Fikirlerinize çok ihtiyacım var birinden çok hoşlandım.

ya arkadaşlar ben daha dün tanıştığımız benle aynı sınıfta olan birini kesip duruyorum ama çocuk bana ben ona bakmazken bakmıyor yani ben ona baktığımda noluyo diye baktığını düşünüyorum şimdi acaba çok mu erken başladım bu işe arkadaş olmadan etmeden diye çocuk ürktü mü yoksa beni mi beğenmedi beğenmemiştir diye düşünüyorsanız arkadaş olduktan sonra bi şansım doğabilir mi sizce lütfen cevaplayın fikrilerinize çok ihtiyacım var erkekler daha çok cevap verirse daha çok mutlu olurum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yavas YAvas Farkına VArma Sürecinde GAliba Kendisiinin İzlendigini Takip Ediyor Ama Hoslanmaya Baslarsa Sen bakmadıgındada Bakar SAna Tavsiyem Söyle Yap uzun Bir süre Bakma Yan Gözünle TAkip Et Arka Sıraya otur Hocayı Dinliomus Gibi Yap Bakalım Sen Bakmadan bakacakmı :)

0|0
    0|0
    • ya bi de şöyle bişey var arkadaşlar filan hocaya kendimizi tanıtıyoduk diğer kızlar kendilerini tanıtırken bakmadı ben tanıtırken baktı yani hangi okulu bitirdiğimizi filan söylerken

• Yok Birsey onda Ama Seni Güzel bulmus olabilir Henüz ask baslamıs Deyildir Bence Fazla Kafaya Takma Ortada FAzla Bişe Yok Belliki Sen Baya hoslanmıssın :) Hayırlı olsun simdiden

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|0
    1|0
  • Arkadaş olmayı dene yavas gıt bıraz

0|0
    0|1
Yükleniyor...