Kitap kapağı yüzünden tartıştık var mı böyle bir şey ya?

bana bir kitaptan bahsetti kapağında çıplak kadın var ben bunu görünce sinirlendim bu elimde değil ya film olsun pankartlar olsun gazetede fotoğraf olsun ben böyleyim işte sinirlerimi bozuyor bu milletin gözüne sokuyorlar insanın orasını burasını. bunun yüzünden bikaç kere kavga ettik. hasta deli demeyim lüften yardım edemicekler yazmasın yeterince gerginim şu an zaten. bu sorunumdan nasıl kurtulçam ben sevgilim o resimlere nasıl bakıyo iç geçirerek mi bakıyo bu sorular beni çıldırtıyor ben başkasından etkilenmesine dayanamam. sorunlu olduğumun farkındayım bunu söylemenize gerek yokta nasl kurtulçam bundan

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın sonu geldkçe fikir ve düşüncelerde de bunalmalar yaşanablyr demkki..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Senden başka var mı onu söyle¿

0|0
    1|0
  • Yok öyle birşey bence.

0|1
    2|0
  • var...

0|0
    1|0
  • kitap kapağı çok önemlidir hayati bi konu

0|0
    2|0
  • kitap kapağındaki çıplak kadın yüzünden kavga çıkarmak... bunun çözümü sanatla uğraşmak, biraz kitap okumak, çıplak kadın kapaklı kitabı okuyarak başlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • haklsın tepkin normal. erkek milleti işte diyemeyeceğim sevdiğin varken öyle şeyler bakmak bir erkkeğe asla bakmaz eğer bakıyorsa demek ki daha önceleri de bakıyordur alışkın yani o yüzden onun için sorun olmuyor

0|0
    0|0
  • belliki cinsel obje olmanı istiyor yada açılmanı :)

0|0
    0|0
  • hem suçlusun hem güçlü kıskandığn şeye bak ben olsam ayrımak için bahane uyduruyo die düşünürüm...

0|0
    0|0
  • Böyle düşünen kızlar varmıymış ya, çok şaşırdım...

0|0
    0|0
  • o ne ki bizim kız ajansta bir sürü foto çektiriyor erkek olsa neyse kız başına senden beterleri var yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...