Kapat

Maç izlemeyi sevmeyen erkekler var mı?

Çok gariptir ben futbol maçı izlemeyi hiç sevmiyorum spor yaparım ama tv maç izlemeyi hiç sevmem.Erkeklerin maç izlemeyi ne kadar sevdiğini göz önünde tutarsak Arkadaşlar kaç kişiyiz bakalım futbol maçı izlemeyi sevmeyenler buraya.Bayanlar sizin de yorumlarınızı bekliyorum

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• futbol maçı izlemeyi sevmeyen gruptayım..o sebeple maç tutkunu biriyle naparım bilmem..

0|0
    0|0
    • bazıları çok daha fazla fanatik oluyor

• aynı görüşte olduğumuzdan sanırım(bencillik) en iyi cevap seçilmem..teşekkürler..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• futbol maçı izleyenden ziyade abartarak -ona buna sövme, o esnada tv önünden geçene sövme tarzı- izleyeni itici bence. kısacası, erkek maç esnasında kendini kaybetmediği sürece sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • nedense maç izlemeyi sevmeyen erkekler bana itici gelir hele takım dahi tutmayanlar hiç hoşlanmam

0|0
    0|0
    • takımda tutumuyorum çok itiyicimdir :)). ne yapalım acaba bunun tedavisi var mıdır terapiye falan gitsem :))

• bende bir yalan izilyordum bir ara öyle kaldı

• intihar sebebi

0|0
    0|0
  • Böğğ sevmem öyle ):

0|0
    0|0
  • Hic cekici degil bence

0|0
    0|0
  • Birşeyler anlasam bende izleyeceğim ama :D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• Hiç izlemiyorum ilgimide çekmiyor :)

0|0
    0|0
  • futbol aşktır

0|0
    0|0
  • rakı içemeyen erkek gibidir.

0|0
    0|0
  • Maç izlemem fanatik değilim. Akıllının biri rakı içemeyen erkek gibidir demiş. Gelsin karsılıklı içelim ilk kim gidecek :)

0|0
    0|0
  • Milli maçlar hariç pek izlemem. Onun yerine sporu bizzat yapmak daha faydalı kendimize

0|0
    0|0
  • ben de insan nasıl taraftar olmaz onu anlamıorum

tutupta almanya 2. ligini izlemiorum ama önemli maçlara bakarım

0|0
    0|0
    • aa bak orda dur milli maçları izlerim orda durum farklı milli mücadele var

• tamam içindeki maç izleyen adam daha ölmemiş oz aman ama bi ayağı çukurda ben bu gün uyuyamam mesela yarın mençıstır maçı var nolcak die düşünüp duruom bu arada bence 2-1 bitecek biz yenecez

:)

• Zevk meselesi bu saygı duymak gerek doğaldır yani sevmeyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bende izlemem soranlara BJK'lıyım diyorum ama 11 say deseler sayamam valla

0|0
    0|0
  • ben severdim ama arkadaşım yüzünden nefret duyar oldum.

0|0
    0|0
  • Bende o kadar izlemem.. Sadece özel maçlar DÜnya Kupası veya Avrupa maçları

0|0
    0|0
  • ölüsün sen ölü

0|0
    0|0
    • kardeşim çok denedim olmuyor arkadaşlarla oturuyorum 10 dk sonra canım sıkılıyor kalkıyorum

• zamanımı ayırmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...