuklar aksam vakitlerini diger arkadaslari ile gecirmeyi, disarida gezmeyi cok severler.. Kitabin adı DOĞAL SAĞLIK REHBERİ (cocuklar icin) :D ben bu kitabi okuyorum şu anlik okumak degilda ögreniyorum cocuklari anlamak icin adım attim ilerde problem olmasin diye

0|0
    0|0
  • Medeni kanun'da düzenlenen dürüstlük kurallarına ilişkin hüküm genel niteliktedir...diye yazdıyor..eee ne olcak şimdi ne yapmalı :)))

0|0
    0|0
  • ''Allah'ın ahdini yerine getirin''

0|0
    0|0
  • Onu sona saklamak iyi bir fikirdi yazıyor

Stephenır Mayer Tutulma kitaplıkta en yakınımda duran buydu :D

0|0
    0|0
  • Keloğlan masallarında 148. sayfa yokki :( e ne yazcam ben şimdi buraya

0|0
    0|0
  • Olayın farklı açılardan çekilmiş görüntüleri internet ve uydu aracılığıyla buzullara, bozkırlara, balta girmemiş ormanlara iletilmiş bulunuyor.

0|0
    0|0
  • Dış teorilerin en tipik örneği, konjonktür hareketlerini Güneş'teki lekelerle açıklayan teoridir.

0|0
    0|0
  • Hazırladığımız harç ile kabakları dolduralım,ağız kısımları üste gelecek şekilde bu tencereye yerleştirelim...yazıyor:)

1|0
    0|0
  • Kız ona pis bir bakış atıp birkaç adım uzaklaştı.

0|0
    0|0
  • این valla boyle yaziyor

0|0
    0|0
  • raporunu bana fakslayabilir misin?

0|0
    0|0
  • onu tanımadığın için şimdi böyle konuşuyorsun.

0|0
    0|0
  • sormuşsun zamaında daha niye uzatıyorsun güncelleme yaparak. bir de en azından ''saygıdan'' güncellemeye birşeyler yazaydın.

0|0
    0|0
  • sonunda benı oldurmeye calışsa bile , yıne de ona borclu olacaktım.. yazıyor

bree tannerın ikinci hayatı 'nda

0|0
    0|0
  • Her duyu hücresi belirli bir tada duyarlı olmasına rağmen bir cok kimyasal madde tarafındanda uyarilabilmektedir.

0|0
    0|0
  • sandıktakiler bize onlara ödeme yapmamızı söylediler... :)))

0|0
    0|0
  • Fahreddin efendi hazretleri o günlerden birinde yaşadığı akla ziyan bir olayı şöyle anlatır : . ... .. .

0|0
    0|0
  • 2010 Kasımında Yargıtay 2.Ceza Dairesi'nin verdiği bir karar delillerin öneminin altını bir kez daha çizdi.

0|0
    0|0
  • ''Bırakın herkes kendisiyle ilgilensin.''

0|0
    0|0
  • ne hissedeceksem hissettikten sonra,bizim şu fahişeyi aradım,bran'ın yerinde iyi o*luk yapıyormuş eskiden

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    30
Yükleniyor...